• Dlouhá lhůta vyřizování objednávky

7.10 byla objednávka vytvořena a zaplacena a až 14.10 byla odeslána a to i když byl produkt skladem. 12. 10 jsem se ptal na info mailu kdy objednávku odešlou a nedostal jsem žádnou odpověď. K tomu všemu si účtovali balné 40kc. Už bych zde pravděpodobně neobjednal.

Bohužel mi byli oznámeno, žr zboží nemají na skladě a dodání
    jr tudíž v nedohlednu. Vzhledem k tomu, že jsem to potřebovala
    jako dárek, tzn. k určitému datu, nemohu již čekat a budu muset
    urychleně řešit něco jiného.

NAPROSTÁ KATASTROFA.

21.03.2021 jsem si v internetovém obchodě Airsoftguns s.r.o. objednal zboží. Po mém osobním převzetí a uhrazení objednávky jsem se rozhodl dle § 1829, občanského zákoníku, vrátit zboží (nepoužité) ve čtrnáctidenní zákonné lhůtě. To, co se dělo po mém zpětném odeslání do obchodu je nad mé chápání.

Za čtrnáct dní mi samozřejmě nepřišlo finanční vyhotovení. Protože jsem ale bral v úvahu možnou vytíženost obchodu, ozval jsem se až po měsíci. Tato prodejna má ve svém kontaktním formuláři uvedené pouze jedno telefonní číslo na zákaznickou linku a jeden mail.

Můj první krok byl osobní telefonát na infolinku, kterou má na starost sice milý pracovník, který avšak, dle jeho slov, není absolutně kompetentní k jakémukoliv ovlivnění kroků finančního oddělení. Já jsem se tedy dostal do slepé uličky. Na infolinku jsem telefonoval celkem asi pětkrát, vždy mi byly ve stručnosti řečeny ty samé informace : ,,Netuším, mrzí mě to, nemohu s tím nic udělat“. Dle mého názoru - pokud obchod uvede kontakt na infolinku, má mít osoba, pověřená vedením infolinky, možnost nahlédnutí do komplexního vývoje objednávek zákazníků, nebo zde má být uvedený přímo kontakt na finanční oddělení.

Padesátý první den (to jest o 37 dní více, než káže zákon) jsem objednávku stále proplacenou neměl, a tak jsem obchodní oddělení kontaktoval mailem, na který prý odpovídají do 24 hodin. Vše jsem pečlivě popsal, dokonce přiložil fotografii podacího lístku z pošty, na němž bylo černé na bílém uvedeno, že Airsoftguns s.r.o. obdrželo zásilku dne 01.04.2021.

Asi nebude překvapením, že mi na mail dosud nikdo neodpověděl. Musel jsem tedy opět bez výsledku kontaktovat telefonickou infolinku, kde mi bylo řečeno, že je finanční pracovnice z neznámých důvodů doma, a že zpětně zpracovává daňové přiznání, které měl obchod podat už asi před měsícem (a to je prý na rozdíl od mé objednávky důležitější, jakoby se porušení § 1829, občanského zákoníku trestalo pouze vztyčeným prstem).

Mé další kroky již vedly za zkušeným právníkem, jehož pomoc jsem při rozsáhlejších právních úkonech naštěstí nepotřeboval, neboť mi 31.05.2021 finanční vyhotovení přišlo na účet. PO 62 DNECH, TO JEST 48 DENNÍ ZPOŽDĚNÍ !!!

Na závěr bych chtěl říci - tento “obchod“ provozuje nezodpovědný člověk, který zcela bez jakéhokoliv špatného svědomí zaměstnává na svém finančním oddělení pracovníky, kteří si pro nic za nic dělají právní přestupky, termín odevzdání daňového přiznání si určují sami a když chcete situaci skutečně řešit, nemáte jak.

Nejsem jediný zákazník co těmto “zlodějům“ naletěl, negativního hodnocení nasbírala tato prodejna více, než dost. AIRSOFTGUNS UŽ NIKDY ! Raději Vám doporučím AirsoftPro nebo Airsoft Morava.

Zbraň se po třech den rozbila :)

Absolutní neschopnost vyřešit problém, respektive dohledat platbu, která byla ihned po objednání poslána. Tudíž u mě odesláno, zboží nikde...No comment!!!

• nedostatečná komunikace, vybavení objednávky až po urgenci

• Asi jen rychlé doručení
    • Kvalita zboží

Zbraň s jejich upgradem za 8 000 přišla s prasklým mechaboxem naštěstí nějaký koumák vymyslel že vypodložkuje hlaveň u hopu tím pádem se box nemohl rozletět... dále tu máme hop up komoru.. u té jsem se zasmál jelikož kolem dokola byla oblepená chemoprenem (nebo něčím podobným)... po rozebrání zbraně jsem našel shs píst a to bylo asi vše co tam bylo cítit upgradem.. možná motor ale ten nedokážu specifikovat jelikož (nechápu proč) nebyl polepený... recenzi zakončím tím že tuhle firmu doporučuji obloukem obletět.

Zboží bylo velmi nekvalitní.

