• Do dnešního dne zboží nemám. Opakovaně volám - bez výsledku ‍♀️

• Nekvalitní- teče mimo akvárium/ po nabytku/

Reklamoval jsem filtr pro jeho vadu, pro kterou ho nelze používat , ze propustí vodu mimo akvárium a dodnes se mi nikdo neozval,, jen automat!!

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Zákazník před 3 dny (v sobotu) psal zprávu ohledně dotazu na reklamaci filtru. V automat. zprávě se dozvěděl "Obvykle do 48 hodin (urgentní požadavky), ostatní do cca 1 týdne. V urgentních případech (např. storno / změna obj.) nás kontaktujte nejlépe tel.". Pokud je tedy požadavek urgentní, lze zvednout tel. a poradit se. Pro nás je začátek týdne velmi náročné období, kdy musíme řešit nejvíce objednávek. Děkujeme za trpělivost, která však samozřejmá...

• Špatné parkování a komplikovaný výnos většího zboží
    • Né moc ochotný personál, nutno z něj tahat vědomosti a stejně jsem se vše potřebné nedověděl.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

V areálu je hned za vrátnicí několik míst určených k dočasnému zaparkování. Lze se dohodnout i na vrátnici. Pokud nás zákazník požádá, tak mu rádi s výnosem pomůžeme. Větší zboží (např. akvária) nakládáme pomocí rudlu - stačí se jen domluvit. Jsme v přízemí, bez schodů, může k nám i vozíčkář. Rádi poradíme, ale přednášky dělat nemůžeme :-) Hodnocení zákazníka nám nepřijde úplně fér.

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Nemám co hodnotit. Po 3 dnech od objednávky dorazila faktura. Teď je to 8 dnů a o odeslání zásilky zatím ani zmínka. Přitom zboží bylo psané skladem k okamžitému odeslání, teď se na stránkách změnilo na odeslání do týdne.

Vážená paní,
    prověřili jsme Vaši objednávku. Objednala jste 10.12. 3ks, skladem byly 2ks, další "do týdne v e-shopu", včera naskladněno - dnes expedujeme. Pokud se domníváte, že bylo zboží skladem, jak uvádíte, pošlete screen a máte dopravu zdarma. Domníváme se, že na předvánoční období jsme to zvládli docela dobře. Děkujeme Vám za negativní hodnocení :-(

• Po týždni sa ozvali ,že nemajú tovar
    • Po výbere iného tovaru žiadali doplatok s potvrdením o zaplatení, po niekoľkých dňoch nemám stále správu o expedícii tovaru

Vážený pane,

objednal jste si zboží, které již výrobce neměl - zrušil. Na základě informace od výrobce jsme Vám zaslali info k alternativě od stejného výrobce a s rozdílem ceny k odsouhlasení, to vše včas viz lhůta u položky "do týdne v eshopu". Domníváme se, že jsme postupovali správně a včas. Nezbývá než Vám poděkovat za negativní hodnocení :-(

dlouhá doba doručení, minimální komunikace obchodníka se zákazníkem, už nikdy víc nic u nich nenakupuji

kniha sice dorazila, ale byla celá poškrábaná . Jsem velmi zklamaná, protože to je dárek.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Je nám líto, že zákaznice nabyla dojmu, že se jedná o poškrábané zboží. To je však omyl! Posíláme foto dalšího kusu, co máme skladem. Nevíme proč, ale tyto knihy mají takový obal jako na obrázcích. Paní se může obrátit s dotazem na nakladatelství případně zboží vrátit. Děkujeme za pochopení. PS: Museli bychom se asi hodně "snažit", abychom knihu poškrábali!

• Objednáno 20.7.23 a do 27.7. Nic nedorazilo. Komunikace žádná.

Nespolehlivé.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Hodnocení zákazníka je vůči nám nespravedlivé. Zákazník objednal zboží 2ks, skladem 1ks, dodací lhůta 1-4 týdny. Vše je tedy v pořádku. Pokud na zboží zákazník spěchá, lze jistě vybrat jiné - skladové, jedná se o vzduchovací kamínek, kterých máme mnoho jiných.

Na eshopu uvedena dodací lhůta 1-4 týdny, čekám již 7 týdnů a zboží nedorazilo.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Ano, problém s výrobcem z PL. Zákaznici jsme se již tel. omluvili za nedodržení termínu. Zboží (křehké) dovezou z PL přibližně za 1 týden.

• Rostlina přišla suchá po výsadbě vůbec nejeví známky růstu. Požadavek reklamace? Dodnes žádná zpětná vazba. Zřejmě vyhozené peníze.
    • Rostlina přišla suchá po výsadbě nejeví známky růstu. Požadavek reklamace? Dodnes žádná zpětná vazba. Zřejmě vyhozené peníze.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Někdy trvá vyřízení dotazu/požadavku i týden. Máme skutečně mnoho objednávek i požadavků a věci musíme řešit dle priorit. Mnohdy je lepší nás kontaktovat tel.

Za zdržení ve vyřízení reklamace jsme se zák. omluvili, důvody jsou:

1) min. týden zavřeno - svátky + dovolená
    2) naskladnění leknínů proběhlo včera odpol.

Proběhla výměna za nové čerstvé zboží.

Zboží nedorazilo v pořádku a redundace neproběhla...a jak jsem zjistil, nejsem jediný nespokojený zákazník, bohužel nemohu doporučit.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Připadá nám nefér hodnocení zákazníka, i když chápeme že někdo má prostě smůlu...

1) poškozené zboží přepravcem Toptrans, návrh: vyřešit výměnou, zákazník chtěl dobropis a vrátit kupní cenu
    2) vráceno obratem tedy ihned po vystavení dobropisu na pl. kartu, lhůta Comgate 3 dny, zákazník tvrdí, že peníze nemá
    = složitá anabáze s dohledáním comgate-banka zákazníka, kdy banka platbu zřejmě nepracovala (Comgate-ok), výslede nevíme, ale asi je to v pořádku. Po celou dobu jsme byli se zák. v emil. i tel. kontaktu.

• Zboží jsem objednala 15.4., dnes je 20.5. a objednané zboží doposud nedorazilo

zboží nebylo dodáno

Špatná komunikace, absolutně nedoporučuji!

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Zákazník objednal dne 13.4. položku s dodací lhůtou 1-4 týdny. Poté se 22.4. dotazoval na dodání s limitem 1 týden, jinak že "objednávku ruším, potom už pro mě nebude mít význam." Pokud zákazník na zboží spěchá, je nutno vybrat skladové zboží anebo zboží s dodáním "do týdne..". Vzhledem k vyjádření zákazníka byla obj. stornována. Děkujeme za pochopení.

Informace o rozměrech vnímám jako zavádějící a musel jsem zakoupený výrobek následně upravit, aby mohl plnit zamýšlenou funkci.

• Stále čekám, informace z obchodu nemám žádné

Jen čekám jestli se dočkám-komunikace nulová-rozhodně nemohu doporučit

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Zákazníkovi se velice omlouváme, ale vlivem chyby v našem systému jsme obj. měli jako vyřízenou. Zboží obratem odesíláme.

Dříve se mi ještě nestalo, že bych tolik moc dní čekal na zásilku.

Reakce obchodu AKVA-TERA.CZ

Dne 8.2. jsme zákazníka informovali: "dnes naskladněno chyb. zboží kromě pol. "Přísavky - sada 4 ks pro IF301, IP301" - nedodána."

Nabízíme mnoho specializovaných položek a doplácíme na problémy v dodávkách z Číny, kdy zboží není dlouho dostupné.

S největší pravděpodobností budeme mnoho položek blokovat, abychom předešli negativním recenzím od nedočkavých zákazníků. Dodací lhůta u těchto položek je uvedena: 1-4 týdny!

• Bylo mi zděleno že zboží není na skladě ale nabízeno bylo

Nevěřte co nabízejí

• Nepřišlo mi čerpadlo podle vyfoceneho obrázku na vašich stránkách