• Objednávka byla velmi rychle vyřízena. Zboží přišlo v pořádku.

rychlé vyřízení

• Pěkná kniha
    • Cena mi přijde přijatelná
    • Sběratelská verze
    • Stav v jaké kniha přišla

Nechápu to, nákup přímo od výrobce a přesto kniha přijde v děsivém stavu obvzláště u sběratelské verze, celá spodní hrana je obouchaná na zadní straně rýhy, balík byl naprosto v pořádku tak že k poškození muselo dojít přímo v albatrosu, jak je to možné? A jak je možné že je Vám to jedno a klidně to vyeexpedujete?

Bohužel tohle začíná být problém většiny knihkupců, když člověk kupuje online, je jim úplně jedno v jakém stavu jsou knihy expedovány, omlácené růžky jsou tak u 50% koupených knih. (Booktook, Knižní klub, Luxor, vše spadá pod euromedia stějně jako albatros.)

Škoda že nevím jak sem vložit fotografie, už jsem u některých recenzí viděl foto, ale asi nějaká VIP funkce.

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslané připomínky.

Věřte, že není našim záměrem expedovat poškozené zboží. V případě, že v balíčku obdržíte poškozené či vadné zboží, je nutné obratem kontaktovat náš zákaznický servis ([email protected]) s detaily Vaší objednávky a fotodokumentací poškození. Každou reklamaci posoudíme individuálně a navrhneme řešení. Od Vás jsme ale žádnou reklamaci nepřijali.

• Rychlost, cena.

vyhovující výběr titulů, snesitelné ceny

Naprostá spokojenost, jako vždycky. Ráda doporučuji :-)

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za milé hodnocení. Vážíme si toho, že se k nám ráda vracíte.

referent zákaznického servisu internetových obchodů

Nakupování v eshopu je snadné a rychlé.
    Vyřízení objednávky bez problémů.
    Za mě OK.

Naprostá spokojenost, rychle dodani

• rychlost, komunikace

• rychlost vyřízení objednávky a dodání

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslané hodnocení. Jsme rádi za spokojené zákazníky.

referent zákaznického servisu internetových obchodů

• knihy za super cenu a ještě knížka jako dárek

nevím o ničem

• Skvelý výber

Vše v pořádku

• ruzne moznosti platby a dopravy
    • serioznost

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslané hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s nákupem u nás.

• Zboží skladem
    • Rychlé doručení

• v místě zaměstnání

• Spolehlivost
    • Vynikající přístup k řešení reklamace
    • Poctivá vazba knih

Obchod vřele doporučuji.

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za milé hodnocení. Těší nás Vaše spokojenost s kompletním servisem našeho e-shopu.

referent zákaznického servisu internetových obchodů

• Není možno platit převodem normálně a platební brány tradičně zlobí

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz i za zaslanou připomínku. Platba klasickým převodem je na našem e-shopu možná - v košíku označeno jako "Zálohová faktura (platba předem na účet).

• Velký výběr knih
    • Knížka ještě nebyla doručena, nemám co hodnotit.

Reakce obchodu Albatrosmedia.cz

děkujeme za využití služeb našeho e-shopu Albatrosmedia.cz . Zákazníci si mohou knihy objednat dříve, než vyjdou, jedná se o tzv. předobjednávku. Považujeme tuto službu za přednost našeho e-shopu.
    O skutečnosti, že se jedná o předobjednávku knihy, jste byl informován jak na detailu knihy, tak v košíku, tedy ještě před dokončením objednávky. V případě, že se rozhodnete si knihu předobjednat, uvádíme i v potvrzení objednávky nad výčtem zboží informaci, že objednávka obsahuje zboží, které není momentálně skladem, a bude kompletně expedována až po jeho naskladnění, tj.23.04.2024. Během doby předobjednání o stavu objednávky neinformujeme, neboť do naskladnění se stav nemění.

• Hezké zboží
    • Přijatelné ceny

Hezké zboží, dobrý výběr, přijatelné ceny a rychlé dodání.