Místo LOTYŠSKO ve faktuře a na zásilce napsali LITHUANIA a to není anekdota! Cesta zásilky přes Vilnus byla dlouhá! Příště objednám u vás Švejka! Ale ne abyste ho poslali třeba do Estonska!

měli inventuru, už v praze nebydlím tak cesta 290 km na václavák byla poněkud marná.

Se službami České pošty jsem nebyla spokojena. Bylo by dobré mít na výběr více přepravních společností.

• Nulova komunikace!!! O jednal jsem nakone v jinem obchode nereagovali ani dva emaily a pozadavky na zmenu objednavky.

• Pomalé dodání
    • Knihy mi 13dni po objednavke este nedorazili

• paní na Václavském náměstí jsem vysloveně obtěžovala .o(

• Chybí informace na webových stránkách pro nákup pro školy a knihovny přes e-shop (osobní vyzvednutí)

• Objednal jsem v AcademiaKnihy.cz knihu, která nebyla jinde nabízena.
    • Na webu AcademiaKnihy.cz je preferována platba dobírkou, která je o 20 Kč dražší, než platba převodem z účtu.
    • Vystavení faktury, anebo převod z účtu je nabízeno knihovnám, nikoli soukromé osobě.

Při dotazu mailem v e-shopu Academie k platbě za knihu nastala časová proluka.
    Vysvětlení časového zdržení žádné.
    Komunikace se obnovila až po mojí urgenci.

• siroky sortiment
    • ceny postovneho do zahranici jsou proste silene a mimo jakoukoliv relaci napz. s Amazon.de, s odstupem nejvetsi minus, jinak bych objednaval casteji

vse ok az na naprosto silene postovne do zahranici

• Rychlá připravenost mého nákupu.
    • Negativní zkušenost s paní prodavačkou na Václavském náměstí, která byla zřejmě velmi otrávená z toho, že mě musí obsloužit.

• Knihy byly v dosti špatném stavu - ušpiněné

• dlouhá dodací doba
    • po 11 dnech informace o stavu objednávky až na vlastní dotaz s odpovědí "knihu jsme pro vás objednali"

pokud s dodáním nespěcháte objednejte
    v porovnání s jinými obchody a jejich dobou od objednání a dodání a komunikaci v případě zdržení velmi slabé

• Poměr dobré ceny s rychlostí dodání zboží.

Nutně jsem potřeboval objednanou knihu, ale dodací lhůta je nepřiměřeně dlouhá a proto objednávku ruším.

• Knihy, které jinde neseženu
    • Internetový obchod je nepřehledný, v kamenné prodejně jsem nebyla spokojena s vystupováním a ochotou prodávajících

• Lze si zboží poslat i na pobočku a osobně vyzvednout.
    • Nepříjemná obsluha na výdejně.

• internetové objednání - konečně jako všechna konkurence
    • Knihy byly uváděny skladem a dodávka trvala týden aniž bychom byli o termínu informováni.
    • V knihách byla vepsána cena
    • U celé řady knih, na vašich stránkách, obsah i popis chybí.

Velice lituji, ale po celou řadu let byla návštěva prodejny a později i nákup prostřednictvím internetu zárukou kvality, tento názor jsme v poslední době změnili. Academii jsme považovali za garanta kvality a vědeckého pohledu na svět. Můžeme se pokusit pochopit podbízení tzv. obecnému vkusu u nevýznamných hráčů na trhu, ale u Academie nás tento postup velmi mrzí.

• Nějak mi zapomněli poslat email, že zboží je připravené k vyzvednutí. Dva týdny. Ještěže jsem neplatil předem :)