• Vše mi dorazilo v pořádku a ještě k tomu mi to přišlo následující den po objednání takže paráda

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za recenzi a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že k Vám zboží dorazilo rychle a vše proběhlo bez problémů. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Přehledný eshop
    • Velký výber zboží

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a že k Vám zboží dorazilo rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Snadné objednání, rychlé dodání!

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi pozitivní hodnocení. Opravdu nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a že Vaše objednávka byla doručena rychle a bez komplikací. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Vše ok

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 5* recenzi, velmi si toho vážíme. Jsme také velmi rádi, že jste byl spokojen s nákupem i s našimi službami. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Recenze byla odstraněna - nejedná se o hodnocení nákupu.

• Rychlost a sortiment

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za doporučení a 100% recenzi. Jsme velmi rádi, že všechno proběhlo v pořádku a bez komplikací. Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Moc ochotní, krásně několikrát poradili. Komunikují bezvadně. Rychlost. Nakupoval jsem poprvé a pak podruhé poměrně pro mě složitý případ. A dávám 1*

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byla s našimi službami spokojena a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Rýchla expedice zboží
    • Širší výber audio príslušenstvy

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za recenzi a doporučení našeho obchodu. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem u nás spokojen a věříme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Věříme, že příště budete spokojen již na 100%.

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Skvělá pomoc z výběrem konektoru a redukci. Pomoc zda koupit canbus nebo ne. Za mě top eshop s pomocí výběru

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% recenzi a doporučení našeho obchodu. Velmi nás těší, že jste byl spokojen s našimi službami. Zákazník je u nás na 1. místě. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• Spolehlivost
    • Pěkně zpracované stránky
    • Výběr zboží

Není to poprvé co objednávám na AHIFI.
    Obchod naprosto bez problémů.
    Velký výběr zboží, pěkně zpracované stránky.
    Mohu jen doporučit.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* hodnocení a velmi pochvalnou poznámku v recenzi. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen a pevně doufáme, že i Vaši další objednávku budeme moci vyexpedovat v co nejkratším možném termínu. Budeme se těšit na Váš další nákup!

• rychlost dodání zboží

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám mockrát za doporučení a 100% recenzi. Velmi nás těší, že vše proběhlo v naprostém pořádku a Vaše objednávka k Vám dorazila rychle. Budeme se těšit na Vaši další objednávku!

• Super jednání

• komunikace
    • spolehlivost

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 5* recenzi a doporučení. Jsme velmi rádi, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení maximálně spokojen a pevně doufáme, že tomu tak bude i u Vaší další objednávky!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Vzdy jsem nasel,co potrebuji,a vzdy budu hledat tady.Za mne absolutni spokojenost.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za recenzi a doporučení. Velice nás těší, že jste byl spokojen s rychlostí doručení i s našimi službami. Děkujeme Vám za nákup a budeme se těšit na Vaši další objednávku!

Výborná komunikace + rychlost dodání

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

Rámeček skutečně v rozích nesedí o milimetry. Pilníkem jsem srazil trochu hrany a SPZ sedí .....zabralo to 3 min. nic hrozného...říkám si : lepší když jde trochu ztuha než kdyby byla volná v rámečku ..

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za 100% hodnocení a doporučení našeho obchodu. Jsme velice rádi, že jsme mohli Vaši objednávku vyexpedovat bez jakýchkoli komplikací a že brzy dorazila k Vám. Budeme se těšit na Váš další nákup!

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Rádio bylo k vyzvednutí v zasilkovna boxu dva dny od objednávky

Rádio nakamichi nq512 působí lacině, hlavně pro nedokonalé zpracování plastů, které i na dotek působí křehce a tence. Krytka USB portu je opravdu nedomyšlená, při vibracích auta (jakých je na našich silnicích dostatek) krytka poskakuje a hrká. Ovladač je v autě spíše k smíchu, než k užitku a ovládací prvky, které se výrobce rozhodl dát na ovladač, měly být na rádiu. Mobilní aplikaci sice lze s rádiem spárovat, ale to je vše, žádná funkce, vůbec nic.
    Pěkný příběh o historii firmy Nakamichi nezakryje fakt, že toto je levné čínské autorádio.

Teď klady. Zvuk na výstupu je čistý a poměrně bohatý, ekvalizér se projevuje výrazně. Rádio ladí poměrně rychle a automatické dolaďování funguje ke spokojenosti. Bluetooth (iPhone) se páruje v mžiku a bez zaváhání a dokonce se dá přes rádio volat, což jsem v této cenové relaci nečekal, druhé straně je bez problémů rozumět a co je hlavní druhá strana bez problémů slyší mě.
    Přepínání stanic je rychlé, vstup do menu na rádiu je logický a pochopitelný i bez manuálu.

Takže za dílenské zpracování nějaké ty body dolů, za funkci v této cenové relaci zase body nahoru.
    Pokud bych musel rádio kupovat zas, asi bych znovu koupil tohle.

Reakce obchodu Ahifi

děkujeme Vám za velmi rozsáhlou recenzi a doporučení našeho obchodu. Velice nás těší, že jste byl s nákupem a rychlostí doručení spokojen a pevně doufáme, že s Vaší další objednávkou budete spokojen již na 100%.

S přátelským pozdravem František Vykopal (Provozní manažer)

• Dobře poradí, případně doporučí jiné zboží
    • Naprosto skvěle napsané návody u každého zboží
    • Velice dobře a jednoduše udělaný e-shop
    • Nízké ceny
    • Díky návodům se v e-shopu dočtete všechny potřebné informace - naučí Vás, co a jak máte dělat
    • Zboží odesílají v den objednávky

Autokosmetiku zde nakupuji opakovaně. Je to obchod, ve kterém mají kompletně zmáknutou péči (nejen) o údržbě automobilu. Na svém blogu mají spoustu návodů, recenzí, porovnání svých produktů. U nich pak mají detailně popsán jejich popis, jak je používat a jak se o ně starat. Díky tomuto e-shopu jsem pochopil problematiku péče o automobil.

• rychlost dodání

Nemám žádná výhrady. Vše proběhlo bez problémů a rychle.

• Ceny
    • Rychlost doručení

Reakce obchodu Ahifi

mockrát Vám děkujeme za doporučení našeho obchodu a vypsání všech pozitiv. Velmi nás těší, že jste byl s našimi službami spokojen. Budeme se těšit na Váš další nákup!