• nabízejí co nemají
  • Dobrý den, poslali jste mi pneu vyrobené 4měsíc 2016 to je 2roky , a vyrobené v Rusku, nedokážu posoudit jestli je to dobře nebo špatně, ale tyto pneu se válely někde ve skladu. Prosím o slevu, nebo budu nucen tyto pneu vrátit. Přeji hezký den J. K

Reakce obchodu Allpneu.cz

Vážený zákazníku, v obchodních podmínkách je tučně uvedeno, že prodáváme pneumatiky do stáří dvou let, které jsou řádně uskladněny(nikde se ve skladu neválí). Výroba v Rusku u Nokianů v nové fabrice...cca 80%(GLOBALIZACE). Skladem máme 85% pneumatik do jednoho roku stáří, zbytek do dvou let. Starší pneu neprodáváme, jedině po dohodě se zákazníkem.
    Čekali jsme, že pneu vrátíte(na což máte 14.dnů), ale nic....asi Vám dobře slouží tato prémiová značka vyrobená v Rusku.
    Přeji hezký den. P.K. jednatel s.r.o. již 23 let

• oproti ceně udávané na netu konečná cena o 160 Kč vyšší.

Vyšší cena než bylo udané na netu. Údajně obrana proti odřeknutí objednávky. (Nesmysl)

Nutná reakce:.
    Máte pravdu, Vaše hodnocení je nesmysl, jak uvádíte.
    Ing.Pavel Kubina, jednatel s.r.o

• Klame zákazníky!!! Dodávka obvykle do 24 hodin znamená, že si počkáte v mém případě 5 dní.

Pokud spěcháte na zboží tak tento obchod nedoporučuji. Ranní zpráva typu "PROBĚHNE EXPEDICE DNES" znamená, že druhý den kolem 14 hodiny, vám zavolá vedoucí skladu, jestli máte ještě o pneumatiky zájem a jestli tedy má nalepit štítky a zboží odeslat. Po mém sdělení, že kladnou recenzi na jejich obchod nenapíši, klidně mi odpověděl, že zápornou recenzi potřebují taky. Pro mne dost neobvyklý přístup k zákazníkům. Jednatel společnosti se sice e-mailem omluvil, ale na omluvě bez pneumatik daleko nedojedete.

Reakce obchodu Allpneu.cz

Musím reakci poopravit (zkrátit), proti pomluvě se bohužel eshop nemá jak bránit.
    TATO RECENZE JE LŽIVÁ.
    UVÁDÍME EXPEDICE OBVYKLE DO 24 HODIN
    DODÁVKA nerovná se EXPEDICE
    EXPEDUJEME V 90% DO 24 HOD
    Vážený pane,kdybych já věděl, že jedu v sobotu na hory,
    neobjednával bych ve středu odpoledne nic, ale ty dvě
    pneu bych vyměnil v nejbližším pneuservisu.
    Ing.Pavel Kubina, majitel fy Sekos-servis od roku 1995.

po objednání,objednávka přijata druhý den poslán mail že musí moji objednávku zrušit jelikož nejsou schopni zboží za uváděnou cenu sehnat.

Reakce obchodu Allpneu.cz

Vážený pane ověřený zákazníku(anonyme). Je nám to opravdu líto, že obchod nevyšel.
    10.29 hod. jste objednal.....10.47 hod stejný den za 18 minut (ne jak uvádíte nesmyslně, že až druhý den, natož za uváděnou cenu !!!!) jste dostal email tohoto znění:
    "Vážený pane anonyme, musím se za naši firmu omluvit,ale
    Vámi objednaná pneumatika byla bohužel doprodána. Jedná se o naší chybu webu, jelikož Vám dovolil objednat, i když již nejsou skladem. Musíme z naší strany objednávku zrušit. ještě jednou omluva.
    Kubina,jednatel s.r.o
    PS: 1 ks moto pneu za 853,-Kč - a práce celého týmu je....
    Více se omluvit snad ani nedá, proti pomluvě není ochrana.
    Věřím,že zákazníky tato recenze neovlivní a i nadále naší firmě budou věřit jako doposud t.j. 21 let
    Kubina

• Neví co má skladem a nebo balamutí zákazníky.

Přišla mi informace ,že pneu vyprodali až 7.58 ráno na druhý den. To už jsem byl na cestě pro pneu. Takže info nanic, a pak se mi snažili prodat gumy o 200kč/ks dražší. Tomu se říká obchodník.

