• Opravdu rychlé vyřízení

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení. Opravdu nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a že Vaše objednávka byla doručena rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Rychle dodání a chci vyzdvihnout i to že po namontovat anteny se opravdu signál zlepšil o 95 procent díl sedí perfektne

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Super rychle odeslani a reakce na objednavku

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% recenzi. Jsme velmi rádi, že jste byl spokojen s rychlostí doručení Vaší objednávky. Budeme se těšit na Váš další nákup!

Rychlost dodání.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Věříme, že příště budete spokojen již na 100%.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velice nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a jsme velmi rádi, že k Vám zboží dorazilo v pořádku a bez komplikací. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer

• rychlé vyřízení objednávky

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a našimi službami maximálně spokojen. Věříme, že i Váš další nákup proběhne v pořádku a bez komplikací.

• Kvalitní obchod.
    • Rychlé dodání.
    • Kvalitní zboží.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 5* recenzi, velmi si toho vážíme. Jsme také velmi rádi, že jste byl spokojen s nákupem i s našimi službami. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora.

Rychlé doručení a to co jsem si objednal ve skutečnosti přišlo.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a že vše proběhlo bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

Jako vzdycky,pecka

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za doporučení a 100% recenzi. Jsme velmi rádi, že všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na Váš další nákup!

• Komunikace při problému
    • Kvalitní materiál :-)
    • Nic mě nenapadá, přístup k zákazníkovi jaký má být

• Rychlá reakce
    • Široký výběr zboží
    • Ceny
    • Možnost osobního odběru

Nakupoval jsem poprvé a rád se vrátím.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a vypsání všech pozitiv. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Široký výběr autokosmetiky za dobré ceny.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% hodnocení. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

velký výběr produktů pro odhlučnění
    kvalitní produkty za dobrou cenu
    skladem skoro vše

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za doporučení a recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s nákupem u nás spokojen. Děkujeme za vypsaní všech pozitiv, opravdu si toho vážíme. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Rychlost a kvalita obchodu doporučuji všem

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velmi nás těší, že vše proběhlo v naprostém pořádku a Vaše objednávka k Vám dorazila rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Skvělá komunikace
    • Rychlost vyřízení

Pravdivě uvedený skutečný stav svého (ne externího) skladu.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a že k Vám zboží dorazilo rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

BEZ PROBLÉMŮ

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za pozitivní hodnocení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

Vše v pořádku
    Krátká dodací doba

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za recenzi a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že k Vám zboží dorazilo rychle a vše proběhlo bez problémů. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Spokojenost, rychlé dodání

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za recenzi a doporučení. Velice nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí doručení i s našimi službami. Děkujeme Vám za nákup a budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• TOP zákaznický servis
    • Rychlost doručení, objednala jsem v pátek dopoledne a ještě ten den byla objednávka doručena
    • Ceny
    • Přehlednost stránek

Byla jsem mile překvapena. Problém jsem řešila s techniky, odpověď na můj dotaz jsem dostala do půl hodiny a opravdu mi pomohli, byla jsem v koncích. Určitě to nebyl poslední nákup!

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byla s našimi službami spokojena a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!