• Neodpovidajici a nekvalitni zbozi.

Podruhe uz ne, diky.

• pookud yboží není skladem a ani neví kdy dojde tak žádné
    • pomalá komunikace, nepravdivé informace

• To ze na obrázku to vypadá na modelce úplné jinak než ve skutečnosti. Mam leginy krátke a vlni se!

Já mela špatnou zkušenost je první a u nich poslední

• Levné zboží.
    • Horší kvalita.

Levné leginy, ale materiál nic moc. Nechala sem se nalákat nízkou cenou.

• Vymenu zbozi

Reakce obchodu 7rano.cz

Rádi bychom reagovali na záporné hodnocení udělené našemu eshopu. Našim zákazníkům nabízíme nadstandardních 21 dní na vrácení zboží bez udání důvodu a dokonce 4 měsíce na výměnu zboží za jiný kus. S výměnou zboží nemáme absolutně žádný problém a rádi našim zákazníkům vycházíme vstříc. Pokud jste si přála zboží vyměnit či vrátit, mohla jste tak učinit prostým zasláním zboží na naši adresu se žádostí o výměnu či vrácení peněz. Žádnou zásilku jsme však neobdrželi, proto nerozumíme zápornému hodnocení obchodu.

• zajimave zbozi
    • spatna politika dopravy

Zbozi nakoupeno pres slevomat, placeno dopredu a stejne jsem platil dobirku za doplatek 0,-

Reakce obchodu 7rano.cz

přepravní podmínky jsou přesně popsány v akci přímo na slevomatu a dle těch také při prodeji postupujeme. Navíc jsme Vám nabídli možnost zaplatit poštovné převodem na náš účet. Dobírka by pak byla 0,-. 7rano.cz

• Zbozi vypada na obrazku úplně jinak,ve skutecnosti je to velmi nekvalitni,kdybych to tsk nutne nepotrebovala na vanoce,zbozi bych vrátila,kvalita produktu je nizka,vse z neho opadava a cena prumerna,tedy platite za predrazeny smejd

• Rychla komunikace.
    • Bohuzel, mne dorazilo zbozi rozparane a nedosite.

Obchod nabizi velkou spoustu lakavych hadriku, oblecku a doplnku. Take me zlakala nabidka sortimentu, bohuzel, mne prisel cely objednany kousek jiz zniceny. Takze nedoporucuji!

• Rychlost dodani
    • Kvalita vyrobku

Obrazek vyrobku vypada krasne,naopak objednane zbozi je odpovidajici obleceni z ne moc oblibenych trznic

• Přišlo mi úplně něco jiného než jsem objednal, ale bohůžel jsem neměl možnost zboží vrátit protožeto leželo jako nerozbalený dárek delší dobu než 14 dní což je doba kdy jej můžu vrátit... a ještě k tomu jiná velikost... asi tak o čtyři čísla větší...

Reakce obchodu 7rano.cz

v našem obchodě máte na výměnu zboží tři týdny a ne běžných 14 dní. Dle našich údajů jste zásilku převzal 18.03.2014 a tento komentář napsal v červnu, což je opravdu pozdě na reklamace. Pokud Vám ale opravdu přišel jiný produkt, který je nenositelný, nepoužitý a v originálním balení, kontaktujte naše reklamační oddělení a my se Vám pokusíme pomoct.
    7rano.cz

• Velmi špatná komunikace. Krajkové šaty, které jsem si objednala přišly poškozené a i přes slibované vyřízení do týdne se prodávající po urgenci z mé strany obhajoval 30-ti denní reklamační lhůtou, ačkoliv mi bylo slíbeno již zmiňované brzské vyřízení. Prozatím čekám na zhodnocení reklamace. Nákup o tohoto prodejce absolutně nedoporučuji

Reakce obchodu 7rano.cz

v našem obchodě jsme zvyklí na fakt, že recenzi udělí jen velmi nízké procento zákazníků a také na to, že část z nich napíše neodpovídající kritiku. Jde především o názor „nedoporučuji obchod, protože mi balíček přišel pomačkaný od dopravce“ Neomlouváme fakt, že přepravce někdy zásilku nedopatřením poškodí, přijde nám ale zcela normální, že si klient takovou zásilku nepřevezme a požádá o zaslání zásilky nové. Dalším případem nepochopitelného „nedoporučuji z důvodu špatné komunikace“ nám přijde právě Váš komentář. Zboží jste zanechala na našem výdejním místě minulé pondělí. Ve středu bylo zahájeno reklamační řízení a do konce týdne jste byla kontaktována 2x telefonicky a 2x prostřednictvím e mailu. Včera, tedy po týdnu, byla Vaše reklamace vyřízena. Naše služby se snažíme již čtyři roky neustále zlepšovat, proto budeme velice vděčni za Vaše doporučení, jak by měla vypadat lepší komunikace a jak rychlé reklamační řízení by Vás uspokojilo aby jste byla ochotná náš obchod dále doporučit.

NEDOPORUČUJI!Objednané kalhoty mi přišli v jiné barvě, než jsem požadovala a po vybalení ihned upadl knoflík. Po prvním vyzkoušení kalhot, se začli trhat na zadní starně(a ne málo). A to jsem si pro jistotu objednávala o číslo větší, abych je neměla moc přiléhavé.

Reakce obchodu 7rano.cz

mrzí nás Vaše zkušenost, ale do dnešního dne jsme neobdrželi Vaši reklamaci. V naší firmě používáme videozáznam při balení a příjmu zásilek. Jediné na co tedy můžeme reagovat je fakt, že jsme právě zkontrolovali nahrávku a do Vašeho balíčku jsme zabalili správné kalhoty ve Vámi objednané barvě a velikosti XL.

• Krásné věci za dobrou cenu.
    • Nevím o slabinách jen že mi došlo od vás zboží a když jsem jej rozbalil s poštovního balíku tak obal byl pomačkaný a poškozený takže dárek sem musel přebalit což mě mrzelo jelikož obal kdyby byl v pořádku vypadal krásně !!!

To samý s předešlého okýnka jen že mi došlo od vás zboží a když jsem jej rozbalil s poštovního balíku tak obal byl pomačkaný a poškozený takže dárek sem musel přebalit což mě mrzelo jelikož obal kdyby byl v pořádku vypadal krásně !!!

Reakce obchodu 7rano.cz

Je nám velice líto, že obal zboží byl pomačkaný. Omlouváme se a již jsme požádali přepravce o lepší péči při manipulaci se zásilkami. Dobrá zpráva je, že právě naskladňované produkty značky Chilli Code – New York jsou nově balené ve velmi slušivých matných obalech v kombinaci měkkého pvc a hliníkové folie. Obaly působí nejen velmi přitažlivě, ale také odolně vůči pomuchlání. Snad Vás tedy příští zásilka potěší nejen svým obsahem, ale také obalem.

• cena, rychlost
    • kvalita (aspoň u tovaru co jsem si objednal)

Problém s doručením nebo rychlostí... není. Ale v mém případě nastal problém když jsem otevřel zásilku se zboží které bylo spatně ušité, neznečistěné (všude z něj čouhali nitky...) zkrátka ušité rychlou jehlou. Celkem mě to zklamalo. Asi bych už znova u nich neobjednával.

velmi nekvalitní zboží....zboží jdsem před týdnem poslala k reklamaci, žádná odezva.Reklamují kvalitní zboží a dojde hnus....nikdy více

Místo značkového mi dorazilo zboží s nápisem Made in china zboží vrátit nemůžu jelikož přišlo v dost bídném stavu a má žena si to z vlastní iniciativy tedy než jsem se stačil podívat opravila a upravila na svou postavu.
    Do e-shopu jsem psal dodnes nemám odpověď.

Reakce obchodu 7rano.cz

Je nám velice líto, ale do dnešního dne jsme Vaši reklamaci neobdrželi. Mimo elektronickou poštu nás můžete kontaktovat také na tel čísle 775103775. Označení "Made in china" se dnes vyskytuje na většině značkových produktů. Děkujeme za Váš komentář.

komunikace i rychlost dodani v poradku ale
    zbozi neskutečný aušus, nekvalitní brak

• neodpovídá velikost
    • velikost byla universální S-M
    • mám velikost M a legíny neobléknu
    • vůbec nejsou elastické

• Objednal jsem si zboří velikosti L a dorazilo mi zboží velikosti XXXL. Nevím, jestli se to děje normálně, ale moji přítelkyni takovýto "dárek" vůbec nepotěšil. Naopak ji to dost urazilo.

Reakce obchodu 7rano.cz

Dobrý den, Vámi objednanou košilku ve velikosti XXXL nemáme v nabídce. Pravděpodobně se tedy na obal přelepila samolepka s velikostí od výrobku uloženého vedle. Jsme si jisti, že samotný výrobek byl velikostně v pořádku. Rádi Vám ale celou záležitost pomůžeme vyřešit na naší zákaznické lince 775103775 a to po-pá 8-16 hodin. Každopádně se velice omlouváme za vzniklou nepříjemnost.

• Dobry denobjednavala jsem si u Vas zbozi minuly tyden a zatim stale nedorazilo..Mohli byste zontrolovat zda mi bylo poslano..Dekuji..Dorucavi adresa Jana Roubalovam,Družstevni 749,Kolin

Reakce obchodu 7rano.cz

Vámi objednané zboží se nám právě dnes vrátilo jako nevyzvednutá zásilka. Dle záznamu ČP jste byla na doručení, uložení i následně vrácení zásilky několikrát upozorněna prostřednictvím mailu i sms. V případě zájmu o znovu zaslání nás prosím kontaktujte na naší zákaznické lince 775103775.