• Přehledný web
    • Dobrá cena
    • Zboží skladem

Dobrá komunikace, rychlost dodání

Jako vždy, rychle, spolehlivě.

Nakupovala jsem poprvé a jsem velmi spokojená.

• Doručovatel nepřijímá platební karty
    • Zboží přišlo už částečně smontované
    • Část zboží je poškozená, eshop neodpovídá na email

Zboží nedorazilo v dobrém stavu, eshop nereaguje

Všechno proběhla, jak má. Byl to můj první nákup zde. Zboží v pořádku, dorazilo brzy. Děkuji.

Levný, rychlý, spolehlivý. Objednávku budu určitě opakovat.

• nelze platit kreditní kartou on-line

• přijatelné ceny
    • chybí informace, co je a není skladem
    • dlouhá dodací lhůta
    • nekvalitní balení zásilky

Při objednávání krmiva pro kočku (poměrně akutní, protože předchozí dodavatel selhal) jsem si neuvědomila, že na stránkách není vidět, které zboží je skladem. Automaticky jsem předpokládala, že kde není tlačítko koupit, je zboží nedostupné, kde je tlačítko koupit, dostanu ho brzy. To byla chyba. Tři dny po objednání na objednávce visel stav "platba přijata" (platila jsem kartou) a dále se nic nedělo. Při urgenci obchodu jsem se dozvěděla, že dodavatel zpozdil dodávku, ale následující den bude expedováno. Ale opět nebylo. Po další urgenci jsem se dozvěděla, že dodavatel opět dodávku zpozdil. Nakonec jsem zásilku obdržela až osmý den po objednání. Zásilka byla poměrně těžká, bohužel zabalená v krabici, která té hmotnosti vůbec neodpovídala. Cestou se tedy potrhala, obsah byl poházený, krabičky (větší balení) s kapsičkami a konzervami byly roztrhané, konzervy pomačkané. Za ty peníze to byl hodně žalostný pohled. Z obchodu mě sice ujistili, že na expedici provedli opatření, ale nevím proč, nějak tomu už nevěřím. Budu hledat nového dodavatele.

Velká spokojenost už několik let!!

Zboží bylo velmi pečlivě zabaleno za což jsem ráda. Několikrát v jiných obchodech se mi stalo že se 10 kg pytel steliva během dopravy natrhl a obsah byl vysypaný do krabice. Objednávala jsem tentokrát 2x10 kg a spokojenost.

• Rychlost dodání, vše v pořádku

Nakupovala jsem zde poprvé. Obchod se mi moc líbí, je přehledný.

• Ok

• Přes dotaz na identitu zboží na stránkách ZOOHOUSE a tel. ujištění referenta obchodu, byl doručen jiný nefunkční model zboží !!!!!! Zřejmě vůbec neví, co posílají !!!!! Strávený čas !!!!! , zpětné poštovní náklady, sečteno podtrženo, vyhnout se tomuto obchodu !!!!

• + komunikace, ochota

Všechno proběhlo v pořádku. Eshop doporučuji.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• Velký výběr zboží, nízké ceny, rychlé dodání i přesto že zboží nebylo skladem

Zboží jsem objednala a uhradila před týdnem a dosud nedorazilo.