Vše super.

Vše ok

Pohodlný výběr z domova a rychlé dodání.

Nakupují již poněkolikáté a vždy spokojenost

• Rychlost dodání, výběr zboží.
    • Vyšší ceny u některých položek, než u konkurence.
  • Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Vždy přistupují lidský a odborně. Snaží se pomoc při řešení problémů zákazníka a navrhnou řešení včetně vysvětlení návrhu.

Dobrá cena

Rychle dodání. Velký výběr zboží.

• Rychlost dodání zakázky

• Především rychlost vyřízení a dodání

Velmi rychlé odbavení, zboží dorazilo super zabalené a vpořádku.

Nemám co hodnotit. Po 3 dnech od objednávky dorazila faktura. Teď je to 8 dnů a o odeslání zásilky zatím ani zmínka. Přitom zboží bylo psané skladem k okamžitému odeslání, teď se na stránkách změnilo na odeslání do týdne.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Vážená paní,
    prověřili jsme Vaši objednávku. Objednala jste 10.12. 3ks, skladem byly 2ks, další "do týdne v e-shopu", včera naskladněno - dnes expedujeme. Pokud se domníváte, že bylo zboží skladem, jak uvádíte, pošlete screen a máte dopravu zdarma. Domníváme se, že na předvánoční období jsme to zvládli docela dobře. Děkujeme Vám za negativní hodnocení :-(

• Po týždni sa ozvali ,že nemajú tovar
    • Po výbere iného tovaru žiadali doplatok s potvrdením o zaplatení, po niekoľkých dňoch nemám stále správu o expedícii tovaru

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Vážený pane,

objednal jste si zboží, které již výrobce neměl - zrušil. Na základě informace od výrobce jsme Vám zaslali info k alternativě od stejného výrobce a s rozdílem ceny k odsouhlasení, to vše včas viz lhůta u položky "do týdne v eshopu". Domníváme se, že jsme postupovali správně a včas. Nezbývá než Vám poděkovat za negativní hodnocení :-(

Všeobecně SPOKOJEN... rychlost dodání, kvalitně zabalé zboží, měl jsem možnost řešit reklamaci za kterou nemohl přímo e-shop a i zde s postupem a hlavně přístupem spokojen. DOPORUČUJI v.z.

Velmi rychlé doručení, vše v pořádku. Doporučuji.

• Ochota

Rychlé dodání, bez komplikací