• Ceny sortimentu
    • Kazovost

Již druhá objednávaná tabule přišla s nedostatkem. V prvním případě chyběla krytka a hmoždinka - toto se vyřešilo emailem a posláním chybějících dílů.
    Nyní druhá zkušenost - viditelně deformovaný hliníkový rám - nejspíš od pádu či bouchnutí o "něco" v daném místě.
    Čili kazovost 100% u 2 objednaných produktů, proto nedoporučuji.

Vážený zákazníku,

Za vzniklé komplikace se velice omlouváme. Je škoda, že jste nás dříve nekontaktoval o problému. Nejedná se o vady výrobků jako takových, ale o způsob, jakým přepravci se zásilkami zachází. K poškození došlo s jistotou během přepravy. Před expedicí tabule ještě prohlížíme.
    Pokud se rozhodnete ještě v budoucnosti využít našich služeb a mělo by se stát, že zboží dorazí poškozené, neváhejte nám škodu nahlásit do 48 hodin na email nebo přes telefon a my Vám zboží samozřejmě vyměníme. Na to máte ze zákona právo. Nejduležitější je ale komunikace. Těžko můžeme něco řešit, o čem nevíme.

Děkuji za pochopení.

S pozdravem tým AAO s.r.o.

absolutně žádná reakce na objednávku...

Vážený zákazníku,

jakmile je zboží připraveno na k vyzvednutí na naší prodejně, naši zaměstnanci rozesílají SMS o možnosti vyzvednutí. V telefonu vidíme, že SMS Vám byla ještě v den objednání zaslána. Tel. číslo z objednávky také sedí. Pokud jste ho do objednávky vyplnil špatně nebo se Vám v telefonu nezobrazila bohužel nedokážeme ovlivnit. V potvrzení objednávky nebo na našich stránkách jsou kontakty jak telefonní, tak emailové. Pokud se Vám zdá termín dodání dlouhý, není nic lehčího než zavolat/napsat a my Vám stav objednávky prověříme.

Věříme, že budoucí objednávky proběhnou již v naprostém pořádku.

Děkujeme za pochopení

S pozdravem tým AAO s.r.o.

• Strašně dlouhé dodací lhůty!!!
    • ROZHODNĚ TENTO OBCHOD V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ NEDOPORUČUJI !!!

OBJEDNAL JSEM ZBOŽÍ 25. 9. 2020 A TEPRVE 6.10.2020 DOŠLO NA ULOŽENKU !!! ZA 12 DNÍ BYCH SI DO PRAHY ZAŠEL PRO TOTO ZBOŽÍ PĚŠKY.

Vážený zákazníku,

dlouhá dodací lhůta nutně neznamená chybu na naší straně. Vámi vytvořená objednávka byla druhý den od objednání předána přepravci. To, že se na depu někde zatoulá bohužel nedokážeme ovlivnit. Nejsme neomylní, ale v tomto případě se zlobíte na nesprávného. Ani nebudeme hanit dopravce. Na jejich obranu 98% zásilek doručují včas a nepoškozené, občas se ale chybka vloudí a zákazníci, kterří mají negativní zkušenost si pak myslí, že každá zásilka přichází se zpožděním nebo poškozením.

Za námi nezaviněné komplikace se Vám i tak omlouváme a věříme, že případně další objednávky by proběhly bez sebemenších komplikací.

S pozdravem tým AAO s.r.o.

obchod prakticky nekomunikuje, zboží jsme ihned při objednavce zaplatili a jediná komunikace byla poděkování za nákup a oznámení že zboží bývá zpravidla během 2 dnů doručeno. Když se po týdnu nic nedělo volali jsme do obchodu a bylo nám sděleno že zboží bylo předáno k přepravě do ,,uloženky", po dalších telefonátech během dalšího týdne nám vždy bylo řečeno ,že uloženka je vždy zavřená , oznámili jsme tedy že odstupujem od smlouvy a do dvou dnů nám měly být vráceny peníze ,bohužel ,zatím se tak nestalo , je to naše první negativní zkušenost s nákupem na Heurece a doufám že i poslední

• Zasílaní platby předem na účet poštovní složenkou.

