Zboží nedorazilo, ačkoliv je na eshopu skladem a přes telefonickou urgenci a ujištění obchodu, že bude během max. dvou dnů expedováno. V posledních třech dnech už ani nezvedali telefon.

Pokud neodešlou zboží, ani neodepisují na e-maily považuji to za velkou slabinu a o tento obchod už nemám zájem.

Reakce obchodu allforhome.cz

Vážení zákazníci, od 29.4.2019, si společnost SCHINDLER FOOD s.r.o. zakoupila doménu allforhome.cz, na které od 1.5.2019 zprovoznila svůj internetový obchod. Tímto se distancujeme od předešlých recenzí a hodnocení. Hezký den

• ty jsem nepoznal.
    • Obchod podává lživé informace o délce dodání. Zboží objednáno a zaplaceno 9.12., dnes 21.12. ani po dvou urgencích nikdo na email nereaguje. Přitom u zboží bylo dodání 2-6 dnů!

Raději zvolte jiného prodejce, tohoto rozhodně nedoporučuji !!! Byl to můj první a poslední nákup. Pokud má obchodník problém se svým dodavatelem, případně s nedostatkem kapacit při vyřizování objednávek, měl by alespoň zvednout telefon nebo napsat email.

Pozor, jedná se o podvodníka. Předem zaplacené zboží nepřišlo. Telefon uvedený na stránkách nikdo nezvedá a na emaily nikdo nereaguje.

• Nízké ceny...
    • ...ale zboží za ně nemá.
    • Zboží jsem objednala zaplatila. Objednávku jste zrušil z důvodu nedostupnosti zboží. Ještě ani po 14 dnech jsem neobdržela peníze nazpět. Ani žádné vyrozumění z vaší strany.

• žádné, nesolidní jednání, komunikace ani telefonická, ani na emaily nereagují
    • První a hned špatná zkušenost, peníze jsem zaslala na základě výzvy k úhradě a poté mi přišlo storno objednávky. Toto se odehrálo 3. 12. 2015 a do dnešního dne 14. 12. 2015 mi peníze nevrátili, telefony neberou a na emaily neodpovídají.

nedoporučuji viz výše

• spatna dodaci lhuta

nedoporucuji.....

• Zboží jsem objednala už před 2 týdny a stále nedorazilo...

Velmi špatný dojem, psala jsem email,nikdo se neozval! Po dvou dnech přišel email akorát s hodnocením!

• nemůžu nic hodnotit protože jsem zboží ještě neobdržela a komunikace s obchodem žádná není zatím bych nákup u tohoto obchodu nikomu nedoporučila

• Zboží nedorazilo a obchod nereaguje!!!!!

NEDOPORUČUJI!!!!