• Pokud kupuji pouze jednu pásku, tak poměr mezi cenou a poštovným je velmi nepříznivý. Je třeba hledat i jiný, lacinější způsob dopravy k zákazníkovi

• Nedodal zboží

• nabízejí zboží, které nejsou schopné dodat

nespokojen

• Velmi dobra cena, siroka nabidka, prehledny eshop.
    • Neinformovani o zdrzeni objednavky, komplikace s dohledavanim poslane platby prevodem i se spravne vyplnenym VS symbolem a poslali zbozi na fakturacni misto dodaci adresu. Trochu moc zmatku najednou, ale jinak ok :)

Pokud mi zbozi dorazi, priste to tu zkusim urcite znovu. Verim, ze priste bude doruceni uz bude napoprve ok :)

• na webu bylo uvedeno za maji zbozi skladem, dlouho se nic nedelo a po zavolani, najednou zbozi nebylo a dokonce nebyla ani objednvka, presto ze potvrzeni na email dorazilo, pak oznamili termin dodavky a nakonec stejne nic neprislo, takze cisty chaos

naprosta tragedie

• OCHOTNÁ REKLAMACE

NEKVALITNÍ ZBOŽÍ A POMALÉ VYŘIZOVÁNÍ...TRVALO TO VĚČNOST

• nejsem si jista, že nějaké má
    • ingnoruje zákazníky

má nepořádek v objednávkáhc

• funkčnost tonerů

• ...
    • Toner objednán ve čtvrtek s prosbou o doručení v úterý. Bohužel v úterý nic nedorazilo a po urgenci na eshopu mě odepsali ať si to vyřídím sám s přepravcem na kterého se nešlo dovolat. Tady asi neplatí můj zákazník můj pán!!! Zde opravdu již nenakoupím.

Velice špatná komunikace ze strany eshopu!!!

• nulová komunikace při vyřizování reklamace

Reklamaci vadných alternativních tonerů OKI s nefunkčním čipem nebyl eshop schopen vyřídit ani po 2 měsících od jejich zaslání k výměně. Nijak nereagoval ani na opakované urgence vyřízení reklamace (emailem, telefonicky), vše vždy skončilo jen u příslibu, že reklamaci prověří a budou mě informovat. To se však za 2 měsíce ani jedenkrát nestalo.

Z těchto důvodů nemohu eshop doporučit.

• zboží jsem nedostal a ani me nikdo nekontaktoval.

• Na objednávku odpovídá automat, dotaz na dostupnost reagovali až po urgenci.

Nakoupil jsem jinde.

• potvrdili objednávku a nikdo se už neozval.

vyhněte se tomuto obchodu obloukem

• Rychlé doručení.
    • Recyklované tonery s náplní velmi nízké kvality - již několikrát použité, místo tisku pouze špiní

Nedoporučuji. Zboží je nekvalitní. Vyhozené peníze.

• Myslel jsem že cena, to jsem se zmýlil.
    • Nabízíte tonery, které mi v mé tiskárně nefungují, čip hlásí prázdné náplně a nic nejde vytisknout. Jedná se konkrétně o HP Photosmart C5300 series.

Nekupujte náplně, nemusí vám fungovat. Obchod prodává náplně a nemá ověřeno, zda fungují v uváděných typech tiskáren. Jedna věc je fyzická kompaktibilita a druhá věc je funkčnost.

• Nevím o žádných.
    • Zboží "skladem" je dle pozdějšího vyjádření obchodníka "na externím skladu" - přeloženo pro nechápající - po objednání to teprve sami začínají shánět :-(

Chcete-li něco obratem zaslat, určitě se nespoléhejte na jejich web..

Zatím jsem zboží nedostal a nemohu tudíž nic objektivně hodnotit. Pokud zboží není do týdne odesláno, bylo by slušné sdělit předpokládaný termín dodání.

• nekvalitní už v obalu vytečená barva

• Zboží došlo poškozené a použité, jsem velmi nespokojen !

• Nizka cena
    • Komunikace se zakaznikem. Dle webu bylo zbozi skladem, po tydnu se nikdo neozval, az po urgenci z me strany jsem obdrzel info o nedostupnosti zbozi, udajne jej prodali tesne predtim, nez jsem udelal objednavku.

Pred objednanim doporucuji overit dostupnost zbozi telefonicky.