zlataky.cz

Ověřeno zákazníky

1605 recenzí z celkového počtu 3196 hodnocení

• 99 % Zákazníků dorazilo zboží v pořádku
Ověřeno zákazníky

Obchod zlataky.cz získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Zlaté Ověřeno zákazníky.
Více o Ověřeno zákazníky

Recenze zlataky.cz

xxx

Přidáno: 7. dubna 2017

se vším bych byl spokojen, jen inv. slitek, který přišel byl poškrábaný,i přesto že je zalit v plastovém obalu, toto si má prodávající zkontrolovat, při zpětném odkupu nastane problém s výkupem, který není stejně 100% garantován!!!

Vážený zákazníku,
děkujeme za Vaše hodnocení. Jsme rádi, že jste byl s nákupem u naší společnosti téměř se vším spokojen.

Plastový obal, ve kterém je slitek zataven, slouží mimo jiného jako ochranný obal proti poškození a oxidaci investičních stříbrných slitků. Proto je tedy možné, že je plastový obal mírně poškrábaný již přímo z rafinerie. Nicméně tato skutečnosti nijak neznehodnocuje samotnou hodnotu investičního slitku a jako jedna z mála společností na trhu vykupujeme vše, co bylo v naší společnosti zakoupeno. Všechny tyto informace Vám byly sděleny telefonicky, přičemž Vám byla nabídnuta možnost výměny stříbrného slitku, kterou jste do dnešního dne nevyužil. V případě, že byste se nakonec rozhodl využít možnosti výměny slitku, neváhejte nás kontaktovat na naší zákaznické lince 232 003 050.

Přidáno: 4. dubna 2017

• rychlost, důvěryhodnost

Vážený zákazníku,
mnohokrát děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení ostatním zákazníkům. Velice si vážíme Vaší spokojenosti a přízně. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přidáno: 3. dubna 2017

• pohodl nákupu z domova

spokojenost

Přidáno: 30. března 2017

• Široký sortiment, přehlednost, podrobný popis produktu.
  • Žádné slabiny jsem nenašel.

Jsem plně spokojen.

Vážený zákazníku,
děkujeme za Vaše hodnocení a doporučení. Jsme rádi, že jste byl s kvalitou našich služeb plně spokojen. Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Přidáno: 28. března 2017

• Otvírací doba až od 10:00 (ale je kompenzováno delší otvírací dobou večer)
  • Nelze platit kartou

Vážený zákazníku,
mnohokrát děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Velice si vážíme Vašeho doporučení a spokojenosti. Platbu kartou samozřejmě v naší společnosti akceptujeme, ovšem výjimkou jsou investiční kovy, u kterých probíhá pravidelná aktualizace cen.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

Karel

Přidáno: 25. března 2017

• Široký sortiment, fixace ceny v okamžiku nákupu u velké části sortimentu, příjemný personál

Při nákupu zde se nespletete

Miroslav Poruban

Přidáno: 25. března 2017

• široký sortiment tovaru
  • zaujímavé ceny
  • nedodáva tovar na dobierku
  • neodpovedá na otázky zákazníka

Určite aj napriek spomenutým slabším stránkam z môjho pohľadu patrí v česko-slovensku medzi veľmi dobré obchody

Vážený pán Poruban,
veľmi pekne ďakujeme za Vašu spätnú reakciu a Vaše vrelé odporúčanie ostatným zákazníkom. Na dobierku momentálne zasielame balíky iba v rámci Českej republiky, avšak vo veľmi krátkej dobe bude možné zasielať balíky na dobierku i na Slovenskú republiku :). Zároveň sa ospravedlňujeme za mierne oneskorenie našej odpovede na Váš dotaz, čo bolo spôsobné prudkým nárastom dopytu po drahých kovoch a s tým spojených aj množstvo dotazov, na ktoré postupne reagujeme.

Ďakujeme za Vašu priazeň a budeme sa tešiť na ďalšiu spoluprácu s Vami.

S pozdravom

Přidáno: 24. března 2017

• cena, serioznost

Tom 1970

Přidáno: 23. března 2017

• Velký výběr a příznivé ceny vůči konkurenci.
  • Nerozumím fixaci ceny, to mně dosud odrazovalo od nákupu u Vás. ČM Aurum to má jasnější, založíte konto, uložíte peníze a nakoupíte, když to pokládáte za výhodné.

Doporučuji.

Vážený zákazníku,
V naší společnosti jsou ceny fixovány okamžitě, vytvořením objednávky, v jakýkoliv den či hodinu a to do výše 40.000 Kč. Pokud je hodnota objednávky vyšší a současně nepřesáhne hodnotu 100.000 Kč, je cena fixována rovněž okamžitě, a to vytvořením objednávky, za podmínky, že byla objednávka vytvořena ve fixačních hodinách od 9:00 do 16:30.
Ceny, které jsou uvedeny na našich webových stránkách jsou po zafixování konečné a bez jakýchkoliv dalších dodatečných poplatků.
Naše společnost také nabízí zákazníkům možnost složení fixační zálohy, která slouží pro budoucí nákupy a bezprostřední fixace cen v případě výhodných podmínek.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů jsme Vám plně k dispozici na zákaznické lince: 232 003 050.

Těšíme se na další spolupráci s Vámi.

franta

Přidáno: 21. března 2017