Platba obchod nedohledá a člověk nemá objednané zboží ani peníze.
    Jen doklad zaslané platby na číslo účtu a variabilní symbol.

Vážený zákazníku,
    jak si jistě pamatujete problém nevznikl naší vinnou, ale tím, že nám byla Vámi zaslána pouze neúplná platba, matematicky špatně zaokrouhlena směrem dolů. Platba se kvůli tomu v systému automaticky nespárovala, ale fakturační oddělení ji po Vámi zaslaném potvrzení v pořádku dohledalo. 60 halířů (1Kč) jsme po Vás již nepožadovali zpětně doplatit.

Z těchto důvodů se nám zdá hodnocení velice přísné, až neopodstatněné.

Děkujeme za pochopení, tým AAO.

• špatná komunikace

Dne 7. 5. jsem objednala a zaplatila zboží, do 18. 5. jsem neobdržela ani zboží, ani žádný mail o nějakém problému. Dne 18. 5., kdy jsem se konečně dovolala jsem objednávku zrušila a zažádala o vrácení peněz. Doufám, že přijdou.

Vážený zákazníku,

velice se omlouváme za vzniklé komplikace a neinformovanost. Jednalo se vyprodané zboží a čekalo se na jeho naskladnění. Bohužel ani dodavatel netušil, kdy jej výrobce dodá a akorát nám byl neurčitý termín ob týden posouván. Naše snaha urgovat dřívější dodání se míjela s úspěchem.

Pokud jste volala v čase okolo expedice, někdy je to pěkný fofr mít všechny zásilky pro přepravce hotové, je možné, že se nepodaří každý telefonát zachytit. Peníze dle zákona musíme vrátit do 14 dnů. Obvykle za 3-4 dny je absolutní většina zákazníků má na účtu zpět. Bát se rozhodně nemusíte. O peníze nepřijdete.

Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace a věřím, že případné další objednávky proběhnou v naprostém pořádku.

S pozdravem tým AAO s.r.o.

• Obchod je možná dobrý,ale musel by mít jiného dopravce a ne DPD.Zboží bylo vyzvednuto 9.7. 2019 a mělo být doručeno dleDPD 10.7.2019.Večer jsem se dozvěděl na sledování zásilek,že zboží nebylo předáno kurýrovi a někdo zvolil (já ne) osobní vyzvednutí na depu.Jistě chápete,že nepojedu pro zboží cca60 km,když jsem si dovoz zaplatil.Toto zboží pravděpodobně Vám přijde zpět.O předmětné zboží již nemám zájem - opatřil jsem si ho jinde.

Vážený zákazníku,

je nám líto, že jste měl se společností DPD takto nepříjemnou zkušenost.

Kdyby jste nás ale o celé situaci informoval, mohli jsme zásilku stáhnout a zaslat Vám ji například Českou poštou.

Prostřednictvím DPD odesíláme denně desítky zásilek a neobdrželi jsme doposud jedinou stížnost na špatné doručování.

Mrzí nás, že i když celá tato situace vznikla vinou DPD, jsme to my kdo je ,,potrestaný´´špatnou recenzí i když co se týče vyřízení celé objednávky proběhlo vše rychle a bez průtahů.

Nicméně věříme, že příště objednáte zase u nás a vyberete jiný způsob doručení :)

Děkujeme za čas, který jste věnoval psaní této recenze a přejeme krásný víkend.

S pozdravem AAO kancelářské potřeby.

• na objednávku nikdo nereagoval, po více jak týdnu jsme sami telefonovali a na tomto základě nám po nalezení objednávky bylo zboží vydáno

Vážený zákazníku,

velice nás mrzí situace, která s Vaší objednávkou nastala.

K této nepříjemnosti došlo nedopatřením brigádníka, který nám objednávku založil mezi vydané objednávky.

Po Vašem telefonátu, jsme objednávku během chviličky našli a vy jste si zboží vzápětí převzala.

Nejsme neomylní, ale věřte, že děláme vše co je v našich silách, aby jsme podobným omylům předcházeli.

Doufáme, že i po této nepříjemnosti nám zachováte přízeň a budeme se těšit na další spolupráci.

Přejeme Vám krásné Velikonoční svátky

S pozdravem AAO kancelářské potřeby

• co bylo prezentováno jako skladem, skladem nebylo...

