• spokojenost
  • nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 3 týdny

• Stránky srozumitelné, rychlost neskutečná, komunikace všude, kde měla být. Kompletace dle návodu ok.
    • Prokond Čalouněná válenda ALEXA: dle obrázku není rozpoznatelné, zda se jedná o vínovou či tmavohnědou-máme už 2vínové, teď přišla hnědá. Stačila by doplnit aspoň zkratka barvy. U Gabi Akční pohovka Borys 2 mi chybí záruční list.

Reakce obchodu Nábytek Zevyt

děkujeme za udělenou recenzi. Zmíněný chybějící záruční list: výrobce Gabi záruční listy nevystavuje. Jako záruční list v dnešní době slouží prodejní doklad - přiložená faktura. Na základě tohoto dokladu je prokazatelné o jaké zboží se jedná a kdy bylo zakoupeno.

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 1 měsícem

schopnost přizpůsobit rozměry výrobku potřebám zákazníka +++

prvni zkušenost.myslim dobré

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 1 měsícem

Velmi rychle a bez problémů mi bylo křeslo doručené. Složené,dobře zabalené a nepoškozené. Děkuji.

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 1 měsícem

• Velký výběr, skvělé ceny,rychlost dodávky.

Zboží dorazilo za 1 měsíc

• dobré ceny, dobrý výběr

Zboží jsme dostali a jsme spokojeni. Trochu delší byla dodací lhůta.

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 3 měsíci

rychlé dodání v nejkratším možném termínu, maximální spokojenost

spolehlivost a rychlost

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 3 měsíci

• Po objednávce se nikdo neozval a tak nevíme zda a kdy bude zboží

Špatná komunikace obchodu nedoporučuji!!!

Reakce obchodu Nábytek Zevyt

děkujeme za udělenou recenzi. Objednávka bude dodána v uvedeném termínu, zákazník byl telefonicky informován při zadání do výroby, objednávka potvrzena. Chápeme stoupající nervozitu s blížícími se svátky, ale kdyby nastal problém s termínem dodání tak informujeme telefonicky.

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 5 měsíci

• Jedna židle v dodávce byla poškozena, zřejmě přepravou.Komunikace ohledně napravení situace byla vynikající.Jídelní set je kvalitní a velice pěkný.Děkujeme a přejeme spoustu spokojených zákazníků.
  • nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 3 měsíci

Velika spokojenost ,zboží bylo rychle a v pořádku doručené, všem doporučuji !!!

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 3 měsíci

Zboží sice přišlo včas, nebylo sice dopravou poničené, ale při podrobné prohlídce doma jsem zjistila vadu materiálu na šuplíku (boule). Jedná se o věšákovou stěnu, stěna zrcadla má úchyt na pověšení, ale výrobce jaksi zapoměl na druhou část - věšák, protože ten žádné úchyty na pověšení nemá. Rozhodně se nejednalo o věc za pár korun. Jsem zklamaná.

Reakce obchodu Nábytek Zevyt

děkujeme za udělenou recenzi. Při prostudování konkrétního případu dodání zboží, neregistrujeme ze strany zákazníka žádnou reklamaci. Standardním postupem je zaslání reklamace na mail nebo telefonicky a dodání náhradního háčku k pověšení (položka za 10Kč) a náhradního "asi čílka šuplíku". Omlouváme se za vzniklé komplikace.

• možnost modifikace produktu

slušné ceny,velký výběr sortimentu

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 4 měsíci

• Velká dochvilnost v dodávce zboží. Blízko Brna, určitě se vyplati si sem zajet, je tu tak velký sortiment, že mnoho velkých nákupních center s nábytkem mohou závidět. Příjemný personál. Určitě doporučuji navštívit pokud hledáte cokoli do domácnosti.

Z webu mi nebylo jasné, že mají tak velké množství různých věci přímo na místě v obchodě.

• Perfektní komunikace
    • Možnost změnit látku i po odeslání objednávky. Volala jsem až druhý den a nebyl problém.

Zboží dorazilo v naprostém pořádku a teď před Vánocemi si myslím i v rekordním čase byť bylo na objednávku. Za nás super. My jsme nadšeni.

Vše v pořádku.

• nakoupil v obchodě Nábytek Zevyt před 5 měsíci

• Nepřesné čepování dřevěných částí výrobku.