• Velice solidní, pěkné jednání se zákazníkem, rychlé dodání.

Skvělý.

• Sortiment

• Poměrně široký sortiment
    • Špatné parkování

V tomto obchodě je možno si vybrat kompletní portfolio výrobků, které golfista potřebuje

• špatné webové stránky,

• Dobré ceny

Vše bylo v pořádku, bez výhrad, doporučuji.

• Chcete-li platit kartou a není 100% jisté, že mají zboží skladem, objednávku přijmou, ale platbu kartou provedete až poté, co Vám potvrdí, že zboží skutečně mají. Tj. v případě, že by nakonec nebyla správná velikost či barva, nedochází zbytečně k vracení platby a potížím s tím spojeným....

Nabízeli přesně to zboží, které jsme sháněli a jinde ho neměli dostupné.
    Velmi ochotní, vstřícní, vše naprosto v pořádku.

s nákupen jsem byla spokojená a hlavně s komunikací ze strany prodávajícího, za zboží které nebylo mě poskytli jiné a lepší a za stejnou cenu a ještě poradili.

• výborná komunikace

přehledný, důvěryhodný

• VŠE
    • ŽÁDNÉ !

DOPORUČUJI LEVNÝ ATD.

• výhodné ceny
    • žádne :)

Doporučuji !

• rychlost, nemusím nikam jezdit, dodáno do práce
    • nemá

prima

Maximální spokojenost. Velmi vstřícné jednání.

• moznost osobni navstevy a prip. konzultace, moznost zmeny objednavky v ramci konzultace
    • vylepsit webove stranky

doporucuji

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkuji za Vaší reakci, které si velice cením. Uvědomujeme si, že určitě eshop můžeme stále zlepšovat. Proto by nám pomohlo, pokud byste třeba emailem poslal bližší informace, co Vám osobně na našich stránkách nevyhovuje. Rádi takovou informaci odměníme.

S pozdravem,
    Vlastimil Chvoštík
    [email protected]

• Ryhlé dodání a nízké ceny.
    • Špatnou komunikace např. jsem nedostal e-mail že bude zásilka doručována v den kdy přišla.

Velmi dobrý obchod

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkujeme za Vaší reakci. Každé reakce si vážíme, protože na jejich základě můžeme stále zlepšovat naše služby.
    Email s informacemi o doručení odesíláme vždy v den expedice zásilky, tzn. minimálně 1 den před doručením podle zvoleného způsobu dopravy. V den doručení email neodesíláme, protože by zákazníka o doručení mělo informovat SMS zprávou PPL nebo Česká pošta (opět podle zvoleného způsobu dopravy).
    Občas mají zákazníci problém, že jim náš email s informacemi o doručení spadne do spamového filtru, to ale bohužel nedokážeme nijak ovlivnit, protože to je závislé na nastavení filtru samotného zákazníka.

• osobní odběr,přehlednost zboží,
    • zboží nebylo moc kvalitní, viditelné kosmetické vady na výrobku

Reakce obchodu amGOLF.cz

Dobrý den, mrzí mne, že nejste s naším zbožím spokojená. Máme spoustu pravidelných zákazníků, protože oceňují náš přístup k nim a k případným reklamacím. Pokud výrobek chcete vyměnit, tak se zastavte v prodejně a vyměníme vám ho za bezvadný nebo za jakékoliv jiné zboží z naší nabídky. Dovolím si zde upozornit, že tuto možnost nabízíme i u bezvadného zboží. Můžeme vám stejné zboží objednat i u renomovaného výrobce, cena potom ale vychází na dvojnásobek.

• Nelze se přihlásit ke svému účtu!!!

Reakce obchodu amGOLF.cz

omlouváme se za tuto skutečnost, o které víme a o které jsme informovali všechny naše zaregistrované zákazníky newsletterem na konci června. Při překlopení starého obchodu na nové stránky (cca v květnu) jsme nechtěli manipulovat s přihlašovacími údaji klientů, proto je potřeba se zaregistrovat znovu.
    V současném obchodě je možné objednávat s registrací i bez registrace. Pokud nakupujete bez registrace, musíte vyplňovat všechny své údaje při každé objednávce.
    Neváhejte nás kontaktovat, pokud budete mít problémy s objednávkou, na kvalitní komunikaci se zákazníkem nám záleží.

• rychlost a spolehlivost,flexibilita

Hůl od této firmy mi pomohla vyhrát turnaj :)

• rychlost dodání
    • kvalitní zboží
    • dobrá cena
    • výborná komunikace

• velmi vstřícná komunikace, kvalitní zboží za rozumné ceny

nakoupila jsem zde v kamenné prodejně i on-line, doporučuji, velmi vstřícný a spolehlivý majitel/prodejce

• velký sortiment
    • příjemné ceny

Začínam s golfem a hledal jsem základní vybavení. V tomto obchodě jsem našel, co jsem potřeboval a za velmi výhodné ceny. Objednávka a vyzvednutí proběhlo naprosto bez problémů, a proto bych obchod určitě doporučil ostatním.