Bohuzel jsem zbozi musel vratit, nesedela velikost, jinak vse v poradku

• kamenná výdejna = rychlost

vše v pořádku

• Toto mi obchod odepsal na můj dotaz, kdy že objednávku vyřídí:
    omlouvám se za problém s vyřízením objednávky.
    Problém vzniknul tím, že jsme zimní zboží vůbec neměli v eshopu a přesto nám odněkud na něj chodily objednávky. Proto jsme zboží objednali na sklad, abychom mohli objednávky začít vyřizovat. Zkontroloval jsem, co nám výrobce poslal a zimní kukly v dodávce vůbec nebyly. Nyní mi výrobce potvrdil, že kukly neodeslali, protože už je má všechny vyprodané.
    Ještě jednou se omlouvám za nedopatření. Snažíme se najít technickou chybu, kvůli které se někde na internetu objevila naše zimní nabídka, která vůbec nebyla veřejná a tedy nikdo jí neměl vidět.

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkuji za Vaší recenzi. Sice pro nás není příznivá, ale díky ní jsme objevili chybu a nyní už není možné nakoupit zboží, které není viditelné v našem obchodě, ani přes Heureku.

• slušné ceny
    • malý sortiment

mají co inzerují

• Sortiment

Doporučuji!

• Rychlá a dobrá komunikace

Velmi doporučuji, i přes malý nedostatek u objednaného zboží (dvojpopruh namísto jednoho). Okamžitě řešili, poslali zdarma jeden popruh a vše vyřešili rychle a k mé spokojenosti.

• Poměrně rychlé odeslání zboží
    • Žádné potvrzení odeslání zboží
    • Objednal a zaplatil jsem "Balík na poštu", zboží dorazilo jako doporučené psaní bez upozornění

Doporučuji najít jiný obchod, tento není spolehlivý.

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkuji za Vaší reakci, která nám pomůže zlepšovat naše služby.
    Za zaslání zboží jinou službou České pošty se omlouvám. Došlo k záměně na poště. Na přepážce jsme oznámili, že má Vaše zásilka jít Balíkem na poštu, ale nakonec takto odešla jiná zásilka, která měla jít pouze doporučeně. Rozdíl ceny Vám samozřejmě uhradíme. Stačí nás kontaktovat na emailové adrese [email protected].
    Ověřil jsem, zda byla poslána informace o odeslání zboží. V našem systému je vidět, že jsme odeslání zboží potvrzovali a s tím emailová zpráva odchází automaticky. Pravděpodobně tedy neprošla zpráva Vaším spamovým filtrem nebo byl problém na straně naší hostingové firmy.

Přeji pěkné svátky,
    Vlastimil Chvoštík

• Přehlednost, kvalita, vstřícnost, ceny.

Tento obchod rozhodně doporučuji, protože s tak profesionálním přístupem jsem se již dlouho nesetkala a také komunikace bych řekla že byla nadstandardní.

• Celá objednávka proběhla bez problému

• rychlé dodání toho co jsem požadoval

• Pravidelně aktualizovaný e-shop. Vstřícnost a ochota.

• kvalifikovaná obsluha
    • slušnost v jednáníni
    • nic jsem neshledalnavštivte

navštivte bez obav tuto prodejnu,nebudete
    zklamáni

• Objednaný tovar (Ilustrované pravidlá golfu)sa mi na Slovensku nepodarilo zabezpečiť.
    • Veľmi ma znepokojila cena, označená ako "balné", pri cene tovaru 185 Kč je cena balného (bublinková obálka) 300 Kč veľmi predražená! Spolu s cenou za bankový prevod je cena za objednaný tovar 4x väčšia ako cena objednanej brožúry.

Každý kupujúci zo Slovenska nech radšej príde osobne do Vašej predajne v Prahe, aby sa mu nákup nepredražil.

