• Nejlevnější, co jsem našela.
    • Objednávku jsem si nevyzvedla, protože jsem se dověděla od kamarádky, že je to zboží skoro prošlé a měla jsem to mít na čtyři měsíce. Nikde to napsané nebylo. Jinak bych neobjednala.

Sice mají nejlevnější, ale pozor na spotřebu.

Reakce obchodu Životní harmonie

děkujeme za přípomínku. Každopádně bychom chtěli reagovat na tento příspěvěk a to tím, že v textu u produktů Acai Berry linie 60 a Acai Berry linie Strong 180 tablet tato zmínka byla. Nemůžeme si dovolit nenapsat tuto informaci, protože následně vznikne negativní komentář jako je tento. Prosíme o pročítání informací u produktů pozorně. Děkujeme ještě jednou a věříme, že i nadálé zůstanete našim klientem.

Do budoucna prosíme v prvé řadě řešit jako reklamaci. Může se stát, že se člověk přehlédne, proto bychom reklamaci uznali kladně. Děkujeme

• Široký sortiment, příznivé ceny
    • Mě osobně zarazilo, že mě předem neupozornili, ani na stránkách to nebylo, že u výrobku končí záruční lhůta zhruba za měsíc a nápoj je k dvouměsíčnímu užívání.

I přes drobnou výhradu doporučuji.

Reakce obchodu Životní harmonie

děkujeme za přípomínku. Zde máme stejný komentář. Proto opět reagujeme a to tím, že v textu u produktů Acai Berry linie 60 a Acai Berry linie Strong 180 tablet tato zmínka byla. Nemůžeme si dovolit nenapsat tuto informaci, protože následně vznikne negativní komentář jako je tento. Prosíme o pročítání informací u produktů pozorně. Děkujeme ještě jednou a věříme, že i nadálé zůstanete našim klientem.

nakup probehl v poradku nemam co dodat
    doporucuji

• -cenově atraktivní
    • -možnost vyzvednutí v zásilkovně(uloženka)

spokojenost,kvůli které se do obchodu vrátím.rychle,dobře ,levně :))

Reakce obchodu Životní harmonie

Děkujeme za milou recenzi :). Krásný den.

• Příznivá cena

Děkujeme.

• Nakoupila jsem Cytosan Inovum za super cenu

Reakce obchodu Životní harmonie

Dobrý den, děkujeme za Váš komentář, který určitě pomůže s výběrem ostatním klientům.

Pěkný den

• skvělé ceny, rychlé dodání, kvalitní produkty

Reakce obchodu Životní harmonie

děkujeme za komentář a věříme, že i nadále budete nakupovat u nás.

• rychlost dodání
    • zatím žádné

jsem spokojená

děkujeme za recenzi.

• Rychlost, bezproblémová komunikace
    • Žádné

Doporučuji, byla jsem spokojena.

Reakce obchodu Životní harmonie

Děkujeme za projevenou důvěru a budeme se těšit na další Vaše nákupy.

• rychlost dodání
    • nevím

Reakce obchodu Životní harmonie

Děkujeme za hodnocení. Nezapomeňte využít Váš slevový poukaz. Pokud budete potřebovat prodloužit jeho platnost, tak nás neváhejte kontaktovat.

• Doporučila bych lépe zabalit zboží,úhledněji,jinak perfektní.

Reakce obchodu Životní harmonie

děkujeme za Váš názor. Uděláme vše, aby bylo zboží zabaleno ještě více na jedničku.
    Nyní používáme 3-vrstvé lepenkové krabice + bublinkové fólie.
    Nezapomeňte využít Váš slevový poukaz na další nákup.
    Krásný den

• solidnost a rychlost

Reakce obchodu Životní harmonie

Děkujeme za recenzi. Nezapomeňte využít Váš slevový voucher + po registraci další 5% sleva.

Životní Harmonie

• Kvalitní produkty, které jsou ověřeny klienty

Stránky jsou opravdu přehledné a není v nich složité hledání. Hlavní je, že o sobě dali vědět na Heurece při srovnaní cen.

Reakce obchodu Životní harmonie

Děkujeme za pozitivní příspěvek. Jako novinku na našem webu oceníte i 10% slevy pro věrné klienty.

• Cena a cena dopravy

Vyborny napad.