• Rychlost odeslání
    • Přehlednost stránky

Objednáno, odesláno, doručeno.
    Easy business:-)

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní recenzi! Jsme rádi, že vše proběhlo ke tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky.

Přejeme krásný začátek nového týdne a at' ti to frčí!

Vše v pohodě.

Ahoj,
    děkujeme za recenzi a budeme se těšit třeba zase někdy příště..!

• komunikace
    • rychlost vyřízení reklamace

Můj první nákup u tohoto prodejce, vše proběhlo v pořádku. Bohužel udávaná kompatibilita zakoupeného zboží nebyla vhodná pro moji motorku. Řešení této situace, a vrácení zboží proběhlo rychle a bez problémů. Děkuji!

Ahoj,
    moc děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a těšíme se třeba zase někdy příště u další objednávky.

Tým 2hmoto...

• Rychlá komunikace i dodání zboží!

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždy tou největší odměnou!

• Super obchod

Ahoj,
    děkujeme za super recenzi. Těší nás, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku.

Tým 2hmoto...

Objednávala jsem poprvé a jsem velmi spokojená :-)

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždycky to nejvíc! Budeme se těšit třeba zase někdy příště.

Tým 2hmoto..

• Super ceny.
    • ...............

Super obchod.

Ahoj,
    děkujeme za super recenzi a budeme se těšit zase někdy příště u další objednávky.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a třeba zase někdy příště naviděnou!

Tým 2hmoto...

Rychlost a týpek na meilu poradil s přesným výběrem dle specifikace motorky, více modifikací na výběr bylo. Za mě dobrý

Ahoj,
    děkujeme za super recenzi. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště!

• Vše ok.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždycky to nejvíc! Budeme se těšit třeba zase někdy příště!

Tým 2hmoto...

• docela rychle vrátili peníze
    • zboží nemají skladem a prý dříve než za 1-2 měsíce mít nebudou, ale v eshopu stále uvádějí "skladem-dodání za 4 dny"
    • nelze se jim dovolat, uvádějí jen pevnou linku, kterou nikdo nebere

Už je to podruhé, co jsem si u 2Hmoto objednal zboží, u které uvádějí na webu, že ho mají skladem a přitom neměli a nebyli schopni ho dodat. Předtím alespoň hned po objednávce reagovali s přiznáním, že objednané zboží nemají a mít nebudou. Nyní si ho nechali zaplatit předem a s výmluvami začali, až když jsem se po týdnu začal zajímat, kdy mi přijde objednané a zaplacené zboží. Prý nemají skladem dostatečný počet (chtěl jsem 2 ks), pak že nemají ani jeden a že by se čekalo 1-2 měsíce. Nakonec mi objednávku sami zrušili a za 2 dny vrátili peníze. Následně jsem potřebné díly objednal v Německu a ani ne za týden jsem je měl za stejné peníze (včetně poštovného) doma. Když 2 dělají totéž, nebývá to totéž, s 2Hmoto.cz je to jen ztráta času (a jsem dost rád, že ne i ztráta peněz). Lepší je objednávat přímo v Německu, kde jsem se s nesolidním jednáním ještě nesetkal.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, co vidím v systému měl jste objednáno více druhu zbožího po více kusech kolegové psali že takový počet nemáme rozdělit to nešlo platba byla kartou a tam to nelze. Tak se Vám vrátili peníze zpět jak jste požadoval. Pokud někdo chce větší počet zboží je dobré se předem informovat kolik čeho máme rádi odpovíme.
    S pozdravem tým 2HMOTO

• Rychlost,kvalita

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Těší nás, že vše proběhlo k tvé spokojenosti.

• Bylo to celkem rychlé
    • Ucházející cena
    • Relé bylo skladem
    • Přišlo úplně jiné relé, než bylo na obrázku.

Budu posílat zpět. Obchod má vlastní svoz pro reklamace. To je výhoda. Správné relé obratem neposlali, takže zkažený víkend. Nemohl jsem jezdit.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, musíme počkat až od Vás budeme mít zpět špatné zboží a následně obratem řešíme. Omlouváme se za komplikace tým 2HMOTO

• Profesionální servis

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní hodnocení! Těší nás, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku a budeme se těšit třeba zase někdy příště!

• Vše v pořádku

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás to nejvíc.

Vše v pohodě

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti.

Tým 2hmoto...

Spokojenost,rychlé dodání a vše v pořádku a děkuji i za dárek .

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní hodnocení. Spokojený zákazník je pro nás vždycky tou největší odměnou. Budeme se těšit třeba zase někdy příště!

Tým 2hmoto...

Vše OK. Dobrá cena a rychlé doručení.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení! Těší nás, že vše proběhlo k tvé spokojenosti.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště!

Tým 2hmoto...

ochota komunikace a najít shodu, dobré ceny

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní recenzi. Spokojený zákazník je pro nás vždycky tou největší odměnou!