• Nabízí zboží které nemají skladem

Obchod byl zrušen, protože nemají požadované množství skladem.
    Do teď mají u zboží uvedeno "skladem" !!!

• Recenze byla odstraněna na základě podkladů od obchodu.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• UPOZORNĚNÍ, ŽE NEVÍ, JAKÉ PNEU JSEM OBJEDNAL ZDA STARŠÍ VÝROBU NEBO NOVOU DRAŽŠÍ, UPŘESNIL JSEM , ŽE CHCI VÝROBU 2015 DRAŽŠÍ A PŘIŠLY DRAŽŠÍ ALE VÝROBA ROK 2013, VZHLEDEM K 11/2013 TAK JSOU PNEU 3ROKY STARÉ A PĚKNĚ TVRDÉ, TAK DOUFÁM, ŽE NEBUDE MRZNOUT ANI SNĚŽIT.

Reakce obchodu alfapneu.cz

Dobrý den, Vážený zákazníku, pneumatiky jsme Vám zaslali správné, jelikož je 10 měsíc, rok 2015, tak pneumatiky nejsou staré ani 2 roky, určitě jsme Vám nenabízeli rok výroby 2015, ale vzhledem k tomu že nové pneumatiky jsou ty, které nejsou starší dvou let a to ty Vaše nejsou starší dvou let, tudiž jsme Vám zaslali objednávku správně. Pneumatiky v tomhle datumu výroby rozhodně nemůžou být tvrdé, to by jsme Vám ani nezaslali ale musíme posoudit až poté, pokud je nám vrátíte na reklamaci.Také máme skladem starší DOT 2012 a ty jste nechtěl, Váš požadavek byl tedy splněn ale neřekl jste do telefonu že požadujete jenom rok 2015! Všechny pneumatiky, které jsou starší dvou let, uvádíme s označením DOT+rok výroby, tudiž neklameme zákazníky.Pokud pneumatiky nechcete, tak na nich jezdit opravdu nemusíte, poslala bych k Vám společnost Intime, která si zboží převezme zpět a vrátíme Vám peníze s pozdravem alfapneu.cz