Byl jsem spokojen, vše proběhlo bez chyby.

skvělá cena

• zadala jsem objednávku, na jejím základě mi volali z obchodu a ještě ten den mi zboží poslali ,za mě velká spokojenost s obchodem a přístupem

• velmi rychlé dodání
    • krásné ceny

• rychle jednani i zaslani zbozi

• Objednávku jsem učinila z pohodlí domova

• rychlé vypravení balíku
    • ceny
    • nekomunikují
    • nefunkční telefonní číslo na webu a internetu

zboží jsem objednala 20.4, Allforhome balíček vypravila expresně rychle, už 21.4. jsem měla dle PPL dostat balíček. ALE.... PPL poškodila balíček (nejspíše), a tak se 22.4. vracel zpět odesílateli.... ten mi napsal, cituji: "to mě mrzí, to nám ho PPL rozflákala po cestě. Jakmile nám dorazí nazpět, dáme Vám hned vědět, v jakém je stavu, rozbité nahradíme a pošleme zpět k Vám.Budeme Vás informovat."Dle PPL online je balíček od 22.4. doručen zpět odesílateli. Bohužel, ten od té doby nekomunikuje,TELEFON JE NEFUNKČNÍ!!!. Zásilka je zaplacena :( Zboží nemám, peníze též ne a vyjma mailu, na který již nereagují, se nemám jak s nimi spojit!

• Rychlé vyřízení objednávky
    • Bezproblémová komunikace

• Nízké ceny
    • Zajímavé produkty
    • Výprodej

Na obchod jsem narazila náhodou a byla jsem velmi spokojená s cenami produktů. Dodání velmi rychlé, naprostá spokojenost.

V objednávce mi chybělo zboží - 2 ks.
    Komunikace nulová - telefon je stále nedostupný a na několik napsaných mailů nikdo nereaguje!

Reakce obchodu allforhome.cz

Dobrý den, omlouváme se, zapomněli jsme na Vás.. chybějící 2ks z Vaší objednávky už byly odeslány na Vaši adresu. hezký den

• Přehledný e-shop
    • Přijatelné ceny
    • Včasné vyřízení objednávky
    • Dobře zabalené zboží
    • Bezvadná komunikace

• Komunikaci obchodu hodnotím kladně, neprodleně mě informovali o tom, že zboží nemůže být doručeno a jaké jsou další možnosti.

Skladové zásoby nekorespondují se skutečným stavem, který je uveden na webových stránkách!! Po objednání veškerého zboží, které bylo uvedeno SKLADEM, zaplaceno, mi bylo sděleno, že zboží není k dispozici. Po mém rozhodnutí počkat, zdali znovu naskladní, k čemu bohužel nedošlo, byla moje objednávka stornována a čekám na vrácení platby.

• Vše na jedničku

• skvělé ceny

Vynikající komunikace, naprosto bezvadné jednání

• Dobrá komunikace se zástupcem.
    • Dobrá cena.

Doporučuji.

• Podvod!!!
    • Objednávku ještě v tentýž den stornovali, i když na jejich stránkách bylo zboží skladem.
    • Dnes už nefungují jejich webové stránky, telefonní číslo je nedostupné a na e-maily nikdo neodpovídá!
    • Peníze za nedodané zboží mi nikdo nevrátil. Okradli mě o 684,- Kč!!!

Reakce obchodu allforhome.cz

Vážený pane, ohrazujeme se proti Vašemu komentáři. Vaši objednávku jsme stornovali ihned po jejím obdržení, z důvodu vyprodání požadované položky. Ve stejný okamžik jsme přes platební portál stornovali přijetí Vaší platby, která Vám byla obratem vrácena. Hezký den.

• Objednávka byla vyřízena okamžitě

Spolehlivý prodejce, rychlé vyřízení i dodání.

30.11.2019 jsem si objednala zboží za 1.333,-Kč, zaplatila z účtu a dosud jsem objednávku nedostala, ne nedoporučuji.

Objednavka tyden zaplacena, zbozi nikde, eshop neodpovida na emaily a ma vypnuty telefon, ma nekdo podobnou zkusenost?