• Polský produkt

Vážený pane,

pokud máte nějaké pochybnosti o původu námi nabízeného sortimentu, tak by bylo možná vhodnější se obrátit přímo na nás a my bychom Vám rádi Vaše dotazy zodpověděli, možná dřív než napíšete něco, o něčem čemu zjevně vůbec nerozumíte.
    Zakoupil jste od nás produkt, který nám dodává jediný oficialní distributor olejů Castrol pro Českou republiku a když jste takový odborník, tak jistě víte o jakou společnost se jedná. Produkt Castrol Magnatec Stop-Start 0W-30D je pro náš trh dovážen z Belgie a nikoli z Polska jak uvádíte. Již ze samotného obalu je jasné, ve které zemi byl produkt vyroben. Jistě také víte, že zastoupení značky Castrol pro ČR je sice v Polsku, ale to nutně nemusí znamenat, že se tam produkty i vyrábějí. V případě dalších dotazů nebo nejasností nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám vše zodpovíme.

Radek Sokol
    jednatel

Zbozi uvedeno skladem, po objednani zrusena objednavka s oduvodnenim zecneno skladem.

Dobrý den pane Bbb
    Mrzí nás že jste nebyl spokojen s nákupem v našem e-shopu,Vámi objednanou xenonovou lampu na vůz VW Passat CC jsme bohužel prodali v pátek 19.4.2019 a jelikož v naší inzerci byly vyfocené obě xenonové lampy pohromadě a druhou stranu jsme měli ještě skladem,tak jsme inzerát měli stále ještě aktuální.

S pozdravem ABV autodíly

• Deklarují skladem zboží, co skladem není.
  • Na tomto obchodě jsem si obednal zboží přišel mi akorát email o potvrzení objednávky víc nic bylo to 14 dní před vánocemi tudíž nevidim problém v dodání do vánoc ale tento obchod má problém asi cokoliv dodávat takže už na něj se..

Reakce obchodu ABV autodíly

z důvodu odeslání naší odpovědi na chybný e-mail, jste od nás nedostal žádnou odpověď (kromě té automatické),
    za což se Vám velice omlouváme a musíme uznat, že chyba je na naší straně.

ABV-Autodíly s.r.o.

olej castrol edge titanium fst 5w-40 není z cs distibuce,ale odněkud z francie

Vážená paní Petrová,

určitě máte právo na svobodné vyjádření Vaší osobní zkušenosti s tím nebo oným obchodem. Ale dovolíme si říct, že bezdůvodně a možná i trochu záměrně se snažit zde někoko očernit, nám přijde trochu zbytečné. Nyní nám dovolte pár slov na naši obhajobu, aby si i ostatní uživatelé mohli udělat vlastní názor na náš obchod.

Nespokojenost z délkou dodací lhůty: objednáno 28.9.2015 ve 20.13hod. – odpovězeno 29.9.2015 v 9:31a odesláno 29.9.2015 ve 14:15 – doručováno 30.9.2015, bohužel nepřevzato (nepřipravena hotovost) - 1.10.2015 převzato p. Petrová.

Kvalita dopravy zboží: standardně odesláno prostřednictvím PPL – tentokrát dokonce bez poškození obsahu zásilky.

K vrácení zboží jste se přes svoji velkou nespokojenost taky nerozhodla.

Přehlednost webových stránek: ano, zde je určitě co zlepšovat – již na tom pracujeme a připravujeme zcela nový shop.

Komunikace obchodu: nevíme, co bychom mohli udělat lépe nebo snad rychleji. Možná každý den zajet v průběhu noci do firmy a zodpovědět dotazy zákazníků, kteří psali nebo objednávali zboží třeba ve 20:13hod. Tak abychom jim neodpovídali až nasledující den.

To, že nedoporučujete náš obchod svým známým nás upřímě těší.

No a na závěr snad jen to, že určitě budete odborník na slovo vzatý, když z oleje, který na 100% pochází z vídeňského skladu firmy Castrol poznáte, že se jedná o olej, který je podle Vás od někud z Francie........ možná jste mohla napsat třeba z Polska, taky velmi oblíbené.

Nezbývá, než Vám poděkovat za Váš další nákup, který jste v našem obchodě udělala dne 8.10.2015, to znamená přibližně týden po té předešlé a hrozně špatné zkušenosti. Možná to zas tak hrozné nebylo, ne?

Za ABV Autodíly s.r.o.
    Radek Sokol - jednatel