Seriozní jednání ze zákazníkem.

• Vyřízeno rychle a spolehlivě

Skvělé ceny a rychlé dodání zboží. Zboží kvalitní.

• Tato druhá objednávka přišla rychle. U první jsme pro vytíženost čekali měsíc :-(

Objednal jsem 100 respirátoru a přišlo jich o 6 kusů méně .Misto toho mi přišli 1 papírové kapesnicky .To vám dobrou reklamu nedělá .Mach

• rychlé doručení , výborná komunikace

• Dobra cena

Vše proběhlo jak mělo. Nakupoval jsem respiratory a i když se dodani opozdilo, přišel alespoň e-mail, abych věděl co se děje.

• rychlé a kvalitní

• Rychlé vyřízení objednávky.

Rychle dodání.

Přišlo něco jiného

• Přes aktuální shon při nákupu ochranných pomůcek proti Covidu vyřízeno velmi rychle.

• rychle vyřízeno

rychlí, spolehliví

Dělala jsem dvě objednávky, na jednu jsem čekala téměř měsíc, druhá dorazila do 4 dnu. Ve druhé objednávce chyběl jeden výrobek, obchod obratem vrátil peníze.

• Velmi špatná komunikace,velmi dlouhé dodací lhůty,
    • Důrazně nedoporučuji! Velmi špatná komunikace int obchodu,velmi dlouhé dodací lhuty

Důrazně nedoporučuje

Reakce obchodu Zdravie, krása a starostlivosť

Dobrý deň,

Vaša zásielka nebola odoslaná, pretože ste si zadali bankový prevod a objednávku neuhradili. Potom, čo ste nám vynadali za nedodanie tovaru som sa Vás spýtala, či Vám mám zmeniť spôsob platby na dobierku alebo počkáme na bankový prevod ste už len odpovedali prostredníctvom tejto recenzie.

Komunikácia z našej strany bola slušná aj napriek Vašim expresívnym výrazom a vždy sme promptne reagovali, preto naozaj netuším, čím sme si takého hodnotenie od Vás vyslúžili.