BEZ KOMENTÁŘE, JENOM FAKTA:
    Vážený zákazníku,13.10.2015 v 17.06 hod jste objednal.
    (naše pracovní doba 7.30-16.00 hod)
    14.10.2015 v 7.58 hod Vám operátorka zaslala email tohoto znění:

" Vážený zákazníku, musíme se omluvit, ale včera jsme 13.10.Vámi objednané pneumatiky bohužel doprodali.
    Omlouváme se Vám i za zdržení s vypisováním objednávky, ale zakázku musíme z naší strany zrušit.
    Sdělení-model W+se již nedá objednat-skončila výroba.
    kol.allpneu"

Nikdo Vám nenabízel pneumatiky o 200,-Kč dražší, jenom
    jste mohl dostat info výše uvedené, že se již nevyrábí.

Za okamžitou a slušnou omluvu shodit práci celého kolektivu je dosti smutné.

Ing.Kubina, jednatel s.r.o.

• Poslali jste pneumatiky nezabalene a podrapane !!!!!!!!

Tragicky !

Reakce obchodu Allpneu.cz

Vážený zákazníku, je to opravdu tragické.
    Zasílání tímto způsobem je standartní u všech webů.(neposíláme přece skleničky)
    Podrápání pneu ? (jak, ani jeden telefon, ani jeden email
    od Vás,daly se přece vyměnit !)
    Ono je jednodušší anonymně shodit práci celého kolektivu
    Určitě bychom řešili situaci s přepravní společností, protože
    od nás pneu odcházejí ve 100% stavu.
    Věřím, že ostatní zákazníci nám zůstanou věrní (bylo jich mimochodem již 3.796 !!!!) a jedna nesmyslná recenze je neovlivní.
    Ing.Pavel Kubina, jednatel s.r.o.

• Dobrý cena a rýchlé dodání
    • Zimní pneu jsou z 3/2013, to znamená 1,5 roku staré......

Reakce obchodu Allpneu.cz

Za tuto reakci, pane Dlouhý, Vám poděkovat nemůžeme.
    Za řádně uskladněné pneumatiky se nemusíme stydět.
    Je pravda,že stupidní mediální kampaň nám moc nepomáhá. Nicméně v objednávce jste mohl uvést, že chcete pneumatiky pouze vyrobené v roce 2014, nebo zavolat, napsat email a věc řešit. (např.výměnou)
    Rok a půl staré pneu,ale nejsou staré. Přebraly jsme je do předzásoby v červnu 2014, protože máme smlouvy s dodavateli, kteří pneu vyrobené před 18 měsíci berou jako nové!!!!!! A my s tím souhlasíme!!!!
    Neprodáváme přece chleba!!!!!
    Ing.Pavel Kubina, jednatel s.r.o.

• široký sortiment
    • dobré poradenství
    • rychlost vyřízení objednávky
    • neschopný kurýr In Time (není to tak úplně vina obchodu)

Z hlediska komunikace, ceny a nabízeného sortimentu hodnotím obchod kladně. Ale crcali se s vyřízením objednávky, zboží mělo dorazit do dvou dnů a dorazilo za více než týden. Nejenže si dali docela na čas s předáním zásilky kurýrovi, ale i samotný kurýr In Time je neschopný. Snad 5x mi volal a až se dovolal, tak že to nemůže najít (od čeho mají GPS a od čeho jsou na domech názvy ulic a čísla?) a hrubé zacházení se zásilkou se mi taky nelíbilo. On na těch gumách jezdit nebude, takže ho to netrápí... Je to takové 50:50, ale příště se spíš poohlídnu po jiném obchodě.

Reakce obchodu Allpneu.cz

Vážený pane Elbl musím reagovat takto:
    Pneumatiky jste objednal ve čtvrtek v odpoledních hodinách.
    V pátek 24.10.expedice neproběhla (1.11. se blížilo a u nás jsme nápor prostě řečeno nezvládli, všichni zákazníci objednávají na poslední chvíli)
    Po pátku je víkend ....2 dny se neexpeduje.
    V pondělí 27.10. 10.54 hod předáno zboží přepravní služ.
    V úterý 28.10,....státní svátek nepracuje se.
    Ve středu 29.10. 14.35 hod jste si zboží převzal.
    O špatném chování řidiče zašleme na přepravní službu
    stížnost.
    Na závěr, dle mého názoru jsme se s vyřízením objednávky necrcali, jak uvádíte.
    Pokud se poohlídnete po jiném obchodě, tak my s tím bohužel nic nenaděláme, je to vaše volba.
    S přáním pěkného dne Ing.Pavel Kubina,jednatel s.r.o.

