Objednávka byla vytvořena před 6 dny a přijata. Toť vše. Obchod se ještě neozval, nic neposlal. Ani omluva, že by to třeba neměli už skladem. Ještě že jsem to neplatila dopředu a je to na dobírku. Zboží si asi budu muset sehnat jinde. Takže i těžko hodnotit...

Zboźí mi neprišlo. Jednalo se o granule pro pejsky. Objednáno 3.5. a dnes je 14.5.

• Objednáno před 10 dny. Žádná odpověď od obchodu na mail, naprosto pitomé možnosti plateb. Prostě nešikovné. Zboží objednám jinde.

• Zadne
    • Nekomunikuje

Nedoporucuji.telefon nikdo nezvedal a kdyz zvedl slibili mi proverit objednavku a ozvat se zpet.od te doby se uz nikdo neozval ani po dvou dotazech na emailu.tento obchod nedoporucuji.kdybych cekala na zbozi z nej pes nema uz 14 dni co jist a kde spat.

• vůbec žádný
    • nespolehlivost

v obchodě jsem chtěla nakoupit z důvodu zajímavých cen
    jediné co z obchodu přišlo byla potvrzená objednávka ze dne 3.10.16 ale ani po měsíci zboží nepřišlo a reakce obchodu taky žádná.
    V obchodě už nikdy nebudu nakupovat a nikomu nedoporučuji

• Zatím nijak. Je to 10 dní a zboží nikde. Zatím nemůžu napsat nic pěkného.

• ceny, velky vyber
    • neprehladna internetová stránka,
    • komunikácia so zákazníkom-neodpovedanie na emaily, nedvíhanie telefónu

klasicky eshop s chovatelskymi potrebami, dobre ceny, velky vyber.
    zla komunikacia so zakaznikom,
    neprehladna stranka

• telefonní kontakt na webu je vypnutý, na emaily z obchodu nikdo neodpovídá.

dorazilo jiné zboží (podestýlka) než jsem si objednala. Výrobek byl sice od stejného výrobce, ale pokud web nemá na skladě původní výrobek, který na webu nabízí a zákazník si objedná, měl by předem zákazníka informovat zákazníka, jestli stojí o jiné zboží. Pokud je kočka naučena na jeden druh podestýlky, těžko se jí vysvětluje, že ta nová je od stejného výrobce. Telefon nefunguje a na emaily o řešení reklamace nikdo nereaguje. první a poslední nákup zde. Balík přišel roztržený po celé straně a krabice i podestýlka politá od kafe.

• o žádné nevím
    • nulová komunikace se zákazníkem

Nikdy více v tomto obchodě nebudu nakupovat

• Příspěvek byl odstraněn na žádost autora příspěvku.