• zadne

• Nadherne věcičky. Skvěla komunikace.Doporucuji .Věcičky jsou nadherne.

Vyborna komunikace.

• Vřele doporučuji zboží jsem obdržela a veliká spokojenost,s čekací dobou jsem byla seznámena .
    • Nic jsem nenašla

Reakce obchodu Značkové království

Velice děkujeme za hodnocení.
    Budeme se těšit na další nákupy.
    Hezký den. Značkové království

Skvělý obchod, krásné věci, holky jsou vždy nadšené. Je jasné, že pokud se něco objednává z ciziny, bude dodací lhůta delší. Ale vždy víte, na čem jste, komunikace probíhá na jedničku ;-)

Reakce obchodu Značkové království

moc děkujeme za milé hodnocení a jsme rádi, že jsou Vaše dcerky spokojené, i když někdy je doba dodání právě u objednávek z Anglie, delší. Věříme, že to čekání se vyplatí ;-) Hezké slunečné dny. Značkové království

Výborná komunikace, ihned vše zodpovězeno a zařízeno dodavatelem. Rychlá dodávka krásného zboží, dcera je nadšená. Prostě doporučuju

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi. Jsme moc rádi, že jsme dcerce udělali s dodaným zbožím radost a že jste byla spokojena s našimi službami, zbožím i s námi celkově. Velice si vážíme Vaší recenze a děkujeme za napsání. Hezký den přejeme, Značkové království

• Spokojenost, objednala jsem pro dceru tričko a je mnohem hezčí než na obrátku.Doporučuji, kvalitní výrobky

Určitě doporučuji

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, jsme rádi, že jste spokojena s objednaným zbožím . Dbáme na kvalitu , spolehlivost, komunikaci, a pravdivé informace, spokojenost zákazníků je u nás na prvním místě. Budeme se těšit na další případné nákupy u nás, hezký den přejeme , Značkové království

zajímavé zboží pro děti, rychlé vyřízení objednávky,

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, děkujeme moc za Vaši objednávku a za napsání zkušeností s námi. Věříme, že tímto pomůžete ostatním zákazníkům při jejich rozhodování u nás nakoupit. Děkujeme, Značkové království

• vše super!!!
    • velmi doporučuji v tomto obchůdku nakupovat

----

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, děkujeme za recenzi, budeme se těšit na další nákupy. Značkové království

• Vyber, komunikace
    • ------

Doporucuji

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, děkujeme za Vaši recenzi i za nákup v našem eshopu. Značkové království

• Krásné zboží
    • Akční ceny
    • Trendy motivy
    • Možnost využití osobního převzetí

Jsem maximálně spokojená.
    Nakupuji zde pravidelně a na další obchody e moc těším.

Dobrý den, velice si vážíme Vaší recenze. Značkové království

Zboží bylo tzv." skladem" ale ani po 10-ti dnech jsem nic neobdržela. Ztráta času.

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, velice se omlouváme, ale u Vámi vybraných boxerek ve velikosti, kterou jste požadovala jsme měli skladem pouze 1ks, druhý kus skladem jsme měli v menší velikosti. Zasílali jsme Vám email, že druhé boxerky objednáme a následně zašleme Vámi vybraným způsobem. Bohužel, současný styl eshopu nám neumožňuje napsat k jednotlivým velikostem počet ks skladem, pouze celkové skladové množství, kdy bylo správně uvedeno, 2ks skladem, ale jen 1x ve vel. 5-6 roků a 1x 3-4 roky. Věřím, že náš nový eshop , který pro zákazníky chystáme po Novém roce, bude pro vás , naše zákazníky,mnohem přehlednější a tímto předejdeme případným nedorozuměním. Děkujeme za pochopení. Značkové království

• znackove zbozi pod jednou strechou
    • omezena nabidka - ale pochopitelne na tak maly trh

hledala jsem presne znacky a velikosti, pokud se nekdo trapi s hledanim po obchodech, toto je idealni misto, kde bylo vsechno

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, velice děkujeme za Vaši recenzi. Po Novém roce chystáme úplně nový vzhled a styl eshopu, kde bude plno novinek včetně možných filtrů k usnadnění vyhledání zboží aj. Věříme, že nový styl se vám bude líbit a že Vám zpřehlední více náš eshop. Děkujeme Značkové království

• Docela slušný výběr zboží.
    • Dlouhá čekací doba,když nemají něco na skladě a musí se čekat než to zboží zašlou z centrálního skladu.

Vyjdou maximálně vstříc,ale někdy,když není zboží na skladě a ještě k tomu platíte předem na účet tak si docela počkate.

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, Velice děkujeme za Vaši recenzi. Jelikož jsme nově začali zboží nabízet i to, které je skladové u dodavatele, nikoliv jen zboží skladem u nás, tak dodací lhůta se přiměřeně prodloužila. Děláme nyní maximum proto, abychom měli skladového zboží více a tím se nemuselo tolik čekat. Děkujeme Značkové Království

• Suprová kvalita.Skoro u všeho lze přeměřit velikost a u čeho nelze tak se obědná a když nesouhlasí tak lze vyměnit.
    • podle mého nemá žádné.

Tento obchudek je prostě supr.Už skoro nenakupuji jinde.Všem doporučuji....

• značkové věci pro děti
    • větší nabídka velikostí u různého sortimentu

s nákupem i vybraným zbožím jsem byla velmi spokojená

• Vše na 1, paní velmi ochotná. Rychlost dodání také na velkou 1.
    • Vřele všem doporučuji.

Nádrehné věci, velký výběr. Domluvena super.

• velmi vstřícná a kvalitní komunikace
    • o žádných nevím

mohu s klidným svědomím doporučit

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, velice si vážíme Vaší recenze a spokojenosti s našimi službami. Děkujeme za Váš nákup a budeme se těšit zase příště.
    Mějte hezký den, tým Značkové Království

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, děkujeme za kladné hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci. Hezký den přeji. Tým Značkové Království

• Je jich určitě dost,,,,velká ochota,příznivé ceny a ruzné akce atd......

začala jsem zde nakupovat na doporučení kamarádky.Zkušenost vynikající,komunikace užasná.Doporučuju unich nakupovat,,,myslím že takových obchudku je málo....

Reakce obchodu Značkové království

Mockrát děkujeme za milé hodnocení. Spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. Hezký den přeji.

• super ochotny a individuální přístup
    • obrovský výběr
    • skvělé ceny

super ochotny a individuální přístup
    obrovský výběr
    skvělé ceny

Reakce obchodu Značkové království

Dobrý den, děkuji za milé hodnocení. Budeme se těšit na další spolupráci ;-) Hezký den přeji. Tým Značkové Království