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkuji za Vaší reakci. Bohužel ale i přes snahu zajistit levnější dopravu na Slovensko se nám nedaří stlačit cenu dopravy níže.
    Poštovné za zaslání zboží, které jste u nás objednala, nás vyšlo na 115 korun a dalších 150 korun si banka strhla za příchozí platbu ze zahraničí. To vše jsou ceny bez DPH. Vy jste nám na "balném" zaplatila 248 korun bez DPH. Z toho je zřejmé, že i my jsme na poplatcích prodělali. Cena balného je uvedená přehledně v objednávce ještě před potvrzením, takže jste o ní byla informována včas. Položku nazýváme balné a ne poštovné z účetních důvodů. Není zde prostor, abych to vysvětlil podrobně.
    Pro objednávky na Slovensko doporučujeme platbu kartou, nemusíte při ní platit (ani my) vysoké bankovní poplatky za zahraniční platbu. Platbu na účet jste si zvolila sama, tak jsme to museli respektovat.
    Jen si zde dovolím upozornit, že v našem eshopu u objednávek nad 3000 korun na Slovensko a při platbě kartou neplatíte žádné poplatky.

• rychlost a vstřícnost, také dobré rady...

Fakt OK, bez problémů a milý přístup!

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkujeme za krásný komentář. Na přístupu k zákazníkům si zakládáme, proto máme radši, když s nimi můžeme komunikovat a potom najdeme třeba i lepší řešení, jako ve Vašem případě.

• Příznivá cena
    • Široký výběr
    • Příjemná obsluha
    • Dobře dostupná prodejna
    • Není pravda, že všechno zboží mají skladem

Golfový půlset, který jsem objednal, nebyl skladem (ale i teď je stále v nabídce). O tomto jsem byl telefonicky informován s tím, že nebude-li mi to vadit, bude půlset seskládán z dostupného vybavení a výsledná cena nepřekročí hodnotu objednaného půlsetu.
    Výsledné vybavení je sice trochu starší, ale do začátků super a mám celý set za bezkonkurenční cenu. A zdá se, že hole ve své době patřily kvalitativně spíše k tomu lepšímu, takže možná dobře, že půlset skladem nebyl :)

Reakce obchodu amGOLF.cz

děkuji za Váš komentář. Aktualizace bazarového zboží v eshopu jsou naší slabinou, o které víme, ale pokud zákazník objedná zboží přes internet, tak už další zákazník takové zboží nemůže nakoupit, protože zmizí tlačítko koupit, přestože zboží je stále aktivní a je možné ho vidět.
    Jelikož vidíme v recenzích zde na Heurece, že přehlednost našeho eshopu je horší a zároveň i aktualizace dostupnosti zboží jsou pro nás náročné a tím i chybové, tak pracujeme na zlepšení, které ale bude muset být komplexnější a tím pádem i chvíli náprava potrvá.
    Každopádně děkuji za Váš názor a věřím, že změna zboží oproti objednávce byla výrazně pro Váš větší užitek.

Vlastimil Chvoštík

• Profesionální servis a široký výběr zboží

• rychlost dodání

• Zavádějící popisek a fotografie zboží-dětský set dunlop je na fotce i s driverem. V balení však není. Zdůraznila bych v popisu zboží, že je nutno jej doobjednat.

Reakce obchodu amGOLF.cz

v případě, že by zboží, které jste objednala, neodpovídalo popisku, tak bychom Vás kontaktovali ještě před expedicí zboží.
    Omlouvám se za obrázek, na kterém je doopravdy více holí, ale při zadávání popisku zboží si dáváme záležet, aby maximálně odpovídal nabízenému zboží. Popisek zboží je správně a je takto na stránkách už od doby, kdy jsme snížili cenu setu 3-5 let na 2000 korun. Na takto omezený set jsme dostali už mnoho objednávek, naopak o plný set 3-5 let zájem není žádný. Počet holí a cenu jsme totiž snížili na základě žádostí zákazníků. V okamžiku změny ceny na 2000 korun jsme změnili i popisek, což jsme udělali už několik měsíců před Vaší objednávkou. Zákazníci, kteří mají zájem o plný set, jej mohou mít za 3000 korun, stejně tak si můžete za 1000 korun doobjednat chybějící hole.
    Na základě Vaší připomínky jsme tedy v popisku ještě zdůraznili, že se jedná o ilustrační fotku.

• skvělá flexibilita

• Přehledný, rychlý