• přehledné webové stránky
    • dobrá cena požadovaného zboží

Zboží se zpozdilo, ale bylo to způsobeno čerpáním dovolené. Prodejce se za zpoždění sám omluvil a jakoomluvu si neúčtoval dopravu a dobírku, což považuji za velmi seriozní.
    Obchod ostatním doporučuji.

• kvalitní zboží za dobré ceny
    • měl jsem pochyby o zvolení velikosti,velikostní tabulka byla všeobecná,potřeboval jsem zjistit šíři vesty v zapnutém stavu a musel se spolehnout na odhad...uvítal bych existenci komunikačního kanálu

zboží jsem koupil proto,že tento obchod jako jediný nabízel požadovaný výrobek ve více velikostech,takže jsem si mohl vybrat.I cena byla zajímavá.Obchod bych doporučil.

Reakce obchodu Alsamisport.cz

děkujeme za Váš názor. Na úpravě velikostních tabulek již pracujeme a brzy budou vyvěšeny na stránkách.
    Jinak lze komunikovat přes emailovou adresu [email protected], na telefonním čísle +420 774 268 268 nebo nás najdete na Facebooku https://www.facebook.com/alsamisport/.

Děkujeme a doufáme, že i příště budete spokojen.

• Velikost

• výhodná cena
    • osobní vyzvednutí
    • Nekomunikují formou SMS

Nakoupila jsem z důvodu výhodné ceny a možnosti osobního vyzvednutí v Praze bez poplatku. Oznámení o vyzvednutí objednávky je pouze formou emailu, uvítala bych oznámení SMSkou, neboť u počítače nesedím celý den. Zboží jsem vrátila, neboť jsem až doma zjistila, že mi neladí barva s ostatním oblečením, což byl důvod mé koupě. Vrácení zboží proběhlo bez problémů.
    Obchod doporučuji, velmi dobrá komunikace a ochota prodejce.

• Perfektní

• Nejlepší cena v porovnání s jinými

Nejlepší cena na požadované zboží.
    Rychlé potvrzení objednávky a doručení zboží.
    Zboží bylo objednáno v pondělí večer a ve středu dopoledne jsem mohl vyzvednout na poště.
    Obchod bych doporučil.

• super komunikácia

Zboží dorazilo v pořádku, měním velikost. Ze strana obchodu byli velice vstřícní a posílají zboží v několika velikostech do jejich prodejny v Praze, abych si vybrala. Díky

super

• Pěkné originální výrobky za velice slušné ceny.

Alsamisport mohu ostatním kupujícím jednoznačně doporučit.

• potřeba upravit tabulku číslování aby opravdu seděla s danou velikostí boty

Super ceny, krásné zboží, rychlé dodání, skvělá komunikace s obchodem. Doporučuji.. ;-)

• Široký sortiment zboží, skvělá komunikace s panem Sterem.

Vše ok

• kvalitní sportovní zboží
    • dobré ceny

dobrý výběr
    dobrá cena
    rychlé dodání

• nízké ceny
    • filtrování produktů

Skvělá komunikace a prozákaznický přístup.

Zboží dorazilo rychle ,komunikace velmi dobrá. Dobré ceny. Bez obav zde nakoupím znovu.

• nabízeli zboží které neměli skladem

zatím 6 dní čekám na vrácení peněz

• bezproblémové vyřízení objednávky.
    • pokud to takto funguje vždy, nevidím slabiny.

seriozní obchod

• - osobní přístup
    • - poměrně centrální poloha v rámci Prahy
    • - původně objednaná běžná velikost boty se ukázala u daného páru bot jako nadměrná, prodejce ihned v prodejně nabídl menší velikost, která padla dokonale