• Obchod sa neriadi obchodnými podmienkami! Nechcú akceptovať cenu ktorá je fixná v čase objednávky. Vyhovárajú sa na systém a pár hodín po objednávke mi prišla podpísaná faktúra. Po uhradení platby na účet mi na druhý deň po viac ako 24 hodinách zrušili objednávku. Bolo mi povedané aby som si doplatil! Tak že z mojej strany sa tu jedná o podvod a maximálne sklamanie a tak isto strata dôvery vzhľadom na to, že som tu v minulosti nakupoval. Určite by sa mala na jednanie tohto internetového obchodu a jeho zmluvnými podmienkami pozrieť SOI

Určite tu nič nekupujte. V prípade, že Vám pošlú balík a bude obsah poškodený, tak Vám pošta neuzná reklamáciu lebo tovar nebol správne zabalený a predávajúci Vám tiež nič neuhradí lebo podľa neho bolo všetko správne zabalené.
    Neseriózne jednanie!
    Neváženie si zákazníka!

• Obchod potvrdil přijetí objednávky a tím to skončilo. Potvrzení objednávky do dalšího dne se nekonalo ani po dvou týdnech.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan Koukakl si objednal stříbrný slitek, kde bylo napsáno na dotaz. Bylo mu sděleno, že slitek není tj. nemůžeme mu zaslat fakturu k úhradě.

• Obchod je spolehlivý
    • Dobrá cena
    • Od zaplacení zboží po doručení není možné sledovat pohyb zásilky

• Maximálně tak dobré ceny, ale je otázkou si pár stovek připlatit za bezstarostný obchod a nečekat až si někdo ráčí něco poslat.
    • Doba dodání a jednání je katastrofická do teď nevím co se s objednávkou děje.
    • Po zaplacení končí komunikace
    • Předešlé nákupy byly transparentně poslány poštou (každý ví co v zásilce je)
    • Poslední nákup přes tuto společnost, kdyby zasílali na dobírku to by sa jinak otáčali.

Už nikdy více.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Panu Deverovi bylo zboží zasláno poštou jak požadoval. Žel termín dodání se prodlouřžil za co jsme se omlivili. Na dobírku nezasíláme. Je jeho svobodnou vůlí, kde si zboží objedná. Objednané zboží obdržel.

Obchod nekomunikuje.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

S klientem jsme jednali. Informovali jsme ho o situaci. Následně učinil další objednávku která proběhla v pořádku.

• Nejlevnější ceny.

Otřesná komunikace zaplaceno před týdnem a něco, při koupi termín dodání do 3-5 dnů a stále žádné informace. Emaily padají na google do spamu.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Nechápeme. Klient obdržel zboží v řádném termínu dle obchodních podmínek !

• Skvělá komunikace
    • Férové ceny

• Rychlost dodávky, cena nákupu

• Bezproblémová komunikace
    • Ochota poradit

• Zboží dorazilo, ale příjde mi že už bylo trošku více jeté.

• Zboží Fyzicky skladem (nečekáte na dodání z Německa)
    • Proti průměru je cena v tomto obchodě spíš nižší.
    • Fyzická kancelář (firma s historií)
    • Smluvní podmínky pro výkup nejsou zakotveny v žádné smlouvě, pouze na webu (tj. nemáte v ruce nic daného navýkup)
    • Při objednávce jsem dostal email bez přiloženého dokumentu o ceně a přesto se Vás snaží zavázat na cenu tohoto dne a povinnost koupit :)
    • Kamená prodejna nepůsobí tolik důvěryhodně.
    • Ičo 27598781 jsem nanašel registrované mezi subjekty na webu Puncovního úřadu (http://www.puncovniurad.cz/cz/zlatnici.aspx)
    • I když jsem nedostal do emailu dokumet s cenou objednávky a zakoupil v době nižší ceny hodně se snažili směřovat ceně při objednání, přes to, že nebyla při objednáí uvedena. Pokud by zlato mezi tím zdražilo nepočítám s tím, že bych se nákupní ceny mohl domoct. I když jde o stokoruny cca 1% udělat radost a získat zákazníka pro ně nemá takovou hodnotu

Zboží skladem. Doporučuji před nákupem ověřit dostupnost a osobní odběr. Nákup je za hotovost.
    Obchod měl v porovnání s mnou hledanými spíš nižší prémium oproti většině. Prémium bylo pro slitek 20g 8,44% nad burzovní cenou.
    Výkupní cena je 4,87% pod burzovní cenou. Rozdíl prodej/výkup 13,3%. Puncovní úřad ČR zlato ověřil jako pravé. Odkup bez obalu pro 20g slitek zde snižuje výkupní cenu cca o 10%.

• rychlost, komunikace

spolehlivý obchod :-)

• široká nabídka
    • špatně napsané VOP, odkazují na neplatné předpisy
    • klamavé informace o ceně, fixace ceny není okamžitá
    • cena na faktuře je vyšší než cena uvedená na webu a v objednávce
    • prodávající prakticky neumožňuje odstoupení od kupní smlouvy

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Pan Božík učinil objednávku ve 23:59 hod. mimo dobu fixace (viz. obchodní podmínky). Cena se fixuje následující den a to podle aktuálních cen. Všechno je to popsané v obchodních podmínkách. Osobně jsme mu to sdělili a sdělili i důvody proč je to tak, včetně možnosti odstoupení od smlouvy. Je pravdou, že u minimálního počtu klientů (většinou se nepodívají do obchodních podmínek, nebo nezavolají) se stává, že udělají objednávku mimo pracovní dobu a následně nechtějí uhradit zboží ale jenom v případě, že cena vzroste. Pan Božík by byl určitě spokojen, jestli by cena klesla a žádná negativní reakce z jeho strany by nenastala. Ale to se žel stává a tak to je.

• dobré jednání a sppolehlivost

Rychlé dodání, vše proběhlo hladce a bez problémů

• neschopnost dodržet termíny doručení
    • hrubé jednání (pokládání telefonů, urážky)
    • neschopnost informovat o průběhu doručování zakázky

Objednávku jsme po řádné předchozí telefonické domluvě a potvrzení ze strany EMS chtěli vyzvednout v sídle společnosti, ale tam až ve chvíli předání zjistili, že ji nemají. Požádali jsme je proto, aby ji na své náklady doručili k nám na poštu, což odmítli a položili telefon s tím, že nám posílají zpátky peníze. Za hodinu napsali e-mail, ve kterém se omluvili a slíbili požadované odeslání druhý den. Další týden nereagovali náš e-mail požadující informace o pohybu zásilky. O doručení zboží na poštu nás informovali s čtyřdenním zpožděním, až když jsme jim pohrozili právními kroky, a sdělili nám, že jsme sprostí a máme se naučit chovat. Díky Bohu alespoň zvládli zabalit a odeslat objednané zboží a nebyla tak nutná reklamace.

Vážený pane *jméno editováno*,
    To co tady píšete, je bohužel z valné většiny sprostá lež. Dovolte abych uvedl na pravou míru.
    Dne 29.12.2020 jste si objednal jeden kus stříbrné mince Maple Leaf ,Na tuto objednávku jste obdržel fakturaci a tu jste následně uhradil Ten stejný den tj. 29.12 jste dostal informaci, že je zboží připraveno k osobnímu vyzvednutí na naší adrese jak jste si přál. Bohužel jste pak až do 13.1.2021 nijak nereagoval a zboží si nepřišel vyzvednout a ani jste nedal informaci, kdy si ji vyzvednete. Zboží bylo dle našich pravidel uskladněno v trezoru banky s tím, že klient musí minimálně 2 dny před vyzvednutím nám tuto skutečnost oznámit.
    To jste bohužel neučinil a poslal jste cizí osobu bez plné moci (jistě pochopíte, že někomu jinému než objednateli není možné zboží vydat)a dožadoval se vyzvednutí dne 13.1. na základě Výše uvedeného to nebylo možné, protože zboží bylo mimo sídlo firmy. Poté co jste byl hrubý do telefonu, Vám byla nabídnuta možnost zaslání zboží poštou na naše náklady, což bylo beze zbytku z naší strany splněno. Podotýkám, že jste si výslovně přál zaslat zboží POSTE RESANTE, což znamená, že se nedoručuje na adresu klienta, ale zůstává na poště! Dle výpisu pošty byla toto zásilka doručena na Vaší poštu 18.1.2021.
    Ale bohužel vy jste se ani nezastavil na své poště vyzvednout zboží, ale rovnou jste začal vyhrožovat právníky ve svém e-mailu z 21.1.2021. Když jsem Vám chtěl zavolat a vše vysvětlit telefonicky, tak jste položil telefon a ještě byl sprostý.
    Bohužel s člověkem takovéhoto formátu je asi zbytečné cokoliv řešit, akorát mne mrzí, že svou nepravdivou a lživou recenzí kazí naše dobré jméno, které na trhu již 15 let máme.
    Nicméně přeji panu *jméno editováno* mnoho úspěchů v jeho činnosti.

• Výborná komunikace jak po telefonu tak i osobni
    • Vše proběhlo hladce. Osobní schůzka při předání byla i příjemným rozhovorem o současné situaci.
    • Osobní přístup

Je vidět, že to pánové dělají spoustu let. Vše proběhlo na profesionální úrovni bez problémů a zdržování. Co bylo řečeno také bylo splněno. Žádné průtahy, žádné pláne řeči. Zboží měli skladem.

• Asi žádná.
    • Ceny a šíře sortimentu srovnatelné s konkurencí. Ale termín dodání ?!? Objednáno a uhrazeno 2.12.2020, termín dodání 18.12.2020 (po tel. urgenci). Přitom na trhu existují společnosti, které jsou schopny dodat zboží do 24 hodin.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

velice mě mrzí Vaše reakce, snažíme se zboží vždy doručovat co nejdříve, řadu položek máme na rozdíl od konkurence skladem a můžeme okamžitě expedovat. Bohužel ne vždy se člověk zavděčí všem. Vaše drobná objednávka bohužel čekala na doručení ze zahraničí. Ještě jednou se omlouvám a přeji hezké vánoce.
    Hýbler

Trochu mi vadí, že nezasílá zboží zcela diskrétně. Zásilka je označená Gold Investments.