• Došla mi úplně jiná věc

• prehladny eshop
    • rychle dodanie
    • siroky vyber
    • drahe postovne
    • lacne cinske prislusenstvo ktore nefunguje
    • pristup obchodu
    • nemoznost sa dohodnut pri nefuncknosti
    • zla a zdlhava komunikacia s obchodom ked sa snazite niecoho domahat

Kupil som si od nich Desert Eagle Cyma, zbran na baterku ktora mala v baleni baterku a nabijacku. Baterka dosla nafunkcna - vytecena, a nabijacka skapala po dvoch nabijaniach (nabijal som nahradnu baterku). Ked uz predavaju zbrane s prislusenstvom, ocakavam funkcne prislusenstvo, v pripade baterie je to dost nutne aby sa to vobec dalo odskusat. Samozrejme som kontaktoval obchod a oni sa vyjadrili v zmysle, ze su to lacne cinske baterie, nech od toho neocakavam funcknost. Na kompenzaciu pripadne nahradnu bateriu som mohol zabudnut.. Tak som obchod ihned vymenil a dokupil prislusenstvo inde, zbran nastastie funguje super.

• špatná komunikace při problému, nechtějí řešit problém ale obviňují zákazníka.

Dejte si pozor ne tento eshop a hlavně NIC JÍM NEPLAŤTE PŘEDEM Peníze mi ještě nevrátili a vůbec neodpovídají na mé emaily .

Zboží dorazilo poměrně rychle po objednávce.
    Bohužel jedna z položek - kuličky 6mm 0,36g, 2000 ks, BB King neodpovídala svými parametry objednávce. Jejich průměr byl cca o 30% větší, což bylo patrné hned na první pohled. Poslal jsem na e-mailové kontakty firmy reklamaci s fotodokumentací a návrhem postupu, protože mi nepřišlo smysluplné posílat zboží zpět, když se jeho cena rovnala cca nákladům na dopravu tam a zpět. Odpověď nedorazila. Člověk na telefonu to neměl snahu řešit a s obecnými frázemi mě odkázal na reklamační řád. Dál to neřeším, nemá to ekonomický smysl.
    JS

• Promptní vyřízení objednávky.
    • Prodejce s kupujícím nekomunikuje - přes zaslané maily i dopisy, nereaguje
    • Přiložený návod ke zbrani MK1 GNB KJ Works povšechný :universál na všechno možné, jen ne na konkrétní zbraň. Neodpovídá požadavkům §8 Zákona 22/1997sb.

Zboží kvalitní, nekvalitní komunikace.

• Měli tuto pistoli.
    • Arogantní chování, které nepatří do roku 2017.

Reklamace nebo vrácení zboží - pokud tohle budete muset absolvovat, tak hodně zdaru. Zboží jsem vrátil ve 14 denní lhůtě (pistole střílí nepřesně, podstřeluje cca 35 cm na vzdálenost pár metrů). Z obchodu mi přišla reakce, že zboží je opotřebené (vystřelil jsem cca 160 kuliček) a že mi při vracení peněz strhnou 30 % ceny, jelikož pistole půjde do bazarového prodeje. Také mi bylo sděleno, že jsem se měl před nákupem poradit a nekupovat pistoli která je z Číny a má životnost méně než 500 ran. Pistoli jsem si tedy nechal poslat zpět s tím, že mi bude účtováno poštovné. Pánovi jsem říkal, že by bylo v rámci přístupu firmy k zákazníkovi abych toto neplatil. Aby to byl sichr, tak mě pistole přišla na dobírku plus balné, takže dalších 230 korun v tahu. A mám pistoli, která už má nastříleno nějakých 800 ran. Počítám, že vydrží tak měsíc, pak si ji můžu nechat jako těžítko.

Když si pročtete negativní komentáře na Heuréce na tuto firmu za poslední rok, tak je to vše pravda. Použité zboží už nevydávají za nové, tady se alespoň poučili. Zajímavé video na YT má také uživatel coolgearSK, který zde nakupoval před pár lety.

Tady jsem nakupoval naposled.

• - manuální pistole jsou z velké části z plastu

Bylo by lepší uvést všechny možné parametry k jednotlivým zbraním.

• Dodává použité a rozbité zboží.

Nikdy již nic nekoupím a obloukem se vyhnu této společnosti.

• hned po nákupu se zasekla kulička, nejde střílet. Reklamace v dnešní době nevěřím že by prošla.

• Zadne
    • Posila pouzite ubozi, pravdepodobne jiz vracene jinym zakaznikem

Nedoporucuju. Nekomunikuji

objednal jsem si zbran MP5 od CA, za temer 6tis korun, zbran dorazila v jiz rozbalene krabici, na zbrani se vsechno vyklalo, nic nedrzelo pevne. Obchodu jsem poslal mail, ze zbozi vracim, pro jistou jsem prilozil i pruvodni dopis k primo odeslanemu zbozi. Uz je to nekolik dni co jsem psal email a zbozi vratil, ale nedostalo se mi zadne zpetne odpovedi. Budu tedy nucen tam pristi tyden zavolat