• Dostupnost zboží, které jinde není
    • Bezproblémový nákup

Tak určitěéé, nakupujte, bo nahatí chodit nebudem, že. Kůpil jsem triko a vypadám v něm jak frajer, což je důvod, proč byste měli taky nakupovat.

• Jsem ráda že když jsem si zboží objednala,byla jsem mimo domov , na poště mi řekli že budu mít čas si to později vyzvednout.
    • Že u moji obědnávky bylo málo dní na to, abych měla čas si moji obědnávku vyzvednout.Ale do 15 dubna budu mít více času na vyzvednutí.

Velmi pozitivní příjemné a ochotné a přehledné .

• široká nabídka, zboží, které není běřně všude v nabídce
    • nic mě nenapadá

• nevim
    • ignorace

trva to

• Komunikace, přehlednost ale hlavně ceny....
    • Doba dodání

Pokud nečekáte že vám to dorazí v blízké době ale vklidu si počkáte + máte rádi hezké ceny, pak plně doporučuju.

• Pěkné ceny celková spokojennost
    • asi nic

To co jsem hledala jsem zde našla :-) objednala zboží přišlo v pořádku a celkem rychle do 6 pracovních dnů

• RYCHLÝ NÁKUP Z DOMOVA
    • POMĚRNĚ DLOUHÁ DODACÍ DOBA

Zboží dorazilo v pořádku. Velikost odpovídá. Kvalita je dobrá. Jsem spokojená. Uvítala bych rychlejší dodání.

• ceny
    • přehlednost webu
    • komunikace
    • kvalitní zboží

V tomto obchodě převážně nakupuje můj táta a koupil mi tu i s předstihem dárek k narozeninám (koupil ho cca 1.12. a dal mi ho až v lednu), ale bohužel se netrefil do velikosti a ani to nechtěl řešit. Tak jsem to vzala do svých rukou, a i když jsem si byla skoro jistá, že to nedopadne, tak jsem to zkusila (bylo tam více ztěžujících okolností než „jen“ to, že nákup proběhl před více než měsícem …) Tak jsem do e-shopu napsala a paní/slečna mi obratem odpovídala (byla moc ochotná) a vše jsme vyřešili k mé spokojenosti. Další den jsem jim oblečení poslala a po týdnu jsem měla oblečení zpět ve správné velikosti (což mi přijde docela rychlé, když nedrží vlastní sklady). Takže bych chtěla poděkovat tomuto obchodu a rovnou ho doporučit ostatním.

• pohodlnost
    • určení velikostí- špatná přehlednost

spokojenost

• spolehlivý a bezrizikový
    • zatím jsem žádné neregistroval

spolehlivý a bezrizikový

• Dobré ceny.
    • nemá

Doporučila bych ho.

možnost pletit převodem

DEKUJI , VSE V PORADKDU...

nákup z domova

• Velký výběr zboží
    • Ceny
    • Chaotické uspořádání zboží
    • Delší doba dodání

Dobrý výběr za dobrou cenu(výrazné slevy)

• Velmi špatná komunikace, dlouhá dodací lhůta

• Vim, ze muzu odjet klidne na mesic pryc a zasilku stejne nezmeskam.
    • slabin je hned nekolik, tak predevsim ta, ze pracovnici ocividne postradaji prehled o case a domnivaji se, ze tyden ma jen 24 hodin a po informaci cekam jiz 80 hodin a ejhle, zasilka je kupodivu stale na ceste. Neni nad to, marne cekat.

RADSI SI ZAJEDTE DO OBCHODU OSOBNE, TADY SE ZBOZI URCITE NEDOCKATE.

• zboží jsem objednala 13. 12. 2014, platila jsem předem na účet.
    • k dnešnímu dni (tj. 2. 1. 2015) zboží nedorazilo; telefon mají vypnutý, na emaily nereagují

Podle zkušeností ostatních zákazníků, ale i podle přehlednosti a kvalitě www stránek jsem tomuto obchodu věřila. Velmi mě ovšem zklamal. Objednala jsem u nich zboží, jež mělo přijít do Štedrého dne (ostatně tak mi to i napsali, když se jim platba připsala na účet). To ovšem byla poslední reakce z jejich strany. Potvrzení o odeslání zboží již nedorazilo. Velice mě mrzí, že nejsou schopni odpovědět na meily, kterými jsem vznášela dotaz. Chápu, že před Vánoci toho měli hodně, ale i kdyby měli např. 3 týdenní dovolenou, bylo by slušností mně, jakožto zákazníkovi, alespoň odepsat ( i kdyby prostřednictvím automatické odpovědi).
    Takže rozhodně nedoporučuji!!!