Kupoval jsem autokameru jako dárek na poslední chvíli a z textu na webu i textu objednávky plynulo, že microSDHC karta je součástí dodávky, tudíž cena je konečná . (Karta byla i v textu objednávky i na faktuře vsunuta mezi vlastní kameru a GPS modul který je součástí balení.) I cena odpovídala - ve srovnání s jinými e-shopy - ceně vlastní kamery a SD karty dohromady. Z toho jsem nabyl dojmu že je cena konečná. Při výdeji zboží jsem se dozvěděl že SD kartu musím dokoupit zvlášť. Vzhledem k tomu že jsem chtěl dárek předat včas jsem zaskřípěl zuby a kartu navíc doplatil. Text na webu, potvrzené objednávce i faktuře vykazuje znaky klamavé reklamy nebo snahy vzbudit v zákazníkovi dojem že zboží obsahuje více částí (kartu) a tudíž je cena srovnatelná s jinými obchody. Proto abcfotopotřeby nedoporučuji.

• Neseriózní

• Nekontrolují to, co posílají.

Služby eshopu jsou OK (rychlé vyřízení objednávky; rychlé dodání zboží).
    Hodně zklamaní jsme ale byli z fotoalba. Nechápu, jak ho eshop vůbec může prodávat. Stuhou vlevo na albu prosvítá lepidlo, takže pod tou bílou jasně vidíte tmavou žlutou šmouhu. Opravdu to nevypadá hezky :( Album jsme kupovali jako dárek a nebyl čas řešit reklamaci zboží, takže jsme ho svépomocí vylepšili, aby to nebylo vidět. Mít čas sehnat jiné album, tak toto rozhodně vracím.

• zadne

vyvarujte se nakupu, nedoporucuji

Reakce obchodu abcfotopotreby.cz

Dobrý den, je nám moc líto Vašeho negativního hodnocení, které popravdě moc nechápeme.
    Vaše objednávka byla obratem zpracována a zboží jste následující pracovní den bez problému osobně odebral. Rádi bychom tedy věděli, co je příčinou Vašeho "skvělého" hodnocení a doporučení ???
    Děkuji, Kroupa, CZRING s.r.o.

• nabízí zboží, které nemá skladem a ani neví kdy bude.

Reakce obchodu abcfotopotreby.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní hodnocení. Jedná se bohužel o dlouhodobě nedostupné zboží. Vzhledem k tomu, že zboží sami nevyrábíme a není k dispozici v ČR, jsme odkázáni na informace a data od dovozce. Občas se může stát (jako v tomto případě), že se na některé zboží čeká delší dobu než obvykle. Děkuji za pochopení, Kroupa, CZRING s.r.o.

• Žádné

Reakce obchodu abcfotopotreby.cz

Dobrý den, mrzí nás Vaše negativní hodnocení. V tomto případě se jednalo o objednávku výprodejové položky, která již v době objednávky byla doprodaná a zároveň byla od nás obratem odeslána e-mailová informace ohledně této skutečnosti. Děkuji za pochopení, Kroupa.

• široká nabídka kvalitních výrobků za dobrou cenu
    • odeslání zboží v jiné barevné variantě než bylo zvoleno (objednáno: 2x červené, 2x modré; dorazilo: 2x modré, 1x červené, 1x hnědé)
    • neznalost služeb dopravců, které využívají k odeslání zásilek
    • zboží různých barev a dezénů jako jedna položka v obchodě
    • faktura neobsahuje poznámku k objednávce
    • malé písmo v mailech, které posílají

Obchod v jednoduché a nenáročné objednávce uděl hned dvě chyby, čímž se bezproblémová a jednoduchá objednávka změnila na nutnost řešení hned několika problémů.
    Objednány: 2x červené a 2x modré fotoalbumy
    Zvolená doprava: doručení do sítě výdejního místa PPL ParcelShopu.
    Obchod odesílá 2x modré, 1x červené, 1x hnědé fotoalbum. Balík chybně posílá na mé jméno, ale adresu ParcelShopu navíc jako firemní balík, který v ParcelShopu nelze zanechat. => Nutnost po telefonu řešit s řidiči přepravní firmy kam je možné balík dodat. Vyzvednutí v místě, kde by správně neměl vůbec co dělat. Manipulace s balíkem při přepravě domů (Balík je zátěží, kterou v danou dobu vůbec nepotřebuji - nutné nákupy a vyřizování ve městě,... .).
    Obchod velice rychle zareagoval na mou stížnost, omluvil se i nabídl bezplatné odeslání správné barvy. To jsem však již odmítl (- tolik mi ta jiná barva zase nepřekáží a další čas navíc za to nestojí). Nicméně nemohu s klidným svědomím obchod doporučit. Nebylo by to i fér vůči ostatním obchodům, které daleko náročnější objednávky (o více položkách) posílají přesně podle přání zákazníka.
    Věřím, že poslední tři jmenované nevýhody by zabránily odeslání zboží v nesprávné barevné variantě. (Podle recenzí nejsem sám, kdo právě na toto upozorňuje. :-( )

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.

• - zboží mělo být skladem, ale ani po 2 týdnech nedorazilo a nikdo z obchodu se mnou nekomunikoval

Reakce obchodu abcfotopotreby.cz

Dobrý den, zboží bylo sice skladem, ale ne v požadované barvě.
    Za chybu v komunikaci se omlouváme.
    Abcfotopotřeby.