Po jednom nákupu následovala otravná každodenní e-mailová reklama

• Recenze byla smazána na žádost jejího autora.

Dosly mi uplne jine razitka.

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a nákup v Agátině světě. Předávám Vaši recenzi - reklamaci kolegyni z reklamačního oddělení, která se s Vámi spojí a záměnu, za níž se velice omlouváme, s Vámi dořeší.
    Agátin svět

• Bohužel dětský robot kterého jsme koupili se rozbil okamžitě po vybaleni

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a nákup v Agátině světě. Předala jsem Vaši recenzi - reklamaci kolegyni z reklamačního oddělení, která se s Vámi již spojila a reklamaci řeší.
    Agátin svět

• Nikde jsem se nedočetla, že ke knize potřebuji elektronickou tužku Albi, nenapadlo mě to, jelikož už mám odrostlé dítě a když jsem kupovala knížky jí, byla tam baterka.Takže knížka bez pera je blbý dárek.Musela jsem dokoupit jinde,jelikož objednávka by už do vánoc nedorazila a navíc jsem musela investovat více než jsem chtěla.

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a nákup v Agátině světě. Na základě Vaší recenze - stížnosti jsme ověřili popis na stránkách knížky. Informace o propojení s Albi tužkou v popisu byla uvedena, nicméně pro jistotu jsme ji přemístili hned na začátek delšího popisu produktu a tučně zvýraznili.
    Agátin svět

Webshop prezentuje nepravdive info, na ktore vraj zamestnanci obchodu už viackrat poukazali.

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a nákup a omlouváme se, že z důvodu vytížení expedice nestihlo vybrané zboží dorazit do prodejny do 48 h.

• Rychle dodani
    • Drahe
    • Nekvalitni
    • V realu nevypada tak jak na fotce

Predrazene zbozi

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a nákup u nás i za zpětnou vazbu. Snažíme se s Vámi opakovaně spojit, abychom zjistili, co přesně nebylo v pořádku z hlediska kvality či realističnosti fotky. Zatím však od Vás nemáme reakci. Ozvěte se nám, prosím, rádi se na objednávku společně podíváme a domluvíme se tak, abyste Vy i děti byli spokojení.
    Kristýna Křížová

• Bylo to rychlé, dobře zabalené, za mě spokojenost.

Nejednají v souladu s ústavou

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Předně bych ráda vyjádřila, že nás velice mrzí vzniklá technická chyba vyplývající z hromadného importu nových cen daných dodavatelem.
    Jak jsme již vysvětlili v mailu, který jsme Vám adresovali, v důsledku technické chyby byly cenu určitého zboží uvedeny chybně. Platná legislativa a z ní vyplývající všeobecné obchodní podmínky, které jsou kdykoliv k nahlédnutí na webu a současně jsou přílohou každé objednávky, respektují, že k takovýmto technickým zkratům, v jejichž důsledku nejsme schopni Vám vybranou položku či položky zaslat, může dojít a my tedy můžeme objednávku zrušit.
    Věřte prosím, že nás vzniklá situace velice mrzí a že jsme probrali s kolegyněmi provádějícími importy dat od dodavatelů nutnost zvýšení pozornosti, aby k podobným zádrhelům nedocházelo.
    S omluvou,
    jednatelka

Bohužel objednané pouzdro je jiné než na obrázku. Dítě si něco vybere a ono dojde úplně něco jiného.

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Informaci o záměně předávám kolegyni z reklamačního oddělení. Spojí se s Vámi a vše jistě vyřešíme ke spokojenosti Vás i malého školáčka :-)
    S přáním hezkých letních dní,

• Nezvyklá komunikace, zboží nemám

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Vzhledem k tomu, že byly u nás zadané 2 objednávky, snažila se kolegyně s Vámi spojit mailem i telefonicky a domluvit se, zda platí obě nebo jedna nahrazuje druhou. Bohužel se jí s Vámi nepodařilo spojit, objednávky však byly pro Vás připravené a čekaly jen na zpětnou vazbu.
    Přeji krásné léto,
    Agátin svět

• Propiska k deníku se světlem nesvítí

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a zpětnou vazbu. Mrzí nás, že propiska s magickým světlem nesvítí. Předávám informaci našemu zákaznickému servisu. Kolegyně se s Vámi v nejbližší pracovní den spojí a domluvíte se na vyřešení reklamace.
    Agátin svět

• Objednávka přišla celkem rychle, Zásilkovna ji zdržela, což chápu.
    • Dobré ceny

Co už ale nechápu je řazení hraček dle věku dítěte, když to nemají správně.
    Na webu uveden produkt v kategorii pro nejmenší > dle věku !pro kojence a batolata! a přijde krabice, na které je 2+.
    Vzhledem k tomu, že jsem záměrně vybírala hračku podle rozdělení do věkové kategorie, mi tohle je teď k ničemu.

