Rychlá reakce, dobrá komunikace.

• v centru města

• standard
    • dlouhá doba, než knihu někde vyhrabou

Kdyz jsem knízku potřebovala, tak ji nemohli najít. Našli ji az tehdy kdyz uz jsem ji nepotřebovala.

• 1*

• dostupnost a přijatelná cena

• V pripade, ze knihu potrebujete ugentne, antivariat vam vyjde vstric. Ochotny a napomocny personal.

• rychle dodáni
    • jelikož se jednalo o použité zboží dala se čekat horši kvalita , ale kniha je jako nová
    • dobrá cena

• Centrum města,vstřícnost

Dobrá dostupnost, velký výběr.

Rychlost, přehlednost webových stránek.

• nachází se blízko Masarykova nádraží
    • často si pletu s ant.Arco,při posledním vyzvednutí jsem si to nechala vysvětlit

bez chyby

Objednala jsem si knihu, která mi ani po 14 dnech nedorazila. A antivariát nereaguje na email.Na štěstí jsem neplatila předem. Antikvariát posílá knihy přes kurýrní službu dpd-VARUJI A NEDOPORUČUJI!

Reakce obchodu Antikvariát Dlážděná

Vážená zákaznice, není pravda Vaše tvrzení, že antikvariát nereaguje na email. 3. 11. Vám byl zaslán, prosím, tento email: Dobrý den, zatelefonujte, prosím, na telefon číslo DPD: 841700700
    číslo Vašeho balíčku je: 139 150 152 164 62 a pokuste se o domluvu. Balíček
    můžete přebrat i v práci nebo sousedé. Velice se za tyto Vaše komplikace
    omlouváme a děkujeme za pochopení - s pozdravem antikvariát Dlážděná, M. Červík. 6. 11. jsem osobně s Vámi telefonicky mluvil o problému a řešil ho na DPD. Prosil jsem Vás o informaci na druhý den, zda Vám balíček byl dodán. Vaše informace přišla až ve středu, kdy já byl mimo obchod až do dnešního dne. Bereme na vědomí Vaše přání a objednávku rušíme - antikvariát Dlážděná, M. Červík.

• ochota a vstřícnost

mám ty nejlepší zkušenosti

jsou prostě úžasní, jsem dlouhodobý a spokojený zákazník!

Knihy byly v opravdu výborném stavu, což je pro mě důležité. Dřive jsem několikrát nakoupil osobně, nyní se asi občas podívám na e-stránky, kupovat však už mohu jen omezeně, t.j. uvážlivě kompletovat.

• Zohnal som nezohnatelnu knihu
    • Na zaciatku nekomunikacia so zakaznikom
    • Napriek objednavke len jednej knihy trvalo vybavenie objednavky naozaj velmi dlho

• Musela jsem jít pro knihu 2x, dostala jsem SMS,ale kniha nebyla připravena. Byla v externím skladu, na druhý den napraveno.