Rychlé jednání.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku a proběhlo to k tvé spokojenosti.

• Tykání v mailech.

Ahoj,
    děkujeme za hodnocení. Tykání určitě není myšleno nijak špatně. Jsme moto obchod a tykání je u motorkářů běžnou věcí, proto máme komunikaci s našimi zákazníky nastavenou tímto způsobem.

Tým 2hmoto....

Rychlé a bezproblémové doručení i objednávka. Díl na starou mašinu. U nich jsem sehnal. Děkuji

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že jsi u nás našel to, co jsi hledal a vše proběhlo k tvé spokojenosti!

Jsem spokojen

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení! Spokojenost našich zákazníků je pro nás vždy na prvním místě!

Tým 2hmoto...

• Obchod je výborný myslel jsem že to přijde později a došlo mi to celkem brzo což jsem uplně nečekal ale nebudu si stěžovat protože mi to došlo perfektním stavu i s nálepkou.

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní recenzi! Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky!

• komunikace ,přístup

Ahoj,
    děkujeme za hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky.

Tým 2hmoto...

• Zboží které dle eshopu, bylo skladem a termín dodání 4 dny, mě nebylo doručeno. Snažil jsem se telefonicky kontaktovat obchod, na lince mají pouze informaci, že je dovolená. Odeslal jsem dotaz, kdy mohu zboží očekávat a zpět jsem dostal pouze informaci o tom, že bylo vyprodané. Bohužel bez informace, kdy bych ho tedy mohl očekávat. Rozhodl jsem se odstoupit od kupní smlouvy. Přišlo mě obratem potvrzení, že mě vracejí peníze. Tak pokud budou prostředky vráceny bude vyřešeno v pořádku. Na druhou stranu, vzhledem k problémům s tím spojeným, bych se vyvaroval příštímu nákupu.

Popsal jsem sled událostí, tak jak se stalo. To do jaké míry bude vše vyřešeno uvidíme. Každopádně, za mě je velká chyba v komunikaci, spíše nekomunikaci přes telefon. Hláška máme dovolenou se v recenzích opakuje mnohokrát, za mě spíše, nechceme řešit telefonicky, napište email. Ok přes email asi ok. Možná kdyby někdo napsal, omlouváme se, zboží není skladem a jeho naskladnění očekáváme v termínu xy, bylo by to mnohem lepší, než čekat týden a pak být nucen objednávku zrušit.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Davidem ano máme na lince dovolenou každý člověk občas potřebuje odpočinout. :-)
    A jak ted byli svátky tak se to hodilo ale expedice a příjem objednávek jede furt.
    Co vidím u tvé objedvánky nebyl držák na řídítka za to se omlouváme že kolegové nedali vědět napravíme to.
    S pozdravem tým 2hmoto

Zboží nedorazilo v uvedeném termínu. Na kontakt nikdo nereaguje. Na telefonu je odpověď, že všichni mají dovolenou :-(

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, stačí napsat na mail nebo na chat :-)
    Co vidím zboží se vyprodalo jak ho naskladníme obratem pošleme omlouváme se za komplikace.
    Tým 2hmoto

rychlá jednání , spolehlivost

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky.

• Slušný sortiment
    • Rozumné ceny
    • Nevim

Dobrý obchod, již jsem tu nakupoval několikrát a vždy spokojenost.

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní recenzi! Spokojený zákazník je pro nás vždy tou největší odměnou!

+++++

Ahoj,
    děkujeme za super hodnocení! Spokojený zákazník je pro nás vždycky to nejvíc.

Rychle, ochotně.

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Těší nás, že vše proběhlo k tvé spokojenosti.

Tým 2hmoto..

• Několikrát objednávka a vždy super komunikace a dodání

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní hodnocení! Jsme rádi, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku a budeme se těšit třeba u nějaké další!

• Ty zkurvený negři my to za 7 dni nedaly ani zásilkovně

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Radku pro příště slušné vychování díky. :-) Co vidím vyexpedované to bylo.
    Tým 2HMOTO

• Rychlá komunikace, jsem spokojen

Ahoj,
    děkujeme za super pozitivní hodnocení. Spokojený zákazník je pro nás vždycky tou největší odměnou.

Přejeme pěkný den a at' ti to frčí!

• rychlost dodání

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení a budeme se těšit třeba zase někdy příště u další objednávky!

Dobrá domluva

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že vše proběhlo k tvé spokojenosti a budeme se těšit třeba zase někdy příště!

• Vše OK
    • Bezva komunikace, super.

Ahoj,
    děkujeme za pochvalu. Spokojený zákazník je pro nás vždycky to nejvíc. Budeme se těšit třeba zase někdy příště!

• Dobré ceny
    • Rychlost vyřízení objednávky

Ahoj,
    děkujeme za pozitivní hodnocení. Jsme rádi, že s tvou objednávkou bylo vše v pořádku a budeme se těšit třeba někdy příště u nějaké další!

Tým 2hmoto...

• Zbozi neni skladem i kdyz se na eshopu uvadi, ze je.

Koupil jsem helmu, ktera mela byt skladem, nebyla. Obchod objednavku zrusil a at si vyberu alternativu. Tu jsem si vybral, ale opet nebyla pry skladem moje velikost, ackoliv na webu skladem uvedena byla.
    Po urgenci, kdyz se nikdo 2 dny neozval, jsem dostal penize zpet.
    Vsechno dopadlo tedy vlastne dobre, ale tenhle eshop neumi se skladem ani komunikovat a o vase penize evidentne nestoji, tak nakupte jinde.

Reakce obchodu 2HMOTO.CZ

Zdravím, Kamile obratem jsme psali že v tomto modelu už nemáme žádnou velikost M. A hned se posílali peníze zpět.
    S pozdravem tým 2HMOTO