• Hra nemá český Návod!!!!₩

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěru a nákup v Agátině světě. Ke všem hrám je samozřejmě k dispozici český návod. Najdete jej jak na stránce hry (v tomto případě zde: https://www.agatinsvet.cz/cesticka-se-zviratky/), tak i na stránce se všemi návody (https://www.agatinsvet.cz/cesticka-se-zviratky/).

• Fajn eshop
    • Pobočka daleko od MHD
    • Pobočka na ošklivém, “bohem zapomenutém” místě
    • Pasivní prodavačky
    • Neudělají pro zákazníka něco navíc, takový zastaralý přístup

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za důvěra i zpětnou vazbu. Omlouváme se za přístup prodavaček. Tým prodejny jsme již vyměnili právě z důvodů, které popisujete. Jsme přesvědčeni, že nové kolegyně vrátí do prodejny příjemnou a vstřícnou atmosféru.
    jednatelka

Na internetu jsem si vyhládla pro vnučku dárek desková hra Strážcové lesa/cena přes 900 Kč-Také jsem si zjistila,že je na skladě prodejny Plzeň,Solní 4.Jelikož jsem následující den jela do Plzně,dostavila jsem se do prodejny .Zde mi zboží bylo přineseno,ale ochranný obal byl roztrhaný.Zboží jsem si nekoupila,s paní prodavačkou jsem se domluvila,že si nové zboží objednám přes internet na prodejnu.Jelikož hned druhý den ráno po objednání zboží jsem dostala upozornění,že mám zboží připravené na prodejně,hned mě napadlo,že se jedná o staré poškozené zboží.Zavolala jsem do prodejny,zda se nejedná o poškozený exemplář a byla jsem poučena,že co si myslím,že dostávají denně nové zásilky.Když jsem se dostavila k vyzvednutí zboží do prodejny,bylo mi opět nabídnuto staré zboží jen potrhaný obal byl odstraněn.Zboží jsem si zakoupila,jelikož jsem ve svém vysokém věku již neměla sílu se s mladými děvčaty dohadovat.Ale nepříjemný pocit,že si z Vás obsluhující personál dělá ironicky blázna ve mně přetrvává.Myslím,že při ceně zboží jsem měla nárok na originální balen

• Žádné zkusenosti nemam. Zbozi za tyden cekani jeste stale nedorazilo. Na vině je asi Zasilkovna

• Rychlé doruceni
    • Většina zboží není v češtině. Jste zahrabiční obchod?

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za objednávku v Agátině světě. Jsme zcela český subjekt, rodinná firma, kterou jsme se sestrou založily v r. 2007. Vše si můžete ověřit v obchodním rejstříku.
    Věřím, že vybrané hračky vaše děti potěší a že jste byla spokojena s rychlostí vyřízení objednávky.
    zakladatelka a jednatelka

Vytvorila jsem objednavku a zadala uhradu prevodem na ucet. Do emailove schranky jsem obdrzela prijeti objednavky a platebni instrukce mi budou zaslany zalohovou fakturou. Neprisla a po nekolika dnech me obchod urgoval o uhradu. Objednavku jsem zrusila.

Reakce obchodu agatinsvet.cz

děkujeme za zpětnou vazbu. Kontrolou jsme si ověřili, že zálohová faktura byla z naší strany řádně odeslaná během několika desítek minut od Vaší objednávky. Mohla spadnout do spamové složky či se "ztratit" jinak po odeslání od nás. Toto však již bohužel není v naší moci zkontrolovat. V případě nezaplacených zál. faktur zákazníkům posíláme automaticky upozornění (někdy zapomenou uhradit, čekají na výplatu apod.).
    Kristýna Křížová

• neposlali sms ze je obchod v Č. Budejovicich v rekonstrukci, hnala jsem se tam s ditetem zbytecne a doufam ze tam balik jeste bude, byl do dnes a otevrou az zitra

Reakce obchodu agatinsvet.cz

mrzí nás komplikace, které jste měla s vyzvednutím objednávky. Ráda bych však uvedla, že v e-mailu, v němž jsme Vás informovali, že objednávka je připravena k vyzvednutí, jsme také informovali o tom, že prodejna bude kvůli rekonstrukci uzavřena. E-mail odcházel 30. 8. 2022, můžeme Vám jeho kopii přeposlat.