• Obchod v pořádku
    • Stále mi nic nedorazilo a vánoční dárek se tedy nekonal. Ale to vypadá spíš na chybu Balíkovny. Škoda

• Jeden z esencií bola mimo dátumu exspirácie

stáhnul jsem návod na netu a bohužel při testování koupeného vína mi to úroveň alkoholu neukázalo.

• esence hnus, akorát jsem si zkazil pití.

• chci tento produkt. Nikdy jsem to neobdržel

Reakce obchodu Alkoholesence.cz

Dobrý den, odmítl jste převzít zásilku od PPL, která byla na dobírku, tak jak jste si zboží objednal, proto jste zboží neobdržel. Bohužel je to pouze Vaše chyba.
    S pozdravem Alkoholesence.cz

ôzboží nedorazilo, i kdyz uz davno melo, ani neprisel informacni mail nebo SMS

• neplní požadavky

• Nic neposlali a neozvali se

Reakce obchodu Alkoholesence.cz

Dobrý den, vytvořil jste jsi objednávku, kde jste zvolil platbu převodem, platba do dnešního dne nedorazila proto Vám zboží nebylo zaslané. S pozdravem, Alekoholesence.cz

• na zboží stále čekám

Reakce obchodu Alkoholesence.cz

Dobrý den, bohužel platba za zboží nedorazila. Proto Vám nebylo zboží odesláno. S pozdravem alkoholesence.cz

• Bohužel jsem zboží doposud neobdržela a nemám ani žádnou informaci .
    Problém je, že nevím, kde se stala chyba

• Neochota, lenost

Reakce obchodu Alkoholesence.cz

Je nám líto pane Radoslave, že máte takový názor na náš internetový obchod, bohužel máme dané otvírací hodiny a nemáme kamenný obchod, aby si mohli zákaznici o víkendech odebírat osobně zboží u nás nelze, nehledě nato, že jste jsi vytvořil objednávku 4 krát a pokaždé zrušil. S pozdravem Alkoholesence.cz

• Esencia "černý ribíz" je na kilometre vzdialená aróme čiernych ríbezlí .Je cítiť iba aromu liehu. Viac si to neobjednám

• Zajimavá ponuka
    • Kvasnice nekvasili

Ok, ale kvasnice tam kupovat uz nebudu

zaslali špatné zboží (určeno pro někoho jiného), musel se balík vracet. Zbytečné zdržení když člověk objednanou věc potřebuje.

• Velký výběr, ale kde je moje zboží?
    • Zboží nedorazilo, žádná odpověď obchodu..

• zajímavé zboží
    • nekomunikuje

Zboží jsem objednal nadvakrát,jednou 2 ks plničky a podruhé esenci, vče v jeden den.
    Do poznámky jsem napsal, aby dali do jednoho balíku. Doprava česká pošta -balík na poštu za 59kč + 30 Kč dobírka. Místo toho přišla stáčečka jen jedna a esence balíkem do ruky za 130kč+ dobírka

• ponúkajú nekompletné a nafunkčné

neodporúčam

Šmejd.

• Možnost býběru zboží, které běžně není k mání.
    • Obcodování s Čínou... :-(

Nekupujte!!!
    Kohout dokonale netěsní,průměry hadice a spojek nepasují a jsou dodo, kohout dělali zřejmě Bulhaři (průchozí je v pozici zavřeno a naopak, což je pro normálního člověka problém...)

• Po prvním používání se lis zkroutil !!!