Velmi rychle vyrizeni, kvalitni a cenove dostupne zbozi

• bez připomínek vše O.K.

• Velký výběr zboží
    • Rychlé doručení

• všechno spolehlivé

• Posláno jiné zboží

Přišlo mi v objednávce jiné zboží, než jsem si objednala. Tři týdny sliby, jak hned odesílají, ale nic nepřišlo.

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

po našem telefonickém hovoru jsme lžičku na naše náklady odeslali, ale balíček nebyl Vámi vyzvednut. Více již pro to nemůžeme udělat. Možná než napsat recenzi se stačilo podívat zda Vám balíček neleží na Zásilkovně nebo nám zavolat na telefon a zjistit si podrobnosti.

Vše ok,super obchod

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Moc děkujeme za krásnou recenzi. Budeme se zas těšit na nákup v našem obchodě.

Vše super

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Moc děkujeme za krásnou recenzi. Budeme se zas těšit na nákup v našem obchodě.

Team zaměstnanců Zlatá Žirafa s.r.o.

• Super, rychlost dodání, kvalitní zboží a velice příznivé ceny. Mnou vybrané zboží již nebylo na skladě, tak mi moc milý pán ochotně volal a nabízel mi alternativy, k tomu mi přišly i dárečky. Rozhodně moc ráda doporučuji a kéž by bylo takových obchodů více

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Moc děkujeme za krásnou recenzi. K vůli zákazníkům jako jste vy se snažíme dělat naši práci co nejlépe to jde. Děkujeme za doporučení a budeme se zas těšit na nákup v našem obchodě.

• Velký výběr

Maximální spokojenost! Děkuji za rychlé vyřízení a dodání. 100% Doporučuji !!!

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Děkujeme za pěknou recenzi a doporučení. Jsme rádi, že jste s námi spokojeni.
    Team Zlatá Žirafa.

Jsem spokojená

Děkujeme.

• Ceny, komunikace
    • Zboží není skladem i když uvádí na stránkách že je. Po té volají a vrací peníze .

Obchod jistě v pořádku , výběr a ceny dobre, jen špatná organizace vystavených produktu , které nemají skladem a přesto s edajo objednat . Po té volají a vrací peníze .

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

toto zboží máme na obchodě jen s nesprávnou informací od dodavatele barvy , kterou jste požadoval. Nastalou chybu jsme hned řešili, po zjištění od vaší objednávky a volali vám přímo, aby jsme se dohodli zda by vyhovovala barva jiná. Chápeme, že jste potřeboval přímo vámi objednanou, ale tu jsme bohužel od dodavatele nikdy neměli, tudíž jsme se společně domluvili na vrácení peněz.
    Děkujeme za recenzi a přejeme pěkný den.

Zaplacené zboží nedorazilo, obchod nekomunikuje, budu zvažovat další kroky a určitě nikomu nedoporučuji

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Dobrý den, zboží k vám dorazilo o 4 dny později z důvodu doskladnění položky. Nevíme o jaké komunikaci mluvíte, ale jsme na telefonu od 9 do n18 hod každý všední den a voláme zpětně i na zmeškané hovory.
    Přejeme pěkný den.

Super přístup. Doporučují!

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Děkujeme za kladnou recenzi.

Vše v pořádku, doporučuji.

• Vynikající dostupnost výdejního místa, rychlé vyřízení objednávky.

O žádné nemohu napsat.

Okamžité vyřízení objednávky, velká spokojenost, moc děkuji.

Reakce obchodu Zlatá Žirafa

Moc děkujeme za kladnou recenzi :-)

• Rychlé vyřízení
    • Příjemná komunikace
    • 5% sleva po registraci
    • Dárek k objednávce

Maximální spokojenost s vyřízením objednávky.

Naprosto spokojená