• Nefunguje

Přišlo mi potvrzení objednávky a dále se nedělo vůbec nic. Naštěstí jsem nastavil dobírku, tak mě to stálo jen chvíli času. Každopádně nedoporučuji počítat, že něco obdržíte. A už vůbec ne nějaké placení předem, na to pozor.

• Všechno

Hrůza!! Rozhodně nekupovat nic.

• Po objednání zboží jsem obdržela pouze email s potvrzením objednávky, od té doby ze strany obchodu neproběhla žádná komunikace. zboží dosud nemám.

• Objednávka bez reakce
    • Telefon číslo neexustuje
    • Obchod evidentně nefunkční

Nechápu, proč někdo udržuje stránky v chodu...

Have ordered the kit dottie mae from eduard an payed 100 euro ,but have nothing more heard about the order from wilms peter order nr 18810105 thanks a lot.Greetings from Belgium.

• Telefonní číslo neexistuje, na e-mail nikdo nereaguje, přišlo pouze potvrzení objednávky a to je vše. Zboží vyexpedováno nebylo, e-shop objednávku nezrušil, opravdu nerozumím tomu, že tento e-shop, očividně podvodný, může být pod Heurekou!

Nedoporučuji zde objednávat a už vůbec ne, něco hradit předem.

Připadá mi, že vůbec nefungují. Zboží jsem objednala na dobírku, sice mi přišlo na mail automatické potvrzení objednávky, ale od té doby nic, žádná komunikace a zboží také nenína cestě.

Nic nepřišlo, nikdo se neozval, obchod zřejmě neexistuje.

• Objednany tovar uvedeny skladom, bez dalsej komunikacie zo strany obchodu, bez odpovede na emailovu urgenciu (ani v spame ;))

• po zadání objednávky přišel mail, že mě budou dále informovat a to bylo vše co se událo. Zřejmě tuto odpověď vygeneroval automat. Obchod nemá ani kontaktní telefon, je tam pouze mail na který ovšem nikdo nereaguje

Obchod nekomunikuje. Zboží nedoručil.

• Stále čekám na potvrzení, zda je vůbec daná položka skladem. Zda obchod funguje. Nerad bych přišel o peníze. Zatím bez jakékoliv reakce či informace.

• Již podruhé objednáno stejně zboží, ani jednou mi obchod ani nekontaktoval a zboží vůbec nedodal.
    • Žádná reakce odchodu, jak kdy ani nexistoval

• Nekomunikují
    • Zboží nedorazilo
    • Na maily ani telefon nereagují
    • Podvodníci

Nechápu proč je takový podvodný e-shop vůbec na Heurece. Učinila jsem objednávku a od té doby nic. Nikdo se neozval, objednávka nedorazila. Proste podvodníci

• Vůbec se mnou nekomunikují, peníze zaslány a panenka nedorazila. Psala jsem jim, ale odpověď žádná. Budu si stěžovat na ČOI. Nedoporučuji! Jsou to pro mě jen zloději. Andrea Herzánová, Praha
  • Špatná zkušenost, tento obchod už nikdy více!!!

Objednávka nepotvrzena, komunikace nulová. Na dotazy neodpovídají, telefon neberou. Neschopní cajzli.

• Marně cekám až mi zboží dorazí a nic.Bohužel.

• Na telefon nereaguji na e-maily neodepisuji. Asi stranky e-shopu funguji uz jen automaticky.