Vážený zákazníku,

Dne 8.8.2018 jste na našem e-shopu objednali stříbrnou jmenovku, při kontrole našich skladových zásob jsme zjistili, že tento produkt v požadované barvě již není skladem.

Jednalo se bohužel o výprodejovou položku, kterou jsme již nebyli schopni doskladnit v požadované barvě, o čemž jsme Vás obratem informovali prostřednictvím e-mailu.

Dále jsme Vám jako náhradu nabídli stejný produkt v jiné barvě, ale o jinou barevnou variantu jste již neměli zájem.

Za naší společnost jsme se snažili udělat maximum, abychom Vás o dostupnosti produktu a jeho barevných variantách informovali obratem.

Velice nás proto mrzí, že i přes veškeré úsilí Vám vyhovět jste s našimi službami nebyli spokojeni a dali nám negativní hodnocení.

Přesto si vážíme času, který jste věnovali psaní této recenze a doufáme, že nám i přes toto malé nedorozumění zachováte svou přízeň.

S pozdravem a přáním klidného dne,

Tým AAO – Kancelářské potřeby

• Žádné
    • Zboží značeno jako skladem, ačkoliv skladem nebylo
    • Mělo být naskladněno do 10 dnů, což nebylo, nikdo se mě nepokusil kontaktovat
    • Objednávku jsem zrušila před 7 dny, peníze stále nemám zpět

Doporučuji vyhnout se obloukem, pokud nechcete přijít o peníze

Vážený zákazníku,

dne 09.01.2017 v 19:18 jste si v našem internetovém obchodě objednala Kancelářský děrovač KW trio 9170.

Objednávky vyřizujeme do 48 hodin od obdržení, jak je také uvedeno v textu potvrzujícího emailu, který každý zákazník obdrží ihned po odeslání objednávky.

Na základě zjištění skladové zásoby tohoto děrovače jsme Vás ihned následující den, tedy 10.1. 2017 informovali společně s omluvou i o stavu Vaší objednávky a to, že děrovač bude naskladněn cca do 10-ti dnů.

Po deseti dnech jste se na nás obrátila s dotazem o stavu Vaší objednávky. Telefonicky jsme se proto s Vámi spojili a předali Vám informace ohledně naskladnění zboží.

Z důvodu toho, že nám distributor posunul naskladnění děrovače na konec ledna, snažili jsme se ještě děrovač sehnat i od jiných dodavatelů. Bohužel nám však nikdo nebyl schopný pomoci.

Protože jste již nadále nemohla čekat, objednávka byla na Vaši žádost zrušena.

Peníze za zboží jsme Vám vrátili hned, jak to bylo možné přímo z portálu Pay U a znovu jsme se Vám písemně omluvili za problémy, které nastaly s Vaší objednávkou.

Velice nás proto mrzí, že jste přesto s našimi službami nebyla spokojena a dala nám tak negativní hodnocení.

Za naší firmu jsme udělali maximum pro to, abychom Vás o dostupnosti zboží informovali obratem.

I tak si Vážíme času, který jste věnovala psaní této recenze a doufáme, že nám i přes toto malé nedorozumění zachováte Vaší přízeň.

S pozdravem a přáním klidného dne,

Tým AAO – Kancelářské potřeby

• při velké vytíženosti-chaos

zboží již bylo dávno na prodejně, mi to nesdělil

Vážený zákazníku,

omlouváme se za vzniklé komplikace. Máte pravdu, že občas je to o Vánocích pěkný chaos a nějaká ta chybička se tak může stát. Pokud se Vám zdá dodací lhůta delší, na stav se můžete dotázat buď na jednom z našich čísel nebo emailech. O stavu Vás budeme obratem informovat.

• Velký sortiment.
    • Málo položek skladem.

Největší slabina je používání slovíčka "sklade", ikdyž zboží fyzicky nemají!!!

Vážený zákazníku,

omlouváme se za chybně uvedenou dostupnost. Stavy se snažíme držet vždy aktuální, bohužel někdy se jedná o časovou shodu, kdy přijdou dvě objednávky v krátkém sledu a než systém zareaguje, zboží se tváří jako skladem, ikdyž už je rezervováno pro zákazníka se starší objednávkou. Dále také dostáváme interní objednávky, které nejsou vytvořené na našem webu od např. státních či soukromých organizací a to pak v systému musí zaměstnanci změnit ručně.

