softshelové kalhoty , které mi dorazily neodpovídaly vůbec prodávané fotografii a KPZ cestovní přišlo otervřené, lesk na rty použitý a a prošlá spotřeba výrobku , mnou zakoupeno 11/2017 spotřeba do roku 2015. Paní nekomunikuje na emaily, omluva žádná, žádné nabídnuté řešení. a telefon není uveden. Doufám, že po tomto hodnocení se konečně ozve a nebude dělat mrtvého brouka.

• široké spektrum nabídky, možnost nákupu značky SANDO
    • dlouhá dodací lhůta

• Nikdo mne nevyzval k odběru objednávky. Nepřišel žádný email o tom, zda je nebo není zboží nachystáno.
  • Dobrý den,

příjde mi drzé zeptat se na názor s nákupem, když jsem ještě zboží neobdržela

• Nekomumunikace

• Velmi neprofesionální komunikace, poskytování neúplných informací

Tento obchod určitě nedoporučuji, byl to můj první nákup a rozhodně poslední. Zboží jsem objednala 21.12., dne 22.12. odpoledne mi přišla sms zpráva o tom, že je zboží připravené k vyzvednutí bez jakékoli informace o tom, do kdy je možné objednávku vyzvednout. Informaci o délce úschovy zboží nebylo možné dohledat ani v obchodních podmínkách firmy. Zkoušela jsem se MARNĚ mezi svátky do obchodu dovolat, abych zjistila, do kdy je možné si zboží vyzvednout. Jak mi bylo později vysvětleno, obchod měl celý týden zavřeno. Do obchodu se nám podařilo dovolat až první pracovní den v novém roce, kdy nám bylo sděleno, že objednávka byla stornována, protože nebyla včas vyzvednuta a zboží již není dostupné. Z toho tedy vyplývá, že jsme na vyzvednutí objednávky měli jeden jediný pracovní den! Takové jednání je dle mého názoru skutečně nepřijatelné, nikde nebyla jediná zmínka o tom, v jakém termínu je možné si objednávku vyzvednout a už vůbec mě nikdo neinformoval o tom, že je objednávka stornována. Za mě tedy rozhodně nedoporučuji jednak z výše popsaného důvodu a také z důvodu následné komunikace, kdy se paní této události ke konci hovoru smála. Úsměvné mi na takovém jednání skutečně nic nepřijde. Nikdy více!

Vážená paní Kořínková,
    velmi nás mrzí komplikace, které jsme Vám způsobili. Vaše kritika je zcela oprávněná. Vaši objednávku jsme v předvánočním shonu chybně stáhli z odběrního místa předčasně, standartní úložní dobu máme 7 dní. Nadále se vynasnažíme takovýchto chyb vyvarovat. Ještě jednou se velmi omlouvám.
    S úctou
    Martina Šťastná, andilkove.cz

• Kvalita-cena neodpovídá

• Dlouhé dodací lhůty
    • Nekomunikativnost

Reakce obchodu andilkove.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a mrzí nás, že nejste spokojena s naším obchodem. Objednala jste si čepičky s dostupností 1-2 týdny a v této době (dokonce ještě dříve) byla Vaše objednávka vyřízena. Vzhledem k velkému výběru barev, střihů a velikostí čepiček nemůžeme držet vše skladem, proto tuto delší dostupnost u zboží uvádíme. Za obchod Andilkove.cz Petra Nejezchlebová

• žádné, zboží mi nedorazilo!!!!
    • zboží mi po 10 dnech nedorazilo!!!!!!!!!

dělá ostudu dalším seriozním internetovým obchodům !!!!!!

Obchod informuje o přijetí objednávky avšak nadále jsem se musel sám informovat (mám spíše pocit že kdybych nevolal ohledně stavu objednávky nedorazila by snad vůbec). Dále pak jsem požadoval zásilku poslat dopravcem PPL nicméně mi přišla sms od ČP o obdržení balíčku k přepravě.

• Nepříjemná komunikace s obsluhou.

Az na paní prodavačka, bylo všechno moc mile. Děkujeme.

