• I když zboží dodavatel neměl, bylo mi navrhnuto jiné řešení, i sleva

Moc milé jednání, ochota.

• Naprosto výborná komunikace, ochota.

Výborná komunikace, ochota, rychlost dodání.

• Super komunikace
    • Rychlé odeslání
    • Dobré akce a ceny

• Tentokrat byla delší doba dodání, ale paní hned poslala email s omluvou.Zrovna probíhal MTND.zboží se zdrželo o den plus jsem jako omluvu dostala nákrčník zdarma.

Super výběr a fajn ceny.Komunikace s obchodem v pořádku.

Doporučuji, vše OK

• Super rychle dodání
    • Skvělá komunikace

• Velmi ochotny predajca, s objednavkou mi pomahal v sobotu o pol 11 vecer

• Zboží jsem si mohl po domluvě s majitelkou osobne vyzvednout a prohlédnout. Paní je milá a vyjde vstříc,jelikož jsem si pro zboží jel az později večer.

• Naprosto rychlý bezproblémový obchod. Se vším jsem byla maximálně spokojena určitě jsem nenakupovala naposled. Všem vřele doporučuji.

Reakce obchodu Žijemeproděti.cz

Děkujeme za kladné hodnocení :-) a jako poděkování jsme k vaší registraci připsali slevu 10% na příští nákup! ;-)
    Vaše Žijemeproděti.cz

• parádní obchod do dvou dnech bylo vše doma a v pořádku...lepší ceny jak v ostatních obchodech....nevěděl sem si rady zavolal sem paní byla milá ochotná poradila se vším...v tomto obchodě budu nakupovat už vždy
    • nevýhody jsem žádné nenašel

paradní obchod ja sem velice spokojený se zbožím a prodávajícím :)

Vaše Žijemeproděti.cz

Příjemná, rychlá komunikace a rychlé zprocesování objednávky. Perfektní poradenství. Krásné edukativní hračky. Určitě zde nenakupuji naposledy. Vřele doporučuji.

• Rychlé doručení

Super! Díky

• vše v pořádku
    • přehledné stránky
    • rychlá odpověď na dotaz týkající se nákupu

Děkuji za rychlé vyřízení a ochoty poradit při nákupu.