Učinila jsem objednávku, kterou jsem v rozmezí pěti minut zaplatila, během dvou dnů mi byla částka vrácena na účet bez jediného slova vysvětlení. Nevím, zda se firmě zdála objednávka malá nebo zboží nemají na skladě. Nestála jsem jim za jediný mail nebo SMS, toto jednání se mi krajně nelíbí, proto firmu nedoporučuji.

• falešné výrobky

Objednala jsem si ( 15 května) masku Goldwell Rich Repair v objemu 500 ml, začala jsem ji používat až o dva měsíce později a po několika použitích maska ​​skončila!!!! Otevřela jsem láhev a zjistila jsem, že uvnitř je pytel naplněný vodou a nahoře jenom trochu masky. Hrůza!!

Reakce obchodu 0505.cz

výrobky značky Goldwell odebíráme od výhradního dovozce. Nemůže se tedy jednat o falešný produkt. Pokud je s výrobkem problém, řeště formou reklamace, my zašleme produkt na posouzení a řádně reklamaci vyřešíme.
    Navíc není možné aby byl v dóze jak uvádíte pytel s vodou jelikož je v ní pumpička.

tým Firsthand s.r.o.

Doručení po dlouhé době a produkt velmi drahý.

Dobrý den.
    Děkujeme za recenzi. Za dodací lhůtu se omlouváme, kolegyně s vámi jistě vše telefonicky konzultovaly.
    Co se týká ceny...je uvedena u produktu a nemusíte si jej zakoupit pokud vám cena nevyhovuje.
    Jelikož jste si zvolila dopravu ČP byla cena výrazně navýšena.
    Pokud byste volila GLS, byla by cena o dost nižší.

Váš FIRSTHAND s.r.o.

• Výrobek v jiné barvě než byl objednán
  • Nevím jak mám hodnotit, když má zakázka č.1911797,objednáno 5.4.2016 ,přem zaplacená, zatím nedorazila

Reakce obchodu 0505.cz

Dobrý den, Vaše objednávka byla odeslaná 5.4. a dle čísla zásilky Vám byla dne 7.4. doručena. Navíc číslo zakázky, které uvádíte, není naše.