• Ceny a přehledné menu i hledání daného sortimentu dle výrobce.

Super rychlé dodání,zboží pefektně zabaleno .Neni co dodat maximální spokojenost.

• rychlost, levnější sortiment

• ...
    • Toner objednán ve čtvrtek s prosbou o doručení v úterý. Bohužel v úterý nic nedorazilo a po urgenci na eshopu mě odepsali ať si to vyřídím sám s přepravcem na kterého se nešlo dovolat. Tady asi neplatí můj zákazník můj pán!!! Zde opravdu již nenakoupím.

Velice špatná komunikace ze strany eshopu!!!

• Rychlost odezvy, průběžná komunikace
    • Žádné

Dobrý dodavatel

• Velký výběr zboží.
    • Delší doba dodání.

• nulová komunikace při vyřizování reklamace

Reklamaci vadných alternativních tonerů OKI s nefunkčním čipem nebyl eshop schopen vyřídit ani po 2 měsících od jejich zaslání k výměně. Nijak nereagoval ani na opakované urgence vyřízení reklamace (emailem, telefonicky), vše vždy skončilo jen u příslibu, že reklamaci prověří a budou mě informovat. To se však za 2 měsíce ani jedenkrát nestalo.

Z těchto důvodů nemohu eshop doporučit.

• Rychlost dodávky, dobrá cena, možnost osobního odběru
    • Nemá

Vše funguje skvěle!!!

• Obchod je perfektní akorát dopravce DPD je k ničenu a zboží dodnes nemám. Nejsou schopni telefonicky domluvit hodinu dodávky

• Nabízeli jste toner, který není moc obvyklý a v některých známějších internetových obchodech jsem ho hledal marně. A získala si mě velmi výhodná cena.

Nakupujte u AB TONER !

• ceny

Ikdyž zboží přišlo nefunkční, byli ochotní a ihned vrátili peníze. Náhradní toner již nebyl skladem.
    Děkuji

• zboží jsem nedostal a ani me nikdo nekontaktoval.

• Alternativní toner funguje (zatím) bez problému, některý jíní ne!
    • Velký balík! Hodně odpadu!

Dobrý!

• Na objednávku odpovídá automat, dotaz na dostupnost reagovali až po urgenci.

Nakoupil jsem jinde.

• Nefunkční čip na toneru. Musel jsem použít z původního. Tiskárna sice tiskne, ale díky tomu stále hlásí že dochází toner. Je mi jasné, že prodejce nemůže tonery kontrolovat, ale něco to svědčí o kvalitě zdroje odkud tonery nakupují.

• skvělá cena
    • jednoduché objednání a výběr zboží
    • rychlost dodání a kvalita

skvělá cena
    jednoduché objednání a výběr zboží
    rychlost dodání a kvalita
    obchod bych doporučila

• Ochotný personál, snažili se mi pomoci najít alternativní řešení.
    • Žádná přehledná pokročilá filtrace zboží v e-shopu (barva, objem, výdrž, značka, viz czc.cz).
    • Zatím neposílají přes lowcost přepravu typu uloženka.cz.

Objednal jsem více kusů jednoho ink. pro Lexmark za velmi zajímavou cenu. Po chvíli volala paní, že uvedená cena je chybná a že mají skladem bohužel pouze jeden kus a další již zřejmě nesežene. Ani jinou alternativu ink. se nám nepodařilo najít, tak jsme si "plácli".
    Mám smůlu, že mám opravdu starou tiskárnu, do které je problém sehnat vhodný ink., jsem proto rád, že to dopadlo dobře. :)

• Sortiment
    • Příznivá cena
    • Zatím o žádných nevím

Rychle a levně nakoupit.
    Zatím vynikající.
    Ostatním dopúoručuji.
    Protože jsem s obchodem spokojen.

• Zakoupené tonery DELL a HP byly za bezkonkurenční cenu při kvalitě, srovnatelné s jinými neoriginálními tonery, řekl bych že v lepší, než je u renovovaných tonerů.
    • Nekvalitní - neodolné balení - HP toner zabalen "neprůstřelně", k jeho krabici přibaleny (přilepeny) z vnější strany tonery DELL v tenkých měkkkých krabičkách, vše přebaleno folií. Krabičky většiny tonerů DELL při transportu zcela rozdrceny, samotné tonery přežily jen zázrakem. Požadujte po obchodu, aby vložil tonery (kupujete-li jich více) do jedné velké krabice...

Výhodný nákup (pokud budou mít tonery deklarovanou životnost).

Jsem spokojena.

• Brutálně nepříjemná paní na telefonu.Je jí i zatěžko říct do telefonu PROSÍM!
    • Pokud můžete, vyměňte ji! Ochotných a příjemných lidí, kteří hledají, práci je dost!
    • Toto je vaše jediná, ale pořádná slabina!

Obchod jako takový hodnotím kladně.