Pokud zjistíme, že dostupnost se neshoduje se skutečností, vždy obratem zákazníka informuje a snažíme se najít společně vhodné řešení.

S pozdravem tým AAO s.r.o.

• pomalá dodací lhůta, nekvalitní zboží

Vážený zákazníku,
    Vámi objednané zboží jsme měli skladem, tudíš k okamžitému odeslání.

Dodací lhůta se prodloužila vzhledem k tomu, že zboží odesíláme až po připsání peněz na náš bankovní účet.
    Což ve vašem případě bylo několik dní.

Samotná expedice proběhla standardně. Tedy do 48 hodin.

Zboží, které jste si objednala je té nejvyšší kvality proto si nedovedeme vysvětlit, proč naše produkty označujete jako nekvalitní.

Nehledě na to, že jsme od Vás neměli žádnout telefonickou ani e-mailovou zmínku o tom, že by jste se zbožím měla jakýkoli problém.

Z naší strany proběhlo vše včas a korektně proto nás mrzí Vaše negativní recenze.

Nicméně si vážíme času, který jste strávila nad jejím psaním.

S pozdravem a přáním krásných dnů

AAO kakncelářské potřeby

Zboží na obrázcích neodpovídá skutečnosti a pod popisem zboží, kde se uvádí počet ks v balení je uvedena cena za kus nikoliv za uvedené balení. Navíc na obrázku je produkt českého výrobce a došlé zboží bylo čínské. Cítíme se provozovateli obchodu podvedeni.

Vážený zákazníku,
    zboží, které máme vyobrazeno na našich webových stránkách je pouze ilustrativní. Nikde v popisu neuvádíme, z jaké země výrobce pochází.
    O skutečnosti, že v popisu uvádíme, že v balení je vyšší počet kusů a cena je za jeden kus jste byli telefonicky informováni.
    Po Vašem odsouhlasení, jsme objednávku předělali a odeslali k Vaší spokojenosti.

Z výše uvedených důvodů, nevidíme žádný důvod, proč by jste se měli cítit podvedeni.
    Z naší strany, jsme udělali vše korektně a vy jste byli včas o všech změnách Vaší objednávky obeznámeni.

Doufáme, že si přečtete toto vyjádření a přehodnotíte na nás názor.

Děkujeme za čas, který jste nám věnovali se psaním této recenze.

S pozdravem a přáním hezkého dne

AAO kancelářské potřeby

Obchod zaslal v jedné krabici čistící prostředky a mezi lahve s čistidly nasypal oplatky - potraviny, což vidím jako hygienicky zcela nepřípustné. Navíc oplatky přišly zlámané, jak se mezi lahvemi s čistícími prostředky různě přemisťovaly.
    Z tohoto důvodu doporučuji nakupovat jinde.

Vážený zákazníku,

děkujeme za Vaši reakci a zároveň se omlouváme za způsob, jakým byl obsah zásilky zabalen. Běžně se snažíme zboží balit tak, aby v krabici necestovali a nemohli se zároveň mezi sebou poškodit. Pravděpodobně na skladě nestíhali svoz dopravce a tak při balení nebyly dodrženy všechny nastavené postupy.

Za vzniklé komplikace se Vám velice omlouváme a věřte, že se jednalo o ojedinělý přešlap.

• Nekompetentnost obchodníka - neví , co prodává

• Dobrý den. Zboží jsem objednala v pondělí a přišlo až v pátek po skončení pracovní doby, kdy kurýr a zaměstnanec nebyl ani schopen zavolat v kolik hodin přijede.

Přetížení zaměstnanci a špatná komunikace ohledně dodání, páteční termíny v pozdních odpoledních hodinách jsou pro firmy špatně. Obzvlášť při dodání na dobírku. Nic by se nedělo, kdyby se o tomto pozdním dodání informovalo dopředu. Po vlastní urgenci mi bylo potvrzeno, že zboží dorazí ráno, pak se již nikdo neozval a v odpoledních hodinách následovala opětovná urgence. Vše je o komunikaci.