• - za hodně peněz málo muziky
    • - objednala jsem dort z plínek, velikost ani použitý materiál neodpovídá ceně přes 500 Kč

• neinformuji klienta o stavu objednavky

z duvodu velmi dlouhe cekaci lhuty a neinformovani o stavu obj. to byl muj posledni nakup v tomto obchode.

• U objednaného zboží byl uveden stav - skladem, následoval však email, že žádný z dodavatelů zboží nemá. Tedy za mě never more.

Reakce obchodu andilkove.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za nedodání zboží. U knížky pohádek bylo uvedeno dodání do jednoho týdne (skladem u dodavatele). V tomto předvánočním období bohužel občas dojde k vyprodání zásob u dodavatelů, což nemůžeme ovlivnit v případě, že nedržíme zboží skladem. To je vždy uvedeno v kolonce dostupnost pod cenou výrobku. Děkujeme za pochopení, za e-shop Andilkove.cz Petra Nejezchlebová

• rozmanitá nabídka zajímavého zboží: pěkné i praktické věci, žádné krámy a cetky
    • zboží v e-shopu členěno chytře a přehledně
    • 10 dní od objednávky zboží nikde a ze strany obchodu ticho po pěšině

V posledním měsíci jsem nakoupila v několika různých e-shopech a všude reagovali rychle: zboží buď ihned dorazilo, nebo mě pracovníci sami kontaktovali (jakkoliv - mailem, telefonem). Tady přišlo jen automaticky generované potvrzení objednávky a od té doby nic. V porovnání s konkurencí tedy tak trochu zklamání.

Reakce obchodu andilkove.cz

Dobrý den, děkujeme za Vaši objednávku. Mrzí nás, že nejste s naším obchodem spokojena. Objednala jste si u nás více zboží od různých dodavatelů s dostupností 1-2 týdny (uvedenou u každého zboží v kolonce dostupnost pod cenou výrobku). Vzhledem k naší široké nabídce nejsme bohužel schopni držet všechno zboží skladem. V současné době kompletujeme Vaši objednávku a zítra ji odešleme, takže dorazí v předem stanovené lhůtě. Z toho důvodu Vás nikdo nekontaktoval. Děkujeme za trpělivost a pochopení, za e-shop Andilkove.cz Petra Nejezchlebová

• komunikace
    • nabízí zboží, které nemají

Objednal jsem více zboží, skladem měli pouze některé položky. Vůbec mě o tom neinformovali a nekompletní objednávku odeslali k osobnímu odběru na prodejnu. Na maily dále nereagovali.

Reakce obchodu andilkove.cz

Dobrý den, moc se omlouváme za nekompletní vyřízení objednávky. Jako omluvu Vám neúčtujeme expediční poplatek. Za e-shop Andilkove.cz Petra Nejezchlebová

• 6ádné na zboží stále čekám

Reakce obchodu andilkove.cz

Dobrý den, děkujeme za reakci a mrzí nás, že nejste spokojena s naším obchodem. Na naší straně žádná chyba nevznikla. Objednala jste si produkt s dostupností 1-2 týdny - jak je u zboží uvedeno - a v této době (dokonce ještě dříve) byla objednávka vyřízena. Za obchod Andilkove.cz Petra Nejezchlebová

• sortiment
    • dodací lhůty!!!!

• Reálná dodací lhůta neodpovídá deklarovane pri objednávce, což v dnešní době plné e-shopů považuji za neseriózní

Vzhledem k tomu, ze na webu bylo uvedeno dodací lhůta 1tyden, čekala jsem od objednavky 16 dni na dodání zboží (plavky pro dceru na dovolenou-dorazili az po našem návratu z ni) doporučuji nakupujim, zvažte raději nákup u jinych konkurenčních obchodu, je jich tady spousta se srovnatelným zbožím, ktere mají bud skladem, nebo vám jej doručí rozhodne dříve. Na internetu nakupuji pravidelně, u tohoto prodejce to byl můj první a poslední nakup. Dekuji.

• myslim si, ze zbozi neni tak kvalitni jak by melo. Teda soudim podle ceny. Kdybych to tehotenske tricko kuk nepotrebovala tak rychle, tak bych ho vratila a pozadovala penize zpet. Melo tistene vady a neodpovidalo fotografii.