• Nakupoval jsem zde poprvé. Objednávka v pořádku, zvolen osobní odběr. Termín byl odložen prý z důvodu vadné zásilky od dodavatele. Při osobním převzetí pneu jsem zjistil vadu a odmítl převzít zboží. Čekal jsem nabídku výměny za pneu bez vady, ale ze strany pracovníka žádný zájem, pouze že objednávku zruší. Jsem nucen objednat jinde, bohužel.

Reakce obchodu Allpneu.cz

Vážený pane Čepuro, Pneumatiky Dayton DW 510 165/70 R13 79 T, byly naprosto v pořádku, tzn. bez jakékoliv vady..?
    Věříme, že zbývající recenze stovky spokojených zákazníků, vyváží tu Vaši
    kol.allpneu

• Zadne
    • ....

Nedoporucuji

Reakce obchodu Allpneu.cz

Pěkný den, i za tuto zápornou recenzi děkujeme.Věříme ,že
    zbývajících 97% (stovky) spokojených zákazníků vyváží Vaši recenzi. Jiný zákazník objednal 1,5 hod před Vámi
    Byl to opravdu doprodej,model pneu se již nevyrábí.
    Ing.Kubina,jednatel s.r.o.
    PS: Pro připomenutí, jsme se Vám takto omluvili e-mailem.

VAZENÝ PANE HALOUZKA, MUSIME SE VAM OMLUVIT. VAMI POZADOVANE ZBOZI JSME DOPRODALI. NASI CHYBOU , ZŮSTALO JEŠTĚ NA NAŠEM WEBU DEKLAROVANO SKLADEM. BOHUZEL NEMAME POTRZENOU DODAVKU DO KONCE ROKU 2014. JESTE JEDNOU SE OMLOUVAME,I ZA VAS ZTRACENY CAS S OBJEDNÁVKOU.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

Po objednace me kontaktovali ze pneumatiky uz nemaji skladem,a ani nebudou.

Reakce obchodu Allpneu.cz

Ano, každého zákazníka kontaktujeme tel. ihned po uzavření objednávky o stavu objednávky. (samozřejmě v rámci prac. doby operátora).
    Když pneu dojdou s tím,že jiný zákazník objednal časově dříve, nejsme schopni toto ovlivnit, jelikož náš web inicializuje sklady co 12 hod. - za to se omlouváme.
    Pokud chcete 100% online stavy skladu inicializované na sekundy, musíte si pneu (pro nás bohužel) objednat na webech chrlících obrovskou reklamní kampaň.(samozřejmostí je však vyšší cena.....). Jednatel s.r.o.

• NEDOPORUČUJI Z DUVODU NÁSLEDNÉ NEKOMUNIKACE ZE STRANY PRODEJCE . ZBOŽÍ NEODPOVÍDÁ FOTCE PRODUKTU PRODEJE .

Reakce obchodu Allpneu.cz

Vážený pane Hanzlíku, za firmu se omlouvám. Opravdu byla při kontrole zjištěna závada, kdy ze 740 položek byla jedna chybná- opraveno, Nereagování operátorky na Váš email vyřízeno finnačně.Škoda jen,že jste se nepokusil zavolat, nebo další email. Za počítačem sedí
    zase jenom člověk( zrovna operátorka, která po vaší večerní objednáce následný den s Vámi telefonovala a
    v 9.20 hod pneu vyexpedovala. Jednatel s.r.o.

Věřím, že zbývajících více než 70 kladných recenzí ,bude
    pro nákup v našem obchodě pro další potenciální zákazníky rozhodující.

• Nevím.
    • Lákají nízkými cenami,které nedodrží.

Výsledný efekt byl pro mne nulový - ztráta času.Nikomu nedoporučuji.

Reakce obchodu Allpneu.cz

I za tuto recenzi děkujeme. Je pro nás přínosem.
    PS:
    Pane Jaromíre, nakupujte prosím jako doposud u svého přítele(švagra a jednatele konkurenčního webu.......?)

kolektiv allpneu