• Obdržel jsem nefunkční akumulátor viz. Obj. č. 1024001175.

OBDRŽEL JSEM NEFUNKČNÍ ZBOŽÍ.

dne 10.12. jsem objednal baterie, dnes je 19.12., zboží jsem ještě neobdržel, v aplikaci Zásilkovna není ani zmínka, že by mi něco vezli a dnes mi z obchodu přišel mail ohledně doporučení obchodu.

• Zboží jsem si objednala 7dnů nazpět a stále mi zboží nebylo doručené.

Zboží nebylo ani po týdnu doručené, stále čekám na dodání.

• Sliby které nedodrží

Pokud si myslíte, že obdržíte zboží do doby jak slibují, mýlíte se ! Objednáno 30.8.2023 obdržel jsem 7.9.2023 ve večerních hodinách i když MĚLI SKLADEM A ZBOŽÍ MĚLO BÝT U ZÁKAZNÍKA DO 3 DNŮ !

Zboží jsem neobdržel !

nová baterie do kamery SONY nebyla odzkoušena a nelze ji nabít!!!

• Lžou. U zboží napsáno "skladem" s vysvětlivkou, že odesílají následující pracovní den, při objednávce do 12:00 ještě tentýž den. Odeslali až za další dva pracovní dny. Skladem nic nemají.

Používají nefér informace o skladové dostupnosti, stejně jako většina e-shopů.

Ještě mi zboží nedorazilo tak nemám co hodnotit.

Co se týče komunikace, dopravy apod. je vše v pořádku, problém je pouze se zbožím, o jehož kvalitě mám silné pochybnosti. Akumulátor dorazil v naprosto vybitém stavu. Vzhledem k tomu, že lithiové akumulátory by dlouhodobě neměly být skladované ve stavu nabití pod 60% a stav úplného vybití je pro ně devastující, mám obavy, jak bude vypadat životnost akumulátoru....

• Dodáno jiné zboží, ale vzhledem k hodnotě nákupu to neřeším

• Žádné výhody.

Zboží nebylo doručeno.

• Nevrací včas peníze

Na objednávce vystavené prodávajícím stojí doslova: "akumulátor pro Makita (sic!) typ BL1850B ", zatím co dodaný byl akumulátor BL1830. (Ten má nižší kapacitu a měl by tedy být levnější.) A reakce obchodu? Oni (kdoví proč) prostě nazývají akumulátor BL1830 názvem BL1850!
    Proto pozor na to, co objednáváte a co vám pak přijde!
    Za mě krajně neseriózní jednání!

• Zboží mně nebylo doručeno, nikdo se mnou nekomunikoval a přesto chcete vědět, jak jsem spokojený….

• Řidič společnosti DPD mi včas doručil objednané Zboží -tj. Power Panasonic CGA-S002E 720mAh Li-Ion 7,2V - neoriginální.

Se službou jsem velmi spokojený. Objednané zboží jsem obdržel 2 dny po datumu objednávky / po dne nákupů a i řidiče společnosti DPD mi včas doručil přímo na mé adrese dle sjednaného terminu jak bylo uvedeno v zprávě SMS. Zboží jsem obdržel v pořádku a bez závad.
    Baterie jsem hned vyzkoušel a udělal jsem i první 2 snímky se dobrým výsledkem. Jelikož jsem zatím neměl důvod abych dál pořídil další snímky,
    tento výrobek - tedy zakoupení baterie Panasonic CGA-S002E 720mAh Li-Ion 7,2V - (neoriginální ) Jsem zatím vyzkoušel teprve jedno jedinou krát. Proto nemůžu zatím kvalifikovaně potvrdit maximální bodů hodnocení . Přesto věřím, že tento výrobek být i Neoriginální, bude co do kvality dost odpovídá a plně nahradit tu Originální a nehledí na to, že ve našem trhu Tento Druh Baterie ( Panasonic CGA-S002E 720mAh Li-Ion 7,2V ) ve Originální Podobě se sotva najde. Takže jsem v tomto ohledu i velice rád, že aspoň některá naše firma jako je Aku-Shop.Cz schopná tento být i Neoriginální výrobek stále vyrábět a zásobovat náš domácí trh tímto artiklem ke spokojenosti řády spotřebitelů či Zákazníků, kteří tento výrobek
    potřebují.
    S pozdravem,
    Ing. Adi Mihardja

• Nevím,zboží nedorazilo,zatím čekám.

• Rád bych, ale marně nějakou hledám.
    • 11.2.2021 objednáno, dnes je 22.2.2021 22:50 hod. a zboží ještě nedorazilo. Nikdo doposud ani nezavolal, ani nenapsal, zda zboží dorazí, nedorazí, proč nedorazilo. NIC.

Pokud zboží nijak zvlášť nutně nepotřebujete, rádi dlouho na zboží čekáte, s pocitem, že se ho nejspíš ani nedočkáte, bude Vám vyhovovat že s Vámi obchod nebude vůbec komunikovat, pak obchod mohu jen a jen doporučit. Bude Vám přesně vyhovovat.

nic nedorazilo

Bohužel jsem objednané doposud neobdržel.