• dětské zboží s disney brandem

Bohužel nemohu hodnotit kladně. Objednala jsem zboží a obchod se mnou téměř týden nekomunikoval. Nereagovali na e-maily ani nezvedali telefon. Když konečně začali komunikovat byla jsem informována, že měli dovolenou, čehož jsem si ale na stránkách nevšimla. Obchod ve mě nevzbudil důvěru, takže jsem nákup stornovala.

Zboží bylo tzv." skladem" ale ani po 10-ti dnech jsem nic neobdržela. Ztráta času.

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, velice se omlouváme, ale u Vámi vybraných boxerek ve velikosti, kterou jste požadovala jsme měli skladem pouze 1ks, druhý kus skladem jsme měli v menší velikosti. Zasílali jsme Vám email, že druhé boxerky objednáme a následně zašleme Vámi vybraným způsobem. Bohužel, současný styl eshopu nám neumožňuje napsat k jednotlivým velikostem počet ks skladem, pouze celkové skladové množství, kdy bylo správně uvedeno, 2ks skladem, ale jen 1x ve vel. 5-6 roků a 1x 3-4 roky. Věřím, že náš nový eshop , který pro zákazníky chystáme po Novém roce, bude pro vás , naše zákazníky,mnohem přehlednější a tímto předejdeme případným nedorozuměním. Děkujeme za pochopení. Značkové království