Kupovali jsme kopačky, bohužel obchod udělal chybu v označení balíků a mám domů dorazila teplákovka. Naštěstí komunikace obchodu byla perfektní (až překvapivě), okamžitě začali jednat. Stalo se to ve čtvrtek a dokázali náš balík stáhnout a znovu odeslat (tentokrát už nám), tak aby do soboty dorazil. Několikrát mi volali abych byla v obraze jak náprava pokračuje, prostě super. Klobouk dolů :)

• vstřícnost, skvělé ceny, rychlé dodání

• rychlost dodání
    • nízké ceny

• Sleva 100,- Kč na 1. nákup
    • Jediný email od obchodu, že přijali objednávku, čekala jsem i informaci o odeslání zboží.

Zboží přišlo v pořádku.

• kvalitní zboží za rozumné ceny, přehlednost stránek

• Dobre ceny
    • Mene prehledny eshop

• Poničená krabice

• rychlost a výběr zboží

doporučil bych ho svým známým k poznání a srovnání vůči podobným int.obchodům.děkuji

• Nizka cena
    • Prakticky nulova komunikace, zadny e-mail o prevzeti objednavky, zadyn info o doruceni zasilky

Reakce obchodu Alsamisport.cz

velice se omlouváme, ale je možné, že potvrzení objednávky a další informace o stavu Vaší objednávky vám spadly do nevyžádané pošty. U některých mailových serverů bohužel k této situaci dochází a není v našich silách tuto situaci ovlivnit.
    Děkujeme za pochopení.

doporučuji:-)

Doporučuji, bez problémů, kvalitní zboží za rozumné ceny

• dobry vyber obleceni
    • email o tom kdy mohu vyzvednout zbozi mi dorazil az za 5 dnu, nevedela jsem zda zbozi skutecne je na sklade, uz jsem chtela objednavat jinde

skvele ceny a skvely obchod, ale je treba trochu dotahnout email komunikace se zakaznikem

• ceny zbozi lepsi nez v ofialnim obchode adidas, rychlost doruceni zbozi.
    • zadne jsem nenasel

Obchod vrele doporucuji z duvodu cen lepsich nez v oficialnich prodejnach, bleskove doruceni. V patek vecer objednano, v utery rano doruceno. Naprosta spokojenost z me strany.

• Komunikace, a rychlost, rozumné ceny

• Rychlost a dobrá cena.

Musím moc pochválit velmi příjemný přístup při osobním vyzvednutí. Pan byl velmi příjemný a určitě u vás ráda opět nakoupim!!!! A ráda vás doporučim!

• Nízké ceny.

• Levná cena
    • Nepochopitelná absence přehledu objednávek na účtu

• Nakoupila jsem o hodně levněji než u konkurence.

• sleva při prvním nákupu
    • rychlé předání dopravci
    • doba na vrácení peněz je 14 dní a opravdu to trvá 14 dní
    • přehlednost stránek a nedostatek informací o výrobku ( můj pocit )

Obchod jsem si vybrala pro dobrou cenu výrobku a slevu při prvním nákupu.
    Ale ti ,co budou chtít vrátit zboží , ať se obrní a počkají . Vrácení peněz jim opravdu trvá 14 dní , to se mi ještě u žádného obchod nestalo. Ale důležité je , že vrátili. Jiné výhrady nemám.