• Klamavá reklama,
    • Vyřízení reklamace bez komentáře zrušením smlouvy
    • Požadavek na nové bezvadé plnění nekomentován

Zapomeňte na tuto společnost že tady je !!!

• žádná výhoda, je to odstrašující obchod

V pátek jsem objednala lavičku a vybrala si platbu převodem, kterou jsem ihned provedla. V neděli mi přišel od vedoucí zákaznického centra výhružný mail s textem: "Pokud neobdržíme Vaši platbu do 16.04.24, bude Vaše objednávka zrušena." Obchod dále nekomunikoval, lavička přišla s víc jak týdenním zpožděním. Měli mé peníze a nic se nedělo. Toto je zcela neprofesionální přístup.

• slevová akce
    • akce pro techn.potíže nešla před půlnocí využít
    • obchod i přes zaslaný scan s propsanou slevou odmítl zaslat fakturu abch zboží se slevou předem zaplatil
    • obchod odmítl situaci dále řešit s konkrétním návrhem ve prospěch zákazníka

Až po čtvrtém emailu obchod odepsal, že když učiním objednávku bez slevy, rozdíl připíše v kreditech - tedy nutnost další objednávky...

• prodloužená povlečení měřilo jen 202 cm místo 220, když jsem jim o tom napsala, tak mně nikdo neodpověděl
    • krátké

už u nich nic nechci

• Křehké zboží-hromada střepů

Nechápu,proč nabízejí něco,co nemají.Zaplatila jsem předem,tak doufám,že nepřijdu o peníze.

objednané povlečení je kazové s dírkami a proto musím vyřizovat reklamaci

• zboží nedorazilo, objednáno už týden, ve
    středu 17.4. přišel email, že bude expedováno následující den,
    v pondělí jsem volala k vám, zboží bude expedováno v úterý,
    středa pořád nic nepřišlo

• Není sdělováno, v jakém stavu je vyřizování zakázky - tedy nevíme, zda je chyba u vás, nebo u dopravce !

Špatná komunikace obchodu

Zaplacená objednávka čeká již 7 dní na odeslání. Zaslán mi byl 17.4. pouze jeden email, že se zpozdí o jeden den a to už chcete hodnocení?!

Obchod napsal, že objednávka bude opožděna a odeslána 18. 4. 2024. Dodnes nedorazila.

• rozbité sklenice
    • obchod umí pouze vrátit peníze, nikoliv zaslat zboží znovu

nedostatečně zabalené zboží v kombinaci se slabým způsobem řešení reklamace. chtěl jsem zboží poslat znovu a lépe, místo toho jsem raději objednal jinde. přišlo mi, že obchodu to je úplně jedno

Reakce obchodu 4home.cz

omlouváme se komplikace se zásilkou. Nicméně zásilku jste nepřevzal, vrátila se nám tedy zpět jako nepřevzatý balík. V takovém případě zákazníkovi vracíme částku zpět. Nové zboží bychom Vám na naše náklady rádi zaslali, ale v rámci reklamace převzaté zásilky.

Petra Jonášová, 4home a.s.

• zboží nedorazilo, komunikace špatná

Reakce obchodu 4home.cz

moc se omlouváme za zpoždění kvůli inventurám. Zásilka byla již odeslána a podle jejího sledování by Vám ji dnes ČP měla doručovat.

Děkujeme za pochopení a přejeme krásný den.
    Petra Jonášová, 4home a.s.

Obchod oddálil dodání o jeden den. Dnes už je to dalších 5 dnů a zboží nikde.

Reakce obchodu 4home.cz

moc se omlouváme za zpoždění, které bylo způsobeno probíhajícími inventurami. Vaše objednávka se dnes expeduje.
    Za případné komplikace se moc omlouváme.

Přeji krásný den.
    Petra Jonášová, 4home a.s.

Již uzavřenou a potvrzenou objednávku, obchod s velkou omluvou zrušil se zdůvodněním, že zboží není na skladě!

Reakce obchodu 4home.cz

mrzí nás, že jsme Vaši objednávku nemohli vyřídit. Tento produkt byl "na objednávku" a momentálně není skladem ani u dodavatele. Ohledně vyprodaného zboží jsme Vás informovali e-mailem.

Petra Jonášová, 4home a.s.

Omlouvám se, ale nejsem spokojena s dodávkou mé objednávky - přišel mi jiný koberec, než jsem si objednala.

Reakce obchodu 4home.cz

omlouváme se za komplikace. Prosím o zaslání fotografie koberce na reklamační oddělení, které se s Vámi spojí ohledně vyřízení. E-mail je [email protected].

Přeji pěkný den.
    Petra Jonášová, 4home a.s.

zatím jsem byla spokojena, ale tentokráte teda ne

Reakce obchodu 4home.cz

mrzí nás, že nejste spokojená, nicméně při nákupu na dálku se může stát, že zboží neodpovídá Vašim představám. Právě proto máte možnost zaslat zboží v zákonem stanovené lhůtě 2 týdnů nazpět.
    Jak postupovat najdete zde https://www.4home.cz/clanky/odstoupeni-od-kupni-smlouvy/ .

Petra Jonášová, 4home a.s.

Nemám co dodat objednávka byla zrušena

Reakce obchodu 4home.cz

omlouváme se za komplikace. Bohužel nám dodavatel toto zboží nenaskladnil, je vyprodané.

• Rychle odeslání ale PPL neschopné

Reakce obchodu 4home.cz

děkujeme za Vaši zprávu a omlouváme se tímto za komplikace s přepravcem.
    Doufáme, že i přesto zůstanete naším zákazníkem.

Přeji pěkný den.