• První nákup
    • Cenově výhodný obchod

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za Vaše kladné hodnocení, velmi si jej vážíme. Věříme, že zůstanete i nadále našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na Váš další nákup.

• rychlost, spolehlivost
    • do druhého dne doma :) paráda :) z SK

• Ceny kvalita

VŠE OK

V pohodě

• Ceny rychlost
    • Slovensky obchod

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Bleskové doručení s ohledem na skutečnost, že zboží bylo dodané ze Slovenské republiky.

• Dobrá cena
    • Zboží které už je problém sehnat

• velký výběr
    • příjemné ceny
    • poštovné zdarma

• Rychlost dodaní

• Vyber zbozi
    • Ceny
    • Rychle dodani
    • Online chat
    • Z obchodu nedorazil zadny mail s potvrzenim objednávky ani danovy doklad o uhrade

Obchod ma pravdepodobne problem s autimatickymi maily. Po vytvoreni a zaplaceni objednavky zadny potvrzovaci email nedorazil a take ani danovy doklad. Kontaktovala jsem podporu na online chatu, kde me doporucili napsat email s problemem. Moc tedy nepomohli. Po napsani mailu byl dorucen danovy doklad a objednavku potvrdili.
    Snad nebude nutna reklamace, z komunikace obchodu nemam dobry dojem. Automaticke zasilani emailu budi dojem serioznosti, ze je objednavka i platba v poradku, obchod jsem vybirala dle recenzi, tak snad slo jen o vypadek.

Reakce obchodu Andrea Shop

Děkujeme za vaše hodnocení. Je nám velmi líto, že se vyskytla takáto chyba z náší strany. Mohu Vás ujistit, že toto není náš standard, a proto pevně věřím, že se jednalo o ojedinělou situaci, která se nebude opakovat a budeme delat všechno proto aby se situace neopakovala opět.

• Perfektní zabalení.
    • Kvalitní zboží.
    • Bleskové dodání.
    • Skvělé ceny.

Velmi doporučuji. Opravdu bleskové dodání.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Nižší cena a doprava zdarma

• Velmi spolehlivé dodání

Rychlé dodání, pěkná komunikace a důvěra mezi sebou.

• komunikace

• Slušné ceny.
    • Nic.

Spokojenost.

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

• Bezva ceny a rychlost dodání
    • Přátelsky eshop ze Slovenska

S pozdravem Danka z ANDREA SHOP

Rychlost dodání. Všechno v pořádku.

Rychle vyřízeno.