Rychle dodání.

Přišlo něco jiného

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 7 měsíci

• Přes aktuální shon při nákupu ochranných pomůcek proti Covidu vyřízeno velmi rychle.

• rychle vyřízeno

rychlí, spolehliví

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 8 měsíci

Recenze byla smazána z důvodu porušení obchodních podmínek. Recenzi nesmí psát uživatelé jakýmkoliv způsobem spříznění s daným obchodem.

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 7 měsíci

Dělala jsem dvě objednávky, na jednu jsem čekala téměř měsíc, druhá dorazila do 4 dnu. Ve druhé objednávce chyběl jeden výrobek, obchod obratem vrátil peníze.

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 8 měsíci

• Velmi špatná komunikace,velmi dlouhé dodací lhůty,
    • Důrazně nedoporučuji! Velmi špatná komunikace int obchodu,velmi dlouhé dodací lhuty

Důrazně nedoporučuje

Dobrý deň,

Vaša zásielka nebola odoslaná, pretože ste si zadali bankový prevod a objednávku neuhradili. Potom, čo ste nám vynadali za nedodanie tovaru som sa Vás spýtala, či Vám mám zmeniť spôsob platby na dobierku alebo počkáme na bankový prevod ste už len odpovedali prostredníctvom tejto recenzie.

Komunikácia z našej strany bola slušná aj napriek Vašim expresívnym výrazom a vždy sme promptne reagovali, preto naozaj netuším, čím sme si takého hodnotenie od Vás vyslúžili.

• Kvalita

Ďakujeme za hodnotenie

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 7 měsíci

• Příznivé ceny - sice vyšší poštovné i do Zásilkovny - ale ceny zboží jsou fajn.
    • Rychlé a spolehlivé dodání.
    • Komunikace a vše ostatní, jak má být.
    • Jistě zde nakoupím znovu.

Reakce obchodu Zdravie, krása a starostlivosť

Vaša spokojnosť nás teší, ďakujeme.

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 8 měsíci

Webovky jsou přehledné a bez problémů jsem respirátory Sunway FFP2 (skladem) objednala a zaplatila 21.1.21 (v období, kdy pronikla informace, že budou respirátory povinné). 31.1. přišel mail s omluvou, že bude dodávka zpožděna. 15.2.21 zboží připraveno k vyzvednutí v zásilkovně. Respirátory v pořádku (balení po 2 ks), dárek - 1 balíček papírových kapesníčků. Komunikace s obchodem přes mail fungovala - odpověď následující den. Přeplatek ve výši DPH (zaplatila jsem s DPH, pak bylo vyhlášeno odpuštění DPH na roušky a respirátory) byl vrácen bez problémů na můj účet. Velké zpoždění s dodáním bylo způsobeno momentální velkou poptávkou.

Reakce obchodu Zdravie, krása a starostlivosť

Ďakujeme za objednávku aj pozitívne hodnotenie.

• pozdní dodání

zboží dorazilo v pořádku, ale s měsíčním zpožděním

Reakce obchodu Zdravie, krása a starostlivosť

Bohužiaľ bojujeme s nedostatkom zamestnancov v dôsledku karantény a enormným dopytom po respirátoroch, preto sa úprimne za omeškanie ospravedlňujeme, nebolo v našich ľudských silách dodať tovar včas.

Všetko sa už dalo do poriadku a zásielky odosielame opäť väčšinou do 24 hodín, verím, že Vás už nesklameme.

objednal jsem 21.1
    do16.2 nic nepřišlo
    17.2 jsem objednávku zrušil

• Kvalita respirátorů

nespolehlivost, ani po 3 týdnech nedodáno, už nikdy tento rádoby obchod

• zakoupeno v Zdravie, krása a starostlivosť před 8 měsíci

Vzhledem k současné situaci trvalo doručení trochu déle, ale nakonec vše přišlo v pořádku.

• dlouhá dodací lhůta
    • špatná komunikace obchodu

Dne 21. 1. 2021 jsem vytvořila objednávku. 31. 1. 2021 mě obchod informoval, že se moje objednávka pozdrží, což bych akceptovala. Ovšem dnes, 16. 2. 2021 mi objednávka stále nebyla doručena a od obchodu, který pracuje "od rána do noci během týdne i víkendů", nemám žádné další informace o objednávce, proto jsem ji dnes zrušila a potřebné raději zakoupím jinde.