Je to můj již druhý nákup, takže velká spokojenost.

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry a děkujeme za pozitivní hodnocení a především za opakovaný nákup.
    Věříme, že nákupem cenných kovů ochráníte své úspory a přejeme Vám krásné letní dny,
    tým Zlatosnadno.cz

velmi rychlé, žádný problém, celková spokojenost

Dobrý den Luko,
    tým Zlatosnadno.cz

Po přečtení recenzí různých obchodů, které se zabývají tímto prodejem, jsem zvolila tento a rozhodně nelituji.

Dobrý den Aleno,
    děkujeme velice za pozitivní hodnocení naší práce a za Váš nákup v e-shopu zlatosnadno.cz
    Jsme opravdu potěšeni, že jste si vybrala právě náš e-shop.
    Věříme, že nákupem cenných kovů ochráníte své úspory a přejeme Vám krásné jarní dny,
    tým Zlatosnadno.cz

• Výhodou je fixovanie ceny v momente nákupu
    • Široký výber produktov
    • Dobrá a rýchla komunikácia s obchodom
    • Bezproblémové doručenie na Slovensko
    • Tovar bol kvalitne zabalený.

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry a děkujeme za pozitivní hodnocení naší komunikace a doručení zboží.
    tým Zlatosnadno.cz

• Zboží dorazí obvykle hned druhý den
    • Poštou

Doporučuji využít i funkci hlídače cenových limitů. Je spojena i s osobním kvalifikovaným doporučením ocekavaneho cenového vývoje.

Dobrý den Rudolfe,
    děkujeme za nákup a velice si ceníme Vaší pozitivní recenze. Jsme rádi, že se vám funkce hlídače líbí. Každý uživatel si může na e-shopu nastavit hlídání konkrétní ceny, nebo nastavit denní zasílání ceny zlata na burze.
    tým Zlatosnadno.cz

Brilantní prodejce.Vše na výbornou.Dodání a čas doručení skvělé.

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

děkujeme velice za milé ocenění naší práce a za Váš nákup v e-shopu zlatosnadno.cz

spolehlivost, výborná komunikace

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry a děkujeme za pozitivní hodnocení naší zákaznické podpory.

Vždy korektní

Dobrý den Ladislave,
    děkujeme za Váš opakovaný nákup a velice si ceníme Vaší pozitivní recenze.

jsem spokojen

• Příjemné prostředí
    • Diskrétní jednání
    • Pohodlný nákup

Doporučuji.

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry a děkujeme za pozitivní hodnocení prodeje a doporučení pro ostatní zákazníky.
    tým Zlatosnadno.cz

Rychlé, příjemné, bez problémů.

Dobrý den Pepo,

JSEM SPOKOJEN

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

děkujeme velice za Váš nákup v e-shopu zlatosnadno.cz a za doporučení dalším zákazníkům.
    tým Zlatosnadno.cz

• Velká srážka při zpětném odkupu!

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry a děkujeme za doporučení.
    tým Zlatosnadno.cz

Slušné,ochotné a rychlé jednání . Kontrola zda vše v pořádku došlo a nenastal nějaký problém.

Dobrý den Ivano,
    děkujeme za nákup a velice si ceníme Vaší pozitivní recenze a ocenění naší práce.
    tým Zlatosnadno.cz

• Rychlé jednání i dodání zásilky

tým Zlatosnadno.cz

• Super přátelská a profesionální komunikace s p.Zurkem.
    • Kupoval jsem zde zlato několik krát a pokaždé je všechno v pořádku.
    • Dávám plný počet hvězdiček za bezchybný kontrakt.

Doporučuji všemi 11ti.

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry a děkujeme za pozitivní hodnocení komunikace našeho pracovníka pana Žůrka. Rádi pochvalu vyřídíme.

• solidní cena
    • vynikající komunikace
    • dodržení termínů
    • pečlivé zabalení zboží

zatím nevím o žádné

Dobrý den Hano,
    tým Zlatosnadno.cz

• Profesionální přístup, rychlost doručení, přehledné webové stránky.

Dobrý den Michale,
    děkujeme velice za pozitivní hodnocení naší práce a za pochvalu rychlosti doručení.

Za mě jen superlativy.
    Přesto že bylo doručeno s částečně porušeným obalem.
    Řešil jsem to telefonicky. Bylo mi navrženo poslat zpět poštou.
    Já jsem si ale chtěl udělat výlet a také zjistit s kým obchoduji.
    Nejenom , že mi bylo vysvětleno něco o firmě, druhy výrobců, slitků a mincí,
    ale také mi bylo zboží okamžitě vyměněno.
    Pěkné prostředí,příjemní lidé.
    Mínusy snad jeno jeden. A to je ,že bydlím na druhém konci republiky.
    Ale i na to jsem byl upozorněn na jejich pobočku v mém okolí. Děkuji.

Reakce obchodu Zlatosnadno.cz

velice si vážíme vaší důvěry, děkujeme za pozitivní hodnocení i za Vaši návštěvu na prodejně. Velmi rádi vše spojené s nákupem zlata osobně každému zájemci vysvětlíme.
    tým Zlatosnadno.cz

naprostá spokojenost, rychlé jednání, spolehlivost