• Zkusila jsem tady objednat poprvé, přišlo mi vzápětí potvrzení objednávky a od té doby se nic neděje. Ani když jsem firmu kontaktovala mailem se žádostí o zaslání fakturačních údajů, abych mohla zaplatit bankovním převodem. Nevím, co si mám o tom myslet, proto dále nehodnotím.

• Potvrzene dve objednavky. Nedorazil ani jeden produkt. Na maily a telefony nereaguji.

• Nic nepřišlo asi mají koronaka

• Obchod nereaguje ani na opakované emaily.

Obchod sice potvrdil automatizovaným mailem objednávku, nicméně nic nedodal, ani nekomunikuje.

Mám objednáno už delší dobu, nic se neděje!!!

• TOTALNI NESCHOPNOST KOMUNIKACE!!!!!
    • NEPOSLALI OBJEDNANE ZBOZI

SLIBILI POSLAT ZBOZI ALE NEKOMUNIKUJI A ZBOZI NIKDE, MOZNA NECHAM PROVERIT TENTO NESPOLEHLIVY ESHOP COI.

ESHOP ZREJME NEEXISTUJE ZBOZI NEDODAL KOMUNIKACE ZADNA

• Před 14 dny jsem objednal zboží skladem a nic mi nepřišlo, a to ani zpráva, jako že třeba zboží bohužel skladem opravdu nebylo, nebo že nastal jiný nečekaný problém. Na kontaktní číslo se nelze dovolat.

• super cena
    • rychla doprava

doporucuji

• Možnost nákupu veteriární diety pro mou nemocnou fenku- využívám především sekci Chovatelských potřeb.

spokojenost.

• Veterinární krmivo za vynikající cenu

• komunikace -telefon nedostupný

• rychlost a ochotu
    • xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Supeeeer

• nákup v klidu z domova
    • nevím o žádných

doporučuji všem

• Super spoluprace !!!

Obchod je bezproblémový. Komunikace dobrá. Špatná zkušenost s kurýrní službou IN TIME. Přes komunikaci s řidičem a přesto, že jsem si vzal v práci dovolenou jsem následně ve schránce našel papírek, že zboží nebylo dodáno ve sjednaný čas na přání zákazníka, což však nebyla pravda. Ihned jsem toto reklamoval, neboť se mě nelíbilo jednání jejich řidiče. Následně s jiným řidičem již domluva v pořádku.

• jako u všech ostatních
    • dobré ceny
    • dobrý výběr
    • nejsou

dobrý

• Veterinární dietní krmivo pro kocoura super nejlevnější oproti dalším internetovým obchodům, rychlá dodávka zboží.

Dobré ceny, rychlé dodání.
    Obchod bych doporučila i ostatním.

• flexibilita
    • dobrá cena