• Trochu lepší cena oproti předražené nabídce např. Česká Mincovna nebo Golden Gate, ovšem vyplatí se porovnávat více rozumných prodejců.
    • Dlouhá doba dodání, po zaplacení nastane informační vakuum. Že se něco děje se dozvíte až od České pošty.
    • Doprava Česká pošta je kapitola sama o sobě, zásilka v ceně statisíců do vlastních rukou, pošta předá bez ověření totožnosti! Komukoliv kdo otevře pošťákovi!
    • Zlaté mince za statisíce volně, od obchodu bych očekával že budou jednotlivě uložené v plastové kapsli nebo plastovém pouzdru.
    • Doručení jako zásilka do vlastních rukou, odesílatel jasně označen EMS Gold! Hrubě nediskrétní!

Nákup zlata u EMS Gold za nižší cenu než předražená konkurence. Servis prodeje je nedostatečný. Obecně nákup investičního zlata v česku je méně výhodný (vysoké premium) oproti např. obchodníkům v Linz nebo Wien, Österreich či v Německu.

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Reakce na sdělení pana Matějky.
    - Zboží dostal pan Matějka v souladu s obchodními podmínkami a v termínu. Před dodáním zboží byl pan Matějka informován o odeslání zboží emailem. Opět se nepodíval do OP, kde je vše detailně popsabné.
    - Jak funguje Česká pošta , tak to skutečně neovlivníme. Z naší strany bylo splněno vše co tato zásilka vyžadovala a to můžeme prokázat. Je třeba zaslat stížnost na ČP. Možná zaměstnanci ČP kvůli rušení poboček dávají najevo, že jim je to jedno. Ale to je jenom nepotvrzená domněnka.
    - Jak zboží obdržíme od dodavatele, tak ho zasíláme klientovi. Ano, pan Matějka si mohl objednat za pár korun etuje speciálně pro tyto mince. Ale neučinil tak. Na některých drobnostech se nesmí šetřit.
    - No co nato napsat. Jsme společnost EMS Gold Investments, s.r.o.. Předpokládejme že si něco vymyslíme a budeme zasílat zboží pod názvem „Zahradní potřeby“ a zboží klientovi nedodají. ? Uhradí nám ztrátu pan Matějka ? Asi ne. Předpokládám že pan Matějka byl seznámen s tím u jaké společnosti si zboží objednává.
    - Ano, může si objednávat zboží v Rakousku nebo Německu .

• Vstřícnost, skvělá komunikace, nemám co vytknout.

• I když je napsáno , že zboží je skladem, ani po týdnu nedorazilo . měl to být dárek k narozeninám..

Reakce obchodu EMS Gold Investments

Paní Matoušková lže. U zboží je napsáno „ Dostupné“ . Definice dostupné je popsáno v obchodních podmínkách. Ty však paní Matoušková nečte. O dárku žel nic v objednávce nepsala .

Nakupuji zde již roky a jsem vždy spokojen.

• fajn obchod

Ochotné jednání, profesionální přístup.

Výborná a trvá již bez problémů několik let.

Skvělá spolupráce. Velmi spokojen!

• osobní jednání

• Výhoda obchodu je tá že nemusím behat po meste každý deň nahánať sa jednoducho si tovar pozriem na internete objednam si ho a kurier mi tovar prinesie az domov a mam ulozenu trvalu hodnotu v zlate a striebre.
    • Neviem nevyhodu obchodu

• Vše OK

• Rýchlosť, ústretovosť,
    • Skvelá komunikácia

Velice profesionální

Vstřícné jednání, starost o zákazníka, pokud občas vznikne nějaký problém, je po upozornění promptně vyřízen. pokud vím, nejlepší cena na trhu, mnoho akcí viz, naposledy stříbro bez DPH a pod.

• Připravenost, ochota a serioznost!!

Vše je V pořádku

• 100% spolehlivý obchodník
    • Jednoduchý proces objednání a uhrazení objednávky,
    • Rychlé vyřízení objednávky

• Dobrá cena, ochotný přístup, rychlé doručení a poštovné zdarma.
    • S žádnou jsem se ještě nesetkal.

Obchod doporučuji, rychlé jednání a spolehlivost.