Pardon, zakoupil jsem pro školu bzučák. Ten má ovšem drobnou vadu, že bzučí tak strašně tiše, že to u žáků při nácviku dlouhých a krátkých slabik stejně jako i při čtení v podstatě téměř není slyšet. Ovšem světýlko svítí krásně, takže hodnotit lze známkou 3- až 4.

Reakce obchodu AMOSEK.cz

Dobrý den, pokud bzučák pro dyslektiky nebzučí dostatečně - jedná se pravděpodobně o chybu daného kusu. Výrobek je v takovém případě možné reklamovat. Omlouváme se za komplikace. Lukáš Udržal, Amosek.cz.

Fotografie zboží neodpovídaly zcela zboží, které dorazilo.

Reakce obchodu AMOSEK.cz

Dobrý den, za chybu se omlouváme. Pokud nejste se zbožím spokojená, kontaktujte nás.

• internetovy obchod, velky vyber
    • Jedna z tabulek Logico primo byla poskozena a nepouzitelna, po telefonickem dotazu bylo sdeleno, ze je to chyba prepravni spolecnosti, ta se odkazuje na prodejce. Bohuzel jsem jiz v zahranici a nemam moznost to resit (vratit zbozi, reklamovat)

Reakce obchodu AMOSEK.cz

Dobrý den, mrzí mě, že Vám přišlo poškozené zboží. S námi (s prodejcem - www.amosek.cz) jste situaci zatím neřešila. Rádi Vám s reklamací pomůžeme, kontaktujte nás na 466 310 046. Není nám známo, kam směřoval Váš telefonický dotaz.