Pěkné zboží, komunikace i doprava v pořádku.

Rychlé jednání, splněno vše co bylo slíbeno.

Dárkové balení

• Krásné šperky
    • Rychlé doručení

Velice ochotní, mají velký výběr hezkých šperků, je možnost nechat šperky individuálně upravit. Objednávala jsem vícekrát.

Rychlost a spolehlivost. Možnost gravírování na produkt. Milé jednání po telefonu.

VSE OK

• Precizní zpracování

Z odvedené práce jsem absolutně nadšená. Nechali jsme si vygravírovat fotografii na oválný přívěsek. Ani ve snu mě nenapadlo , že to co dorazí bude taková krása. Moc děkuji ani nevíte co to pro mne znamená.

Rychlé vyřízení objednávky, komunikace také super, zapomněla jsem napsat číslo popisné a ihned mi bylo voláno a vše vyřízeno. Zboží pěkné přesně podle představ a obrázku

Odepsali, že objednáno a nastala doba ticha a míru.

• Dobrá komunikace a rychlé dodání

Vstřícnost a ochota , odborná konzultace a snaha společně se zákazníkem vyhledat ten správný šperk.

Velká spokojenost s osobním přístupem vyřídit objednávku . Tento přístup , se dnes už moc nevidí. Mohu jen doporučit.

• brzké doručení
    • nádherně a pečlivě zabalené, je vidět péče o objednávku
    • zboží kvalitní

Z objednávky velká radost,krásný přívěsek umístěn v mnou vybrané ozdobné krabičce autíčko(skvělá) navíc ještě byl zabalen v hezké kovové krabičce aby v bezpečí dorazil- a také v lesklém dárkovém pytlíčku,což jsem nečekala a tak jsem jej při rozbalování rozstříhala. Je vidět péče a příprava pro zákazníka, velmi rychlé doručení. Opravdu děkuji a nakoupím znovu! Bára B.

• Velký výběr zboží
    • Nulová komunikace
    • Nedodržují slibovaný čas dodání zboží

Komunikace ze strany obchodu nulová. Na e-maily nereagují, termín dodání zboží nebyl dodržen. Objednávku jsem zrušil. Škoda. :(

• Jsem nadšená, náušnice ve skutečnosti ještě hezčí, než na obrázku.
    • Rychlé dodání, vše v pořádku

• všechno v pořádku, tak jak bylo uvedeno

Jsem spokojena s nákupem a včasném dodání

• Pohodlně jsem objednala z domu, zboží přišlo brzy. S kvalitou šperku jsem velmi spokojená. To je pro mě výhoda nákupu. Děkuji.

výhody: dostatečný výběr zboží, kvalitní zboží a pěkné

Byla jsem v obchodě zvyklá na velmi dobrou rychlost dodávky zboží. Nyní termín dodání výrazně zhoršen.
    Zboží ale